Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 kwietnia 2009 r.
16:12
Edytuj ten wpis

Zapłacą mandaty, bo pili z Palikotem (wideo)

0 18 A A

Dwóch mężczyzn, których poseł Janusz Palikot poczęstował wódką przed swoją kamienicą na Starym Mieście, dostało wezwanie na komisariat. Za publiczne spożywanie alkoholu w miejscu publicznym obaj dostali mandaty po 100 złotych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Prawy Człek / 2 maja 2009 o 14:42
0
Rafał Panas napisał:
Ciekawe: najpierw straż miejska twierdzi, że nie może nikogo ukarać, bo delikwentów trzeba złapać na gorącym uczynku, sprawdzić czy piją alkohol, materiały filmowe nie są dowodem itp itd

Później Palikot zapewnia, że nie ma sprawy, bo pił na swojej działce (oprócz kamienicy ma spory kawałek placyku przed domem)

Teraz policja odnajduje tych dwóch dżentelmenów, i wlepia im mandaty, a ci jak potulne baranki przyjmują je

Pozdrawiam

Panie Rafale bo Straż Miejska jest podległa pionkom na Pali-Głupiej szachownicy - czyli Wasilewskiemu, Cadykowi Wołodii i wioskowemu głupkowi Łątce.

mam nadzieje ze jak skonczy sie paliglupia kadencja w Lublinei to przy oraniu kartofliska w Niedźwiadzie Krzysia zatrudni główny orędownik powstania tam Kosmodromu czyli teściu Łątki
emu, Cadykowi Wołodii i wioskowemu głupkowi Łątce.

mam nadzieje ze jak skonczy sie paliglupia kadencja w Lublinei to przy oraniu kartofliska w Niedźwiadzie Krzysia zatrudni główny orędownik powstania tam Kosmodromu czyli teściu Łątki rozwiń
Avatar
Gość / 2 maja 2009 o 10:11
0
nik - szacunek!
Avatar
Lublin.com.pl / 2 maja 2009 o 00:37
0
nik napisał:
Mam mieszane uczucia... Wódeczka schłodzona i opłacona czekała, ale niestety niewiele osób się pojawiło... Chciałbym bardzo serdecznie przeprosić tych z Państwa, którzy przyszli do "Ulic", hasło znali, ale byli ... niepijący.
==
Ja naprawdę uważam, że poziom inwigilacji oraz metody egzekucji woli rządzących wcale nie są mniej zaawansowane teraz za rządów PO niż w PRL. Zmieniły się tylko metody - media stały się terenem największego oddziaływania, ale też i walki. I to dlatego bandyci z UE już planują koncesjonowanie dostępu do Internetu. Nie da się zgnoić społeczeństw dopóki Internet jest poza kontrolą tych bandytów. Więc nie będzie poza kontrolą! Przepraszam, ale ja nie mogę się ujawnić, nie mogłem przyjść na spotkanie, bo po prostu póki się da chcę z tymi "obszczymurkami" i zdrajcami interesu narodowego Polski walczyć w - chociaż nie tylko - internecie. Udanej majówki!

Masz ciekawe pomysły "nik"
Czy mozna prosic Cię o kontakt mailowy i pełniejszy opis Twojej akcji?
100% dyskrecji
pozdrawiamy

Masz ciekawe pomysły "nik"
Czy mozna prosic Cię o kontakt mailowy i pełniejszy opis Twojej akcji?
100% dyskrecji
pozdrawiamy rozwiń
Avatar
nik / 1 maja 2009 o 18:09
0
Mam mieszane uczucia... Wódeczka schłodzona i opłacona czekała, ale niestety niewiele osób się pojawiło... Chciałbym bardzo serdecznie przeprosić tych z Państwa, którzy przyszli do "Ulic", hasło znali, ale byli ... niepijący.
==
Ja naprawdę uważam, że poziom inwigilacji oraz metody egzekucji woli rządzących wcale nie są mniej zaawansowane teraz za rządów PO niż w PRL. Zmieniły się tylko metody - media stały się terenem największego oddziaływania, ale też i walki. I to dlatego bandyci z UE już planują koncesjonowanie dostępu do Internetu. Nie da się zgnoić społeczeństw dopóki Internet jest poza kontrolą tych bandytów. Więc nie będzie poza kontrolą! Przepraszam, ale ja nie mogę się ujawnić, nie mogłem przyjść na spotkanie, bo po prostu póki się da chcę z tymi "obszczymurkami" i zdrajcami interesu narodowego Polski walczyć w - chociaż nie tylko - internecie. Udanej majówki!
Mam mieszane uczucia... Wódeczka schłodzona i opłacona czekała, ale niestety niewiele osób się pojawiło... Chciałbym bardzo serdecznie przeprosić tych z Państwa, którzy przyszli do "Ulic", hasło znali, ale byli ... niepijący.
==
Ja naprawdę uważam, że poziom inwigilacji oraz metody egzekucji woli rządzących wcale nie są mniej zaawansowane teraz za rządów PO niż w PRL. Zmieniły się tylko metody - media stały się terenem największego oddziaływania, ale też i walki. I to dlatego bandyci z UE już planują koncesjonowanie dos... rozwiń
Avatar
nik / 1 maja 2009 o 12:13
0
Jeszcze raz przypominam, że dzisiaj o 15 tej na hasło "Precz z Oszustami" w Ulicach Miasta, obok Bramy Krakowskiej można legalnie wypić ZA DARMO kieliszeczek. Zapraszam!
Avatar
prawnik / 1 maja 2009 o 11:59
0
Ale głupota! Kto się zgodził na zapłacenie mandatu! Nie da się udowodnić, że w tych buteleczkach był alkohol! Mogła być herbata. Nie zatrzymani na miejscu, nie badani alkomatem. Pozdrawiam tych co zapłacili.
Avatar
pytalski z lubelskiego / 1 maja 2009 o 08:51
0
w całym kozim grodzie oraz w Łęcznej spozywa się alkohol nie bacząc na zakazy., szczeniactwo i nie tylko paraduje z piwem i winem w ręku. Policja nie reaguje lub treaguje ospale. Natomiast t w tym orzyppadku zareagowała szybko. Powód? Pan Palikot wykazał jak działa policja lubelska. i teraz jest na cenzurowanym,a powiem wiecej, pewnie czekają gdy juz nie bedzie Posłem. Panowie policjanci z woj lubelskiego. proszę was o to abyście sprawdzili ilu młodocianych pijaczków z butelka w ręku łazi po Łęcznej. Ilu pije bezpośrednio przy sklepach.[size=4]GDZIE wy wtedy jesteście? [/size]
w całym kozim grodzie oraz w Łęcznej spozywa się alkohol nie bacząc na zakazy., szczeniactwo i nie tylko paraduje z piwem i winem w ręku. Policja nie reaguje lub treaguje ospale. Natomiast t w tym orzyppadku zareagowała szybko. Powód? Pan Palikot wykazał jak działa policja lubelska. i teraz jest na cenzurowanym,a powiem wiecej, pewnie czekają gdy juz nie bedzie Posłem. Panowie policjanci z woj lubelskiego. proszę was o to abyście sprawdzili ilu młodocianych pijaczków z butelka w ręku łazi po Łęcznej. Ilu pije bezpośrednio przy sk... rozwiń
Avatar
Herostrates / 1 maja 2009 o 05:10
0
ZLIKWIDOWAĆ IMMUNITETY - DZIĘKI NIM PRZESTEPCY SĄ BEZKARNI !!!
Avatar
Japolan / 1 maja 2009 o 01:01
0
[wykasowano]
Avatar
Rafał Panas / 30 kwietnia 2009 o 23:08
0
Ciekawe: najpierw straż miejska twierdzi, że nie może nikogo ukarać, bo delikwentów trzeba złapać na gorącym uczynku, sprawdzić czy piją alkohol, materiały filmowe nie są dowodem itp itd

Później Palikot zapewnia, że nie ma sprawy, bo pił na swojej działce (oprócz kamienicy ma spory kawałek placyku przed domem)

Teraz policja odnajduje tych dwóch dżentelmenów, i wlepia im mandaty, a ci jak potulne baranki przyjmują je

Pozdrawiam
Ciekawe: najpierw straż miejska twierdzi, że nie może nikogo ukarać, bo delikwentów trzeba złapać na gorącym uczynku, sprawdzić czy piją alkohol, materiały filmowe nie są dowodem itp itd

Później Palikot zapewnia, że nie ma sprawy, bo pił na swojej działce (oprócz kamienicy ma spory kawałek placyku przed domem)

Teraz policja odnajduje tych dwóch dżentelmenów, i wlepia im mandaty, a ci jak potulne baranki przyjmują je

