Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale ma słodkie uszka na kapturku bluzy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda tego maluszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostałą becikowe? I czy załapie się na 1000 pln? I do programu 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mama Madzi powraca :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ma słodkie uszka na kapturku bluzy....
 
ale ma słodkie uszka na kapturku bluzy....
jestem bardziej spostrzegawczy-ma rozwalonego prawego buta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra jak nie umie się zająć dzieckiem to niech je odda w dobre ręce pijaczka zasrana ale nie chce mi się wierzyć w to że ośmio miesięcznie dziecko weszło na regał i spadło z niego aż mu czaszka pękła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieudolnosc wychowawcza tak to sie teraz nazywa a nie lepiej po prostu powiedziec-patologia lubelska. Niech sie modli o zawiasy bo jak kolezanki sie dowiedza za co siedzi to jej nie zazdroszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak możliwości aborcji w tym dzikim kraju będzie skutkował kolejnymi przypadkami cierpień niewinnych istot. Żeby zaczęło dziać się lepiej, najpierw trzeba zlikwidować pisowskie psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, ul.Odlewnicza, osiedle Tatary, czyli patologiczna norma... Tylko na tym osiedlu takie cuda o jakich nie śniło się żadnemu normalnemu człowiekowi... Największa grupa socjopatów, psychopatów, do wyboru i koloru, tylko na tatarach, Lubelskiej dzielnicy cudów... Może na tym osiedlu powinno być więcej kontroli policyjnej i opieki społecznej, szczególnie tam gdzie są malutkie bezbronne dzieci, którym dzieje się krzywda za zamkniętymi drzwiami... A mamusi dałabym nie pięc lat, a przynajmniej 10 lat w odizolowanym miejscu, sterylizację jaką przechodzą psy, bez znieczulenia oczywiście... Mało humanitarne? Okrutne??? Owszem, bo takie bestie nie zasługują na nic lepszego, skoro ta, która urodziła dziecko, potrafi je katować! Nie ma przebaczenia... Ale oczywiście Polski wymiar sprawiedliwości, szczególnie Lubelski zignoruje sprawę, mamusia wyjdzie po dwóch latach, albo dostanie wyrok w zawiasach i nadal będzie katować swoje dziecko i jeszcze urodzi z pięcioro, które będą równie brutalnie katowane... Ale czy kogoś to obchodzi??? przecież jest resocjalizacja... Która nie przyniesie rezultatu, bo tu nie widać w ogóle socjalizacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A inni dziecka doczekać się nie mogą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aborcja rozwiąże problemy? Usuwając ciążę też zabija się niewinną istotę ludzką! Kto myśli o legalnej aborcji jest taki sam jak ta mamusia.Nie jestem za Pisem jak coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra jak nie umie się zająć dzieckiem to niech je odda w dobre ręce pijaczka zasrana ale nie chce mi się wierzyć w to że ośmio miesięcznie dziecko weszło na regał i spadło z niego aż mu czaszka pękła  
Racja,to raczej nieprawdopodobne,już raczej ktoś je (może matka,może też ktoś z otoczenia) pobił.Biedne dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ma słodkie uszka na kapturku bluzy....
tu tragedia małęgo dziecka a ty piszesz o uszkach na bluzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej nie oceniać, jak nie było się świadkiem. Ja wczoraj wieczorem też zgłosiłam się z dzieckiem do szpitala, bo tak niefortunnie upadła, że rozbiła sobie czoło o nogę stołu. Na szczęście rtg nie wykazał obrażeń kości, ale musimy przez kilka dni uważniej jej się przyglądać. O nieszczęście nie trudno, a ja stałam pół metra dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój syn jest bardzo żywy wiec głowę ma całą w siniakach badz guzach i mimo że mam oczy w tyłku to nie da zapobiec się temu potrafi idąc obok futryny uderzyć w nią bo się zachwieje a ma półtorej roku. Nie oceniajmy ludzi jak nie bylismy świadkami niewiemy jaka matką jest naprawdę może jest dobra matka dla syna a to był nie fortunny wypadek a to ze wypiła każdy ma prawo. Ja wystarczy ze lampkę wina wypije i jestem pijana choć podkreślam nie pije alkoholu bo nie lubię raz na jakiś czas wino.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zajmijcie się wszyscy swoją dupą. do tej pory nikt dziecku nie pomagał a teraz wielkie hejty. cudowny naród co ma na wszystko wyje***e, a jak się coś stanie to nagle wszyscy wyszczekani i mądrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zajmijcie się wszyscy swoją dupą. do tej pory nikt dziecku nie pomagał a teraz wielkie hejty. cudowny naród co ma na wszystko wyje***e, a jak się coś stanie to nagle wszyscy wyszczekani i mądrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A inni dziecka doczekać się nie mogą...
  nie każdy musi mieć to co chce, ja chcę pałać i za huja nie mogę na niego zapracować bo pieprzony rząd ma płacić za pieprzenie się i rodzenie dzieci ale nie za prace, je... rzad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie mała poprawka matka pochodzi z pogodnej a nie z tatar i winę ponosi w100 procentach nie długo cała prawda wyjdzie na jaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie mała poprawka matka pochodzi z pogodnej a nie z tatar i winę ponosi w100 procentach nie długo cała prawda wyjdzie na jaw
bije to dzieciątko? jesli cos wiesz to zglos sie na policje i powiedz zanim dojdzie do nieszczescia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...