Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zlot fanów hondy civic: kochamy swoje \"żelazka\"

Utworzony przez HTL, 21 sierpnia 2010 r. o 19:14 Powrót do artykułu
Ewka... Ewka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny to nie miłość tylko brak kasy.Myślę że takim sposobem może znajdziecie sponsora i kupi Wam nowe modele a nie jezdzicie starymi parchami.Kolekcjonerki parchów ha ha ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty .. nowochesny .... Ty wiesz co oznacza słowo "klasyk" ? Nie nowy golf rozbity na drzewie, nie nówka opel kupiony przez mamę. Klasyk, to auto, które jest pieszczone lepiej niż Twój mikser czy frytkownica. A te dziewczyny, to nasze dziewczyny. Kobiety, które maja większą wiedzę o autach niż Ty, mający świadomość, ile sztachet jest w płocie na dyskotece ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne te szroty. Ale jak każdy użytkownik stare4j hondy ma z deklem coś nei halo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesny zapewne posiadasz VW golfa 3 1.9 tdi, ztjuningowanego, i każda honda cię jedzie, i przez to te kompleksy. A dla pana "SL 500" powiem tyle, że o samochodzie z nicku możesz tylko pomarzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu siostry Kamińskie :/ Kaja jest gigantyczna!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie civic chcial objechac ale nie udalo sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też miałem Hondę Civic nawet 2. Ale 5tej generacji, gdy robiły moc. 4generacja to czym się może pochwalić? Bez sensu. Nie piszcie, że takie auta mają moc, albo skręcają należycie. Jedyne co mają to niską masę i japońską niezawodność lat '90, gdy jeszcze japońcom się chciało coś robić.. Tak czy owak, FWD to auta dla kobiet i gejów. Im wcześniej to zrozumiecie, tym lepiej dla Was. Ja zmarnowałem 10lat motoryzacji unikając BMW, ale niestety, raz spróbowałem i nie ma porównania do Hondy, czy innego auta. To jak się prowadzi to auto w zakrętach.. to tylko mokry sen każdego posiadacza mocnej przednionapędówki. Wiem co piszę. Miałem ponad 20aut przez ostatnie 10lat z 3 kontynentów. NIe mniej jednak, pozdrawiam wszystkich Hondziarzy - gdyby tylko Honda robiła przystępne cenowo RWD...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 koni w Del Solu? Jaja sobie robicie, czy tam swap był? Wersja VTI z fabryki miała 160koni, więc skąd te bajki o 200? echh.. ta ułańska wyobraźnia.. Poza tym Del Sol to już był na płycie podłogowej civica 5th gen więc "WTF?". Co to za zlot żelazek, jak chwalicie się nowszym delsolem. Bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowochesny napisał:
Dziewczyny to nie miłość tylko brak kasy.Myślę że takim sposobem może znajdziecie sponsora i kupi Wam nowe modele a nie jezdzicie starymi parchami.Kolekcjonerki parchów ha ha ha.
Hahahaha, a sam pewnie jeździsz Fiatem Punto ... lub samochodem "rodzinnym" ( tata kupił, mama daje na bęzynę a synek/córeczka jeździ ). Za nie jednym z tych tzw. "parchów" smród byś wąchał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja na ten cały wasz zlot powiem tyle... http://img.villagephotos.com/p/2005-5/1019316/fwd%20suck.jpeg "na imprezę zaprosiliśmy drifterów"... hahah, po co? pozazdrościć? wybaczcie sarkazm, ale w 100% popieram kolegę bmw 328. fakt, crx to fajna zabawka, mały, naprawdę szybki zapierdzielacz. Miałem przyjemność pokierować, sam chętnie byłbym posiadaczem takiego, gdyby nie napęd "dla dziewczyn", bo szło by to pewnie bokiem niemiłosiernie. Do tego cały styl auta z mojej ulubionej epoki. Pytanie jeszcze o rozkład masy auta, ale nie ma co gdybać, bo wzdłużnie umieszczony silnik z dość sporą mocą czynią auto olbrzymio podsterownym. Przepraszam, ale gdzie w tym aucie coś, co można określić trzema literami, mianowicie FUN? Radość z jazdy. Sam jestem miłośnikiem aut z duszą, youngtimerów. Przejedźcie się koledzy/koleżanki nie zajechanym BMW z okresu lat 80-90 i sami oceńcie właściwości trakcyjne tych aut, mało które współczesne auto prowadzi się tak dobrze. ... no i chętnie zobaczę jak któryś z was robi zakręt "bokiem" nie wywracając się w zakręcie swoim "żelazkiem"... a kolegom rzucającym tekstami typu "stare szroty" itp... polecam jechać zatankować podtlenku gazotu do swojego golfa 3 z magicznymi 190 tyś przebiegu, od pierwszego właściciela z niemiec (dziadka!), i przy 70km/h na otwartym terenie zrobić "test łosia". E30 FOREVER!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na kresce może i zostawisz takim delsolem sporo nowszych aut spod świateł ale po zakrętach to już nie polatasz tym raczej.. a na zlot to by pasowało jakieś felgi założyć a nie na stalakach do zdjęć pozować, miłośnicy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='e30 bi em dablju' date='22 sierpień 2010 - 00:26 ' timestamp='1282429565' post='333007'] Przepraszam, ale gdzie w tym aucie coś, co można określić trzema literami, mianowicie FUN? /quote] np. zakres obrotów w którym twoje "bi em dablju" by się rozleciało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO RDZEWIKI TAKIE JA FIAT&FORD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda dzieciaków co nigdy nie prowadziła prawdziwych samochodów. Ale cóż można i kochać polonezy za moc i prowadzenie. Tylko nie róbcie wokół tych samochodów psudolegend...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka ci*** ku*** a cycki to sex z lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Del Sol faktycznie w serii stosunkowo słabo jeździ. W tym solu jest zeswapowany silnik na 1.8, przerobiony prawie cały dolot i zmieniony wydech. Do tego komputer i mapy. Fakt lekka przesada z prawie 200KM, bo jest ok 190KM. Co do trzymania się drogi na zakrętach to trzeba usztywnić, ale dobry zawias, komplet rozpórek i stab zmieniają właściwości jezdne niesamowicie. Jedyny brak w tym samochodzie to RWD, ale nie można mieć wszystkiego. Jeśli chodzi o nowe samochody to nie zawsze zależy to od tego czy ktoś ma $$, czy nie. Niektórzy wolą kupić starszy samochód i "zrobić" go po swojemu według własnych upodobań. Osobiście dużo bardziej podoba mi się dobrze zrobione i zadbane starsze E30 w które widać że właściciel wsadził dużo pracy, niż nówka z salonu którą tylko ktoś się wozi. Dyskusje na temat wyższości BMW, Hondy, czy innej marki jest bez sensu, każdy ma co lubi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariusz88 napisał:
np. zakres obrotów w którym twoje "bi em dablju" by się rozleciało
dlatego napisałem, że gdyby "żelazko" miało tylny napęd, to szło by pewnie bokiem niemiłosiernie. Ale gdybać sobie możemy... przyznaję, silniki vtec to dzieła sztuki, ale ilu z was jeździ vtecami, z czego ilu z was jeździ nie zajechanymi vtecami? w cenie nie zardzewiałego, nie zajechanego civica można szukać swapowanego na m50b28, albo za max. 3 tyś zł włożyć sobie pancerne niezniszczalne m30b35... ale użytkownik hondy nigdy nie zrozumie użytkownika bmw i odwrotnie http://img193.imageshack.us/img193/9256/dsc1696i.jpg vs http://ll.speedhunters.com/u/f/eagames/NFS/speedhunters.com/Images/Jacco%20Willemsen/Random%20Shots/bmwe30.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bi em dablju napisał:
dlatego napisałem, że gdyby "żelazko" miało tylny napęd, to szło by pewnie bokiem niemiłosiernie. Ale gdybać sobie możemy... przyznaję, silniki vtec to dzieła sztuki, ale ilu z was jeździ vtecami, z czego ilu z was jeździ nie zajechanymi vtecami? w cenie nie zardzewiałego, nie zajechanego civica można szukać swapowanego na m50b28, albo za max. 3 tyś zł włożyć sobie pancerne niezniszczalne m30b35... ale użytkownik hondy nigdy nie zrozumie użytkownika bmw i odwrotnie http://img193.imageshack.us/img193/9256/dsc1696i.jpg vs http://ll.speedhunters.com/u/f/eagames/NFS/speedhunters.com/Images/Jacco%20Willemsen/Random%20Shots/bmwe30.jpg
bi em dablju, może pokaż swoją e30 bo wklejać zdjęcia z internetu to każdy umie. Bmw jest fajne, do momentu aż nie wpadnie w miejsce wiejskiego tunera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zahir napisał:
Hahahaha, a sam pewnie jeździsz Fiatem Punto ... lub samochodem "rodzinnym" ( tata kupił, mama daje na bęzynę a synek/córeczka jeździ ). Za nie jednym z tych tzw. "parchów" smród byś wąchał.
Ale miłośniczki;nowoczesny; ma rację wystarczy zobaczyć na rejestrację niedawno zarejestrowane szroty.Te szroty na zachodzie to złom,są po 100euro i pewnie wycofane z ruchu bez przeglądu, a tu się zachwycają bo się przesiedli z cieniasa.Dziewczyny chciały zabłysnąć jako hostessy to se błysnęły ale mogły wybrać lepsze furmanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...