Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złodzieje złapani, ale skradziony bus przepadł

Utworzony przez tomasz, 17 stycznia 2010 r. o 21:31 Powrót do artykułu
I NIE W CHODLU MIESZKAJA TYLKO JEDEN NA GRADACH A DRUGI NA KOLONI RATOSZYN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...spokojnie już niedługo będą kiblować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZALOZYC SIE MOGE ZE NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPRAWA BEDZIE WYCISZONA TESC PRACUJE W GMINIE A ICH STARZY TO SWIETO JEBLIWI LUDZIE KSIADZ ICH POCIESZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze mówisz ze nie będą kiblować !!!!!!!! Bo nie są winni !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na pewno ERNI nie święto jebliwi wiesz tylko wierzą w Boga TY BEZBOŻNIKU !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie prawo i sprawiedliwość: jak masz plecy to możesz czuć się bez karny. I jeszcze mówić i pisać "jestem nie winny", "są nie winni". Źy....ć się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za teść ma takiego zaradnego zięcia....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno złodziejaszki nic nie pamiętają i uważają się za niewinnych? Majtki im spuścić i klejnoty do przerębla na stawie w Borowie dzisiaj przy 20 stopniowym mrozie na 20 min. a pamięć szybko wróci i zaczną śpiewać co zrobili z samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni się zgadzam z autorem poprzedniego wpisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza metoda ,łapki upier...ć i napewno jeden z drugim 10 razy by pomyślał czy kraść czy cieszyć się rączkami do końca życia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ręce obcinać. Wystarczy wytatuować na czole: "jestem złodziejem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie w sobotę byli u siostry w Niedrzwicy Dużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie z panem Markiem i drugim kolegą o nazwie : Sprawiedliwość . Zazwyczaj krowa , która dużo ryczy mało mleka daje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda komentować te wasze wypowiedzi , strata czasu , beznadziejna robota , a wam na przyszłość życzę ..................a tam , niczego wam nie życzę , z kretynizmu nigdy nie wyrośniecie ...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Predatorek odejdź od komputer bo oczka w pracy będą bolały.......................................................................... ......................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odejść , nie odejde bo jak widze że ktoś pisze głupoty tylko po to żeby zaistniec , bo na nic wiecej go nie stać to zbiera mnie na konwulsje , mam nadzieje ze takim ludziom co na kimś psy wieszają też ktoś coś kiedyś powiesi , bo to jest tragiczne , a to że życie wygląda jak w piosence : Policja sprawdza po omacku i zawsze bierze tych którzy są pod ręką to już nie moja wina ....................nie ważne nikt nie ma prawa do poruszania pewnych spraw na tak idiotycznych forach , nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie to może wywołać skutki , macie wszystko gdzieś i jak można sie do kogoś dowalic to to robicie , pomijając wszelkie regulaminy , zasady , dajcie spokój tej sprawie , wszystko się wyjaśni ..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawle,Bytom za Toba. Pozdrowienia i zapraszamy. Maciek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...