Pozdrawiam rozwiń
Avatar
Prawy Człek / 2 maja 2009 o 14:42
0
Rafał Panas napisał:
Ciekawe: najpierw straż miejska twierdzi, że nie może nikogo ukarać, bo delikwentów trzeba złapać na gorącym uczynku, sprawdzić czy piją alkohol, materiały filmowe nie są dowodem itp itd

Później Palikot zapewnia, że nie ma sprawy, bo pił na swojej działce (oprócz kamienicy ma spory kawałek placyku przed domem)

Teraz policja odnajduje tych dwóch dżentelmenów, i wlepia im mandaty, a ci jak potulne baranki przyjmują je

Pozdrawiam

Panie Rafale bo Straż Miejska jest podległa pionkom na Pali-Głupiej szachownicy - czyli Wasilewskiemu, Cadykowi Wołodii i wioskowemu głupkowi Łątce.

mam nadzieje ze jak skonczy sie paliglupia kadencja w Lublinei to przy oraniu kartofliska w Niedźwiadzie Krzysia zatrudni główny orędownik powstania tam Kosmodromu czyli teściu Łątki
emu, Cadykowi Wołodii i wioskowemu głupkowi Łątce.

mam nadzieje ze jak skonczy sie paliglupia kadencja w Lublinei to przy oraniu kartofliska w Niedźwiadzie Krzysia zatrudni główny orędownik powstania tam Kosmodromu czyli teściu Łątki rozwiń
Avatar
Gość / 2 maja 2009 o 10:11
0
nik - szacunek!
Avatar
Lublin.com.pl / 2 maja 2009 o 00:37
0
nik napisał:
Mam mieszane uczucia... Wódeczka schłodzona i opłacona czekała, ale niestety niewiele osób się pojawiło... Chciałbym bardzo serdecznie przeprosić tych z Państwa, którzy przyszli do "Ulic", hasło znali, ale byli ... niepijący.
==
Ja naprawdę uważam, że poziom inwigilacji oraz metody egzekucji woli rządzących wcale nie są mniej zaawansowane teraz za rządów PO niż w PRL. Zmieniły się tylko metody - media stały się terenem największego oddziaływania, ale też i walki. I to dlatego bandyci z UE już planują koncesjonowanie dostępu do Internetu. Nie da się zgnoić społeczeństw dopóki Internet jest poza kontrolą tych bandytów. Więc nie będzie poza kontrolą! Przepraszam, ale ja nie mogę się ujawnić, nie mogłem przyjść na spotkanie, bo po prostu póki się da chcę z tymi "obszczymurkami" i zdrajcami interesu narodowego Polski walczyć w - chociaż nie tylko - internecie. Udanej majówki!

Masz ciekawe pomysły "nik"
Czy mozna prosic Cię o kontakt mailowy i pełniejszy opis Twojej akcji?
100% dyskrecji
pozdrawiamy

Masz ciekawe pomysły "nik"
Czy mozna prosic Cię o kontakt mailowy i pełniejszy opis Twojej akcji?
100% dyskrecji
pozdrawiamy rozwiń
Avatar
nik / 1 maja 2009 o 18:09
0
Mam mieszane uczucia... Wódeczka schłodzona i opłacona czekała, ale niestety niewiele osób się pojawiło... Chciałbym bardzo serdecznie przeprosić tych z Państwa, którzy przyszli do "Ulic", hasło znali, ale byli ... niepijący.
==
Ja naprawdę uważam, że poziom inwigilacji oraz metody egzekucji woli rządzących wcale nie są mniej zaawansowane teraz za rządów PO niż w PRL. Zmieniły się tylko metody - media stały się terenem największego oddziaływania, ale też i walki. I to dlatego bandyci z UE już planują koncesjonowanie dostępu do Internetu. Nie da się zgnoić społeczeństw dopóki Internet jest poza kontrolą tych bandytów. Więc nie będzie poza kontrolą! Przepraszam, ale ja nie mogę się ujawnić, nie mogłem przyjść na spotkanie, bo po prostu póki się da chcę z tymi "obszczymurkami" i zdrajcami interesu narodowego Polski walczyć w - chociaż nie tylko - internecie. Udanej majówki!
Mam mieszane uczucia... Wódeczka schłodzona i opłacona czekała, ale niestety niewiele osób się pojawiło... Chciałbym bardzo serdecznie przeprosić tych z Państwa, którzy przyszli do "Ulic", hasło znali, ale byli ... niepijący.
==
Ja naprawdę uważam, że poziom inwigilacji oraz metody egzekucji woli rządzących wcale nie są mniej zaawansowane teraz za rządów PO niż w PRL. Zmieniły się tylko metody - media stały się terenem największego oddziaływania, ale też i walki. I to dlatego bandyci z UE już planują koncesjonowanie dos... rozwiń
Avatar
nik / 1 maja 2009 o 12:13
0
Jeszcze raz przypominam, że dzisiaj o 15 tej na hasło "Precz z Oszustami" w Ulicach Miasta, obok Bramy Krakowskiej można legalnie wypić ZA DARMO kieliszeczek. Zapraszam!
Avatar
prawnik / 1 maja 2009 o 11:59
0
Ale głupota! Kto się zgodził na zapłacenie mandatu! Nie da się udowodnić, że w tych buteleczkach był alkohol! Mogła być herbata. Nie zatrzymani na miejscu, nie badani alkomatem. Pozdrawiam tych co zapłacili.
Avatar
pytalski z lubelskiego / 1 maja 2009 o 08:51
0
w całym kozim grodzie oraz w Łęcznej spozywa się alkohol nie bacząc na zakazy., szczeniactwo i nie tylko paraduje z piwem i winem w ręku. Policja nie reaguje lub treaguje ospale. Natomiast t w tym orzyppadku zareagowała szybko. Powód? Pan Palikot wykazał jak działa policja lubelska. i teraz jest na cenzurowanym,a powiem wiecej, pewnie czekają gdy juz nie bedzie Posłem. Panowie policjanci z woj lubelskiego. proszę was o to abyście sprawdzili ilu młodocianych pijaczków z butelka w ręku łazi po Łęcznej. Ilu pije bezpośrednio przy sklepach.[size=4]GDZIE wy wtedy jesteście? [/size]
w całym kozim grodzie oraz w Łęcznej spozywa się alkohol nie bacząc na zakazy., szczeniactwo i nie tylko paraduje z piwem i winem w ręku. Policja nie reaguje lub treaguje ospale. Natomiast t w tym orzyppadku zareagowała szybko. Powód? Pan Palikot wykazał jak działa policja lubelska. i teraz jest na cenzurowanym,a powiem wiecej, pewnie czekają gdy juz nie bedzie Posłem. Panowie policjanci z woj lubelskiego. proszę was o to abyście sprawdzili ilu młodocianych pijaczków z butelka w ręku łazi po Łęcznej. Ilu pije bezpośrednio przy sk... rozwiń
Avatar
Herostrates / 1 maja 2009 o 05:10
0
ZLIKWIDOWAĆ IMMUNITETY - DZIĘKI NIM PRZESTEPCY SĄ BEZKARNI !!!
Avatar
Japolan / 1 maja 2009 o 01:01
0
[wykasowano]
Avatar
Rafał Panas / 30 kwietnia 2009 o 23:08
0
Ciekawe: najpierw straż miejska twierdzi, że nie może nikogo ukarać, bo delikwentów trzeba złapać na gorącym uczynku, sprawdzić czy piją alkohol, materiały filmowe nie są dowodem itp itd

Później Palikot zapewnia, że nie ma sprawy, bo pił na swojej działce (oprócz kamienicy ma spory kawałek placyku przed domem)

Teraz policja odnajduje tych dwóch dżentelmenów, i wlepia im mandaty, a ci jak potulne baranki przyjmują je

Pozdrawiam
Ciekawe: najpierw straż miejska twierdzi, że nie może nikogo ukarać, bo delikwentów trzeba złapać na gorącym uczynku, sprawdzić czy piją alkohol, materiały filmowe nie są dowodem itp itd

Później Palikot zapewnia, że nie ma sprawy, bo pił na swojej działce (oprócz kamienicy ma spory kawałek placyku przed domem)

Teraz policja odnajduje tych dwóch dżentelmenów, i wlepia im mandaty, a ci jak potulne baranki przyjmują je

Pozdrawiam rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 0 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie
21 lipca 2018, 19:00

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie 0 0

W sobotę Kayah, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka i Paulina Przybysz zaśpiewają swoje największe przeboje na pl. Zamkowym podczas bezpłatnego koncertu „Siła Kobiet”. Przy okazji o wyjątkowych kobietach przypomni też Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w swoim specjalnym wydawnictwie

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał 0 0