Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zgwałcił 14-latkę, zrobił jej zdjęcie i rozesłał znajomym. Sam jest ojcem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lutego 2017 r. o 08:19 Powrót do artykułu
Tego popapranca nabic na pal i zmusic do oralu !!! i na deser obciac jaja !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uciąć organ płciowy i wystawić na widok publiczny w miejscowowośći z której pochodzi - taki wyrok powinie zapaść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....mam tylko nadzieję, że Tomasz W. nie będzie odpowiadał za pogryzienie nastolatki skoro pogryzł ją Dawid. T.... ..... jak można redagować artykuł i publikować go na skalę co najmniej wojewódzką i robić takie kardynalne błędy.... ????.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obciąć organ, zakneblować nim usta i pogonić po głównej ulicy w miejscowości, w której mieszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu Dawid T. czy Tomasz W. ? ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obciąć genitalia, będzie miał spokój do końca życia, nie będzie myślał o gwałtach ,Knurowi jak wypatroszą jajka staje się tylko wieprzkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle artykuł w DW nie spójny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co do więzienia? Będzie miał pewnie lepsze warunki tam niż ma teraz. Patologia. Powinni mu zrobić to samo co on jej zrobił. Z tym że kilka razy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otworzyć LEB czy na pewno pusty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W więzieniu mu dogodzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie pytam kto to jest Dawid T. ? ten co gryzie i drapie. co to za artykul jak wy nawet nie wiecie o kim piszecie hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szykuj kiszkę, palancie, tę w pierdlu lubią gryźć.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYKASTROWALA BYM TAKIEGO !!! W WIĘZIENIU MU POKAŻĄ JAK SIĘ TAKICH TRAKTUJĘ !!! 12 LAT TO ZA MALA KARA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasy się zmieniły,w ciurmie mu nic nie zrobią bo teraz takie ...... biorą na ochronki i nie ma do niego dostępu.a szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam córkę tylko rok młodszą... sprawa Tomasza W. jest do załatwienia w 5 minut przy niewielkim współudziale gazrurki, bez niepotrzebnego angażowania aparatu sądownictwa i więziennictwa. Przy okazji, kim jest Dawid T.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam go.To mój ex.. Kiedyś też przejawial agresywny styl bycia-gryzienie itp Ale kiedy podniósł na mnie rękę odeszlam. Ojciec tez z niego żaden, nie interesuje się dzieckiem, ani nie płaci jego matce pieniędzy. Ogółem skurwesyn jakich mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz przy odrobinie szczęścia zostanie żoną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatusiu, trzymaj się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz będzie miał dużo "kolegów" w pierdlu którzy go ogrzeją w zimną noc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi bo nie kumam - jakim ytrzeba byc debilem, aby robić zdjęcia 14 sto latce, wczytac je do sieci i myśleć, że ujdzie mi to na sucho? Za gwałt powinni gnoja surowo ukarać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...