Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapłacą mandaty, bo pili z Palikotem (wideo)

Utworzony przez nik, 30 kwietnia 2009 r. o 17:20 Powrót do artykułu
Palikot chla w miejscu publicznym i zasłania się immunitetem. Brawo PO - Platforma Obszczymurków! Pogratulować! Teraz paligłup odda im z nawiązką za mandaty i bedzie to kwintesencja rządów PO - rządu bezprawia, rządu wyznawców "chwały za pierwszy ukradziony milion".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"dwoch mezczyzni" ?? co to jest, a tak btw PO PO POsmiac sie mozna z prawa i mozna POic publicznie bez mandatu POselku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby się napić z Palikotem zapłaciłbym nawet z 3 stówy! Drodzy panowie, proszę o podanie nr konta - przeleję Wam trochę rekompensaty za te mandaty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem więcej, szanowni wyrolowani przez Palikota mieszkańcy Starego Miasta. Rozumiem, że pić się chce, bo tylko wielbłąd nie musi, ale trzeba wiedzieć Z KIM! A Wy chlaliście z niewłaściwym, skompromitowanym tzw. elementem. I tu jest Wasz problem. == Jako bezpartyjny, zapraszam wszystkich jutro, w piątek 1 maja na godz. 15.00 do "Ulic Miasta" na kieliszek dobrego trunku (żołądkowa gorzka i tym podobne [autocenzura] nie wchodzą w grę!). Drink jest na hasło "Precz z Oszustami". Proszę wyraźnie wymawiać hasło! Stawiam 100 pierwszych drinków, kto pierwszy ten lepszy! Na serio! Nie ściemniam! Mam nadzieję, że znajdą się sponsorzy kolejnych "setek"! Niech się święci 1 maja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dzwoniłem do "Ulic Miasta". Nie widzą problemów, wystarczy, że opłacę wcześniej te 100 drinków. Poczekamy, zobaczymy, mam nadzieję, że im się nie odmieni na skutek perswazji "sąsiada", he he...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ośmieszajace, kto sprawdził co pili, całe stare miasto i deptak pije w oparach prawa, a to byla pokazówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam swoje poglądy, ale hasło chyba nikogo nie uraża, co??? Do zobaczenia jutro o 15 tej na legalnej lampce :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Palikot z lubelskiego Olimpu nadal bezkarny?Najwyższy czas aby stół z czarcią łapą nie był jedynym w tym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe: najpierw straż miejska twierdzi, że nie może nikogo ukarać, bo delikwentów trzeba złapać na gorącym uczynku, sprawdzić czy piją alkohol, materiały filmowe nie są dowodem itp itd Później Palikot zapewnia, że nie ma sprawy, bo pił na swojej działce (oprócz kamienicy ma spory kawałek placyku przed domem) Teraz policja odnajduje tych dwóch dżentelmenów, i wlepia im mandaty, a ci jak potulne baranki przyjmują je Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[wykasowano]
Ostatnio edytowany 5 sierpnia 2009 r. o 13:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZLIKWIDOWAĆ IMMUNITETY - DZIĘKI NIM PRZESTEPCY SĄ BEZKARNI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w całym kozim grodzie oraz w Łęcznej spozywa się alkohol nie bacząc na zakazy., szczeniactwo i nie tylko paraduje z piwem i winem w ręku. Policja nie reaguje lub treaguje ospale. Natomiast t w tym orzyppadku zareagowała szybko. Powód? Pan Palikot wykazał jak działa policja lubelska. i teraz jest na cenzurowanym,a powiem wiecej, pewnie czekają gdy juz nie bedzie Posłem. Panowie policjanci z woj lubelskiego. proszę was o to abyście sprawdzili ilu młodocianych pijaczków z butelka w ręku łazi po Łęcznej. Ilu pije bezpośrednio przy sklepach. GDZIE wy wtedy jesteście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale głupota! Kto się zgodził na zapłacenie mandatu! Nie da się udowodnić, że w tych buteleczkach był alkohol! Mogła być herbata. Nie zatrzymani na miejscu, nie badani alkomatem. Pozdrawiam tych co zapłacili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz przypominam, że dzisiaj o 15 tej na hasło "Precz z Oszustami" w Ulicach Miasta, obok Bramy Krakowskiej można legalnie wypić ZA DARMO kieliszeczek. Zapraszam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam mieszane uczucia... Wódeczka schłodzona i opłacona czekała, ale niestety niewiele osób się pojawiło... Chciałbym bardzo serdecznie przeprosić tych z Państwa, którzy przyszli do "Ulic", hasło znali, ale byli ... niepijący. == Ja naprawdę uważam, że poziom inwigilacji oraz metody egzekucji woli rządzących wcale nie są mniej zaawansowane teraz za rządów PO niż w PRL. Zmieniły się tylko metody - media stały się terenem największego oddziaływania, ale też i walki. I to dlatego bandyci z UE już planują koncesjonowanie dostępu do Internetu. Nie da się zgnoić społeczeństw dopóki Internet jest poza kontrolą tych bandytów. Więc nie będzie poza kontrolą! Przepraszam, ale ja nie mogę się ujawnić, nie mogłem przyjść na spotkanie, bo po prostu póki się da chcę z tymi "obszczymurkami" i zdrajcami interesu narodowego Polski walczyć w - chociaż nie tylko - internecie. Udanej majówki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nik napisał:
Mam mieszane uczucia... Wódeczka schłodzona i opłacona czekała, ale niestety niewiele osób się pojawiło... Chciałbym bardzo serdecznie przeprosić tych z Państwa, którzy przyszli do "Ulic", hasło znali, ale byli ... niepijący. == Ja naprawdę uważam, że poziom inwigilacji oraz metody egzekucji woli rządzących wcale nie są mniej zaawansowane teraz za rządów PO niż w PRL. Zmieniły się tylko metody - media stały się terenem największego oddziaływania, ale też i walki. I to dlatego bandyci z UE już planują koncesjonowanie dostępu do Internetu. Nie da się zgnoić społeczeństw dopóki Internet jest poza kontrolą tych bandytów. Więc nie będzie poza kontrolą! Przepraszam, ale ja nie mogę się ujawnić, nie mogłem przyjść na spotkanie, bo po prostu póki się da chcę z tymi "obszczymurkami" i zdrajcami interesu narodowego Polski walczyć w - chociaż nie tylko - internecie. Udanej majówki!
Masz ciekawe pomysły "nik" Czy mozna prosic Cię o kontakt mailowy i pełniejszy opis Twojej akcji? 100% dyskrecji pozdrawiamy
Ostatnio edytowany 2 maja 2009 r. o 00:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nik - szacunek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał Panas napisał:
Ciekawe: najpierw straż miejska twierdzi, że nie może nikogo ukarać, bo delikwentów trzeba złapać na gorącym uczynku, sprawdzić czy piją alkohol, materiały filmowe nie są dowodem itp itd Później Palikot zapewnia, że nie ma sprawy, bo pił na swojej działce (oprócz kamienicy ma spory kawałek placyku przed domem) Teraz policja odnajduje tych dwóch dżentelmenów, i wlepia im mandaty, a ci jak potulne baranki przyjmują je Pozdrawiam
Panie Rafale bo Straż Miejska jest podległa pionkom na Pali-Głupiej szachownicy - czyli Wasilewskiemu, Cadykowi Wołodii i wioskowemu głupkowi Łątce. mam nadzieje ze jak skonczy sie paliglupia kadencja w Lublinei to przy oraniu kartofliska w Niedźwiadzie Krzysia zatrudni główny orędownik powstania tam Kosmodromu czyli teściu Łątki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...