Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Region nie tylko biedny, ale i pelen idiotow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medrzec napisał:
Region nie tylko biedny, ale i pelen idiotow!
ty jestes idiota i biedakiem kretynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile promili dajecie kretynom? Bo ja tak ze 3 (trzy)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gang Olsena2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszstkie komentarze skupiają się na niezbyt roztropnych złodziejach. Nikt nie zauważył do tej pory, że dla harcerzy ta strata 1600 zł to prawdziwy problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego skoro złapano jednego włamywacza nie można odzyskać łupu, albo przynajmniej jego równowartości. Miałem taki sam przypadek, ukradziono mi rower i złodzieja złapano (chyba przez przypadek) ale roweru już nie odzyskałem. Mogę to zrozumieć w 10% przypadków ale widzę że to standard że złodziej jest praktycznie bezkarny. Przytrzymać gościa na dołku o chlebie i wodzie aż nie znajdą się fanty i skuteczność odzyskiwania łupów od razu wzrośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam Baranowski napisał:
Nie rozumiem dlaczego skoro złapano jednego włamywacza nie można odzyskać łupu, albo przynajmniej jego równowartości. Miałem taki sam przypadek, ukradziono mi rower i złodzieja złapano (chyba przez przypadek) ale roweru już nie odzyskałem. Mogę to zrozumieć w 10% przypadków ale widzę że to standard że złodziej jest praktycznie bezkarny. Przytrzymać gościa na dołku o chlebie i wodzie aż nie znajdą się fanty i skuteczność odzyskiwania łupów od razu wzrośnie.
Trzeba założyć sprawę cywilną przeciwko złodziejowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dp napisał:
Trzeba założyć sprawę cywilną przeciwko złodziejowi
Ale czy policja nie powinna bardziej się postarać w celu odzyskania łupów, szczególnie jeśli chodzi to tych nie za bogatych harcerzy? Wyrok ze sprawy cywilnej najwcześniej pewnie za 2 lata. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NGO napisał:
Wszstkie komentarze skupiają się na niezbyt roztropnych złodziejach. Nikt nie zauważył do tej pory, że dla harcerzy ta strata 1600 zł to prawdziwy problem.
Niedawno dowiedzialem sie od pana Kaczynskiego, ze harcerze postawia kolejny krzyz na Krak.Przedmiesciu w Warszawie. Czy w zwiazku z tym nie zadowola sie jedynie dwoma deskami, kilkoma gwozdziami i mlotkiem? Wdzieczny pan Jaroslaw zrewanzuje sie im jakimis starymi drukarkami i wszyscy beda zadowoleni. Zlodzieja puszcza wolno, bo to przeciez biedaczysko zarabiajace na utrzymanie rodziny w niekonwencjonalny sposob...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...