Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zawalił się dach salonu samochodowego w Lublinie. Odpowiedzą za katastrofę budowlaną

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 stycznia 2019 r. o 18:22 Powrót do artykułu
Ciekawe co z autami stało się. poszły jako nowe....czy złomowanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz. Dlatego, że on dosłownie każdego dnia może o wiele wieksze problemy sprawić. Ja za chiny właśnie nie chciałbym byc lekarzem z powodu ludzi takich jak ty. Nie pracuje i nigdy nie bede w Polsce pracował, sam płaciłem za krzatlacenie, bo uważam iż polska nie zasługuje na dobrych lekarzy. Lekarze to ludzie i błędy będą czy ci się to podoba czy nie i tyczy się to każdego kraju nawet USA z tą różnicą, że tam mają sprzęt i jego ilosc jest na zupełnie innym poziomie. Poczekajcie jeszcze 20 lat, a przekonacie się coście właśnie zrobili :) Obecny problem czy brak lekarzy, to nic co was czeka niebawem, powtarzam, nie macie bladego pojęcia co właśnie zrobiliście. Moi znajomi, to również uczestniczyli do prywatnej szkoły, każdy z mojego rocznika, pracuje w USA, Norwegii, Anglii, Japonii i jeszcze kilka w mniejszych krajach. Rozumiesz co to znaczy? To że macie doslownie prze***e. Mój tata jest bardzo znanym nerohirurgiem i wyjechalismy całą rodziną, ocalil życie niezliczonej ilości Polaków, a na dodatek przy jego pracy umarły 3 osoby nie da się każdego uratować, są sytuacje gdzie poprawna operacja nie zawsze oznacza przeżycie, masz często jakiś procent szans, lekarz to nie Bóg. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla kasy podpisza wszystko hmm tak jest w wielu sprawach ale dziwne że teraz dopiero i dlaczego PIP nie karze tak Urzedników jak przedsiebiorców prywatnych tam wymogi pip jak jestem sa nagminnie lamane brak wywieszek plakietek itd.. ale prywaciarz ma mieć?@!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy zatwierdzanie dokumentacji obiektu po znajomosci W rozporządzeniu dot projektu budowlanego jak byk pisze schemat statyczny i wyniki obliczeń !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...