Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 stycznia 2010 r.
15:28
Edytuj ten wpis

Złodzieje złapani, ale skradziony bus przepadł

Autor: Zdjęcie autora er
0 39 A A

O kradzieży tego busa było głośno, bo właściciel GS w Niedrzwicy Dużej, wyznaczył za jego odzyskanie 5 tys. zł nagrody. Policjanci dotarli do złodziei, ale samochodu wciąż nie ma.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Samochód zginął na początku listopada. Złodzieje ukradli go spod piekarni. Wykorzystali to, że kierowca wszedł do budynku, a kluczyki zostawił w stacyjce. Auto było warte 60 tys. złotych.

Policjanci tropiąc złodziei najpierw dotarli do samochodowej dziupli pod Kraśnikiem. Były tam pocięte fragmenty karoserii kilku dostawczych samochodów. Ostatni trop doprowadził do braci 30-letniego Pawła R. i 27 letniego Krzysztof R., z gminy Chodel. To oni ukradli samochód. Rozpoznał ich świadek, który widział kradzież.

Bus się jednak nie znalazł. Policjanci nadal go szukają.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
POLONIA BYTOM / 18 lutego 2010 r. o 21:11
Pawle,Bytom za Toba. Pozdrowienia i zapraszamy.
Maciek
Avatar
predator / 28 stycznia 2010 r. o 16:27
Odejść , nie odejde bo jak widze że ktoś pisze głupoty tylko po to żeby zaistniec , bo na nic wiecej go nie stać to zbiera mnie na konwulsje , mam nadzieje ze takim ludziom co na kimś psy wieszają też ktoś coś kiedyś powiesi , bo to jest tragiczne , a to że życie wygląda jak w piosence : Policja sprawdza po omacku i zawsze bierze tych którzy są pod ręką to już nie moja wina ....................nie ważne nikt nie ma prawa do poruszania pewnych spraw na tak idiotycznych forach , nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie to może wywołać skutki , macie wszystko gdzieś i jak można sie do kogoś dowalic to to robicie , pomijając wszelkie regulaminy , zasady , dajcie spokój tej sprawie , wszystko się wyjaśni ..............
Odejść , nie odejde bo jak widze że ktoś pisze głupoty tylko po to żeby zaistniec , bo na nic wiecej go nie stać to zbiera mnie na konwulsje , mam nadzieje ze takim ludziom co na kimś psy wieszają też ktoś coś kiedyś powiesi , bo to jest tragiczne , a to że życie wygląda jak w piosence : Policja sprawdza po omacku i zawsze bierze tych którzy są pod ręką to już nie moja wina ....................nie ważne nikt nie ma prawa do poruszania pewnych spraw na tak idiotycznych forach , nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie to może wywołać skutki , ma... rozwiń
Avatar
~gość~ / 28 stycznia 2010 r. o 08:34
Predatorek odejdź od komputer bo oczka w pracy będą bolały..........................................................................
......................................
Avatar
predator / 27 stycznia 2010 r. o 22:37
Szkoda komentować te wasze wypowiedzi , strata czasu , beznadziejna robota , a wam na przyszłość
życzę ..................a tam , niczego wam nie życzę , z kretynizmu nigdy nie wyrośniecie ...............
Avatar
predator / 27 stycznia 2010 r. o 22:35
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Avatar
predator / 27 stycznia 2010 r. o 22:32
Prawdopodobnie z panem Markiem i drugim kolegą o nazwie : Sprawiedliwość .
Zazwyczaj krowa , która dużo ryczy mało mleka daje
Avatar
marek / 27 stycznia 2010 r. o 19:30
Prawdopodobnie w sobotę byli u siostry w Niedrzwicy Dużej.
Avatar
sprawiedliwość / 25 stycznia 2010 r. o 22:07
Po co ręce obcinać. Wystarczy wytatuować na czole: "jestem złodziejem".
Avatar
Gość / 25 stycznia 2010 r. o 15:23
Najlepsza metoda ,łapki upier...ć i napewno jeden z drugim 10 razy by pomyślał czy kraść czy cieszyć się rączkami do końca życia!!!
Avatar
~oficer~ / 25 stycznia 2010 r. o 12:40
W pełni się zgadzam z autorem poprzedniego wpisu.
Avatar
POLONIA BYTOM / 18 lutego 2010 r. o 21:11
Pawle,Bytom za Toba. Pozdrowienia i zapraszamy.
Maciek
Avatar
predator / 28 stycznia 2010 r. o 16:27
Odejść , nie odejde bo jak widze że ktoś pisze głupoty tylko po to żeby zaistniec , bo na nic wiecej go nie stać to zbiera mnie na konwulsje , mam nadzieje ze takim ludziom co na kimś psy wieszają też ktoś coś kiedyś powiesi , bo to jest tragiczne , a to że życie wygląda jak w piosence : Policja sprawdza po omacku i zawsze bierze tych którzy są pod ręką to już nie moja wina ....................nie ważne nikt nie ma prawa do poruszania pewnych spraw na tak idiotycznych forach , nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie to może wywołać skutki , macie wszystko gdzieś i jak można sie do kogoś dowalic to to robicie , pomijając wszelkie regulaminy , zasady , dajcie spokój tej sprawie , wszystko się wyjaśni ..............
Odejść , nie odejde bo jak widze że ktoś pisze głupoty tylko po to żeby zaistniec , bo na nic wiecej go nie stać to zbiera mnie na konwulsje , mam nadzieje ze takim ludziom co na kimś psy wieszają też ktoś coś kiedyś powiesi , bo to jest tragiczne , a to że życie wygląda jak w piosence : Policja sprawdza po omacku i zawsze bierze tych którzy są pod ręką to już nie moja wina ....................nie ważne nikt nie ma prawa do poruszania pewnych spraw na tak idiotycznych forach , nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie to może wywołać skutki , ma... rozwiń
Avatar
~gość~ / 28 stycznia 2010 r. o 08:34
Predatorek odejdź od komputer bo oczka w pracy będą bolały..........................................................................
......................................
Avatar
predator / 27 stycznia 2010 r. o 22:37
Szkoda komentować te wasze wypowiedzi , strata czasu , beznadziejna robota , a wam na przyszłość
życzę ..................a tam , niczego wam nie życzę , z kretynizmu nigdy nie wyrośniecie ...............
Avatar
predator / 27 stycznia 2010 r. o 22:35
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Avatar
predator / 27 stycznia 2010 r. o 22:32
Prawdopodobnie z panem Markiem i drugim kolegą o nazwie : Sprawiedliwość .
Zazwyczaj krowa , która dużo ryczy mało mleka daje
Avatar
marek / 27 stycznia 2010 r. o 19:30
Prawdopodobnie w sobotę byli u siostry w Niedrzwicy Dużej.
Avatar
sprawiedliwość / 25 stycznia 2010 r. o 22:07
Po co ręce obcinać. Wystarczy wytatuować na czole: "jestem złodziejem".
Avatar
Gość / 25 stycznia 2010 r. o 15:23
Najlepsza metoda ,łapki upier...ć i napewno jeden z drugim 10 razy by pomyślał czy kraść czy cieszyć się rączkami do końca życia!!!
Avatar
~oficer~ / 25 stycznia 2010 r. o 12:40
W pełni się zgadzam z autorem poprzedniego wpisu.