Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zgwałcił 14-latkę, zrobił jej zdjęcie i rozesłał znajomym. Sam jest ojcem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lutego 2017 r. o 08:19 Powrót do artykułu
tak to racja, czekamy na ciebie cioto!!! pensjonariusze ZK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Powiedzcie mi bo nie kumam - jakim ytrzeba byc debilem, aby robić zdjęcia 14 sto latce, wczytac je do sieci i myśleć, że ujdzie mi to na sucho? Za gwałt powinni gnoja surowo ukarać.
Przeciez ewidentnie mamy do czynienia z socjopata nie zastanawiajacym sie nad konsekwencjami swoich dzialan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Standard. Łobuz kocha najmocniej! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za śmieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci którzy osądzja tego patolgicznego faceta chyba nie rozumieją. Patologia rypała patologię. 14 rucha się z kim popadnie i ten 20 latek tez ruchał co popadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
tak to racja, czekamy na ciebie cioto!!! pensjonariusze ZK
pencjoraiusze piszą z ZK? ciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolek w *** byles gowno widziales, tyle w temacie cwelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A rozebrać gnoja do golasa i przywiązać do drzewa w centrum Lubartowa na kilka dni .... że zima ? a to koksownik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mo to teraz zerżnął tego gówniarza jak należy i dobrze mu tak śmieć i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za taki czyn to w Polsce wyrok śmierci powinien być dla takiego zwyrodnialca niech przywrócą wyrok śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspolwiezionie zajma sie nim, swoja droga to oby juz z pierdla o wlasnych silach nie wyszedl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mi go na minutę to mu pokarze jak będzie nosił całe życie uraz który nie zmażd3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mi go na minutę to nie zmaże tego co mu zostawię w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara śmierci! !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Huj mu w pysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli laska z którą się regularnie spotykał i która przyszła do niego na chatę zrobiła mu loda a on to rozesłał do kumpli .Może nawet 1 ale debile puścili to dalej i się rozniosło. Serio .Pracowałem w policji i takich "gwałtów" znam setki. Po prostu głupio się przyznać starej że się do typa chodziła pomimo zakazu i gałkę robiło zamiast uczyć do gimnazjalnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezstresowe wychowanie. Matka była przeciwna ale wielka tolerancja i zaufanie jakim obdarzyła córkę nie pozwalały jej zabronić spotykać z tym typem. A mówiąc normalnie powinna odpowiadać razem z nim skoro nie wie gdzie wychodzi jej dziecko albo wie i ma to w d... . A teraz płacze razem z córką. Kurze łby i przestroga dla innych niby tolerancyjnych i nowoczesnych mamusi. Gość jej zrobił obciach a teraz stara z Policja drugi raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PUBLICZNA KASTRACJA W POLSCE ODBYTA PO RAZ PIERWSZY- ZAŁATWIŁABY TEGO TYPU PROBLEMY OD RAZU. NASTĘPNY ŚWIR CHĘTNY DO GWAŁTU WIEDZĄC CO GO CZEKA ZREZYGNUJE Z SZUKANIA PERFIDNYCH ROZRYWEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ktoś coś napisze z skąd pochodzi delikwent i jak się nazywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gryzł dziewczyny ? I co nie było sladu nie zgłosily tego ? Rodzice nie widzieli pogryzienia czy ktos inny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...