Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 sierpnia 2010 r.
18:50
Edytuj ten wpis

Zlot fanów hondy civic: kochamy swoje "żelazka"

Autor: Zdjęcie autora jotem
0 34 A A

Żelazka, bo tak pieszczotliwie nazywają swoje auta ich właściciele, miały w sobotę swój dzień na torze przy ulicy Zemborzyckiej w Lublinie. Czwarta generacja hondy civic to mocne, a zarazem lekkie auta i jak mówią ich sympatycy – kto raz wsiądzie i przejedzie się żelazkiem, ten się zakocha.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować


Aktualnie, w salonach możemy oglądać już ósmą generację hondy civic. - Nowszych hond na ulicach są setki, a tych nie zostało już wiele. Przez to kierowca staje się oryginalny – tłumaczy Jarek Niedźwiecki, który na zlot przyjechał hondą civic z 1991.

- Auto kupiłem w idealnym stanie od poprzedniego właściciela. Te modele mają coś w sobie i zawsze marzyło mi się małe i szybkie, wręcz 'wredne' auto. Bardzo ciężko znaleźć ten model w takim stanie. Mi się udało i jestem bardzo zadowolony.

Zlot w Lublinie, to już piąta taka impreza zorganizowana przez klub Civic4gfanatics. Użytkownicy forum internetowego w głosowaniu zdecydowali, że w tym roku spotkają się właśnie w Lublinie.

- Auto staje się powoli klasykiem. Mało osób decyduje się na zakup tego modelu – stwierdza Jakub Jastrzębski, współorganizator. - Jak widać, można znaleźć jeszcze zapaleńców takich jak my. Myślę, że to jest bardzo dobra idea, aby ratować stare "strupy” - dodaje.

Starsze samochody marki Honda znajdują swoje uznanie również wśród kobiet. Ewa Nowak, która na zlot przyjechała prawie 200 konną hondą crx del sol motegi opowiada:

- Od zawsze interesowałam się kulturą japońską i myślałam o aucie właśnie z tamtego regionu. Gdy przyszło do zakupu stwierdziłam, że musi być nisko, twardo a samochód ma się dobrze trzymać drogi. Crx del sol spełnia wszystkie moje wymagania. Crx rzuca się w oczy chociażby pomalowaną w kwiatki pokrywą zaworów – zachwala.

Impreza przeznaczona była głównie dla właścicieli 4 generacji hondy civic, ale organizatorzy pozwalali na wjazd wszystkim autom marki Honda. - Zaprosiliśmy również osoby od driftu – mówi Paweł Bocheńczyk, organizator – Na torze są samochody, które na co dzień jeżdżą po naszych drogach. Może mamy 20-letnie auta, ale my nie chcemy "żółtych tablic” i chować naszych hond do garażu. Jazda nimi sprawia nam wielką frajdę - stwierdza.

Po zawodach na torze kierowcy zjadą do ośrodka. Organizatorzy przygotowali tam konkurs na najniższe, najładniejsze auto i na najlepszy projekt roku 2010. Laureaci otrzymają puchary.

Hondę civic 4 generacji po raz pierwszy pokazano na Międzynarodowym Salonie Samochodowym we Frankfurcie w 1987 roku. Trzy lata później civic przeszedł facelifting. Zmieniły się zderzaki przednie, światła i dodano elektryczną regulację wysokości świateł. Auta cieszyły się i nadal cieszą dużą popularnością ze względu na wysokoobrotowe silniki o dużej mocy i małej wadze całego samochodu.

Zobacz zdjęcia w tekście:
>>Zlot miłośników hondy civic w Lublinie (zdjęcia)

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bmw maniak / 2 września 2010 o 23:15
0
ludzie, ludzie, LUDZIE!! ... i zrobił się temat BMW vs Honda. To ja pisałem odnośnie fun'u z jazdy. Kolego, jednego rajcują wysokie obroty, innego robienie ronda bokiem. i szanujmy się za miłość do motoryzacji, mnie osobiście potrafi odwrócić wzrok nawet zajeb*ście odpicowany 126p, ew. w świetnym stanie technicznym. Bo nie sztuka kupić golfa 3 za tyle samo tysięcy zł, i nazywać innych "burakami". Sam poruszam się autem o opinii "burackiego" ale nie interesuje mnie, co sądzą o mnie inni. To forum nazywa się "dyskusyjne" a nie forum obrzucaczy mięsem. Docinki FWD vs RWD były, są i będą, bo jeden lubi jazz, drugi jak mu nogi śmierdzą...

troche szacunku! ... ale i tak wole bmw...
ludzie, ludzie, LUDZIE!! ... i zrobił się temat BMW vs Honda. To ja pisałem odnośnie fun'u z jazdy. Kolego, jednego rajcują wysokie obroty, innego robienie ronda bokiem. i szanujmy się za miłość do motoryzacji, mnie osobiście potrafi odwrócić wzrok nawet zajeb*ście odpicowany 126p, ew. w świetnym stanie technicznym. Bo nie sztuka kupić golfa 3 za tyle samo tysięcy zł, i nazywać innych "burakami". Sam poruszam się autem o opinii "burackiego" ale nie interesuje mnie, co sądzą o mnie inni. To forum nazywa się &qu... rozwiń
Avatar
:-) / 23 sierpnia 2010 o 19:56
0
[quote name='Erdman' date='23 sierpień 2010 - 16:59 ' timestamp='1282575583' post='334582']
Co mnie obchodzi ile aut mialeś i jaka jest Twoja opinia o FWD, mam to w dalekim poważaniu!
Temat jest o HONDZIE i won mnie z jakimiś tylnionapędowymi skażonymi lpg struclami rodem spod wiejskiej
remizy.
[/quote]
chyba buraku nie wiesz co piszesz
nie skazilem tak jak ty swoje auta gazem
no chyba ze ty masz diesla i na gnojowiznie latasz
[quote name='Erdman' date='23 sierpień 2010 - 16:59 ' timestamp='1282575583' post='334582']
Co mnie obchodzi ile aut mialeś i jaka jest Twoja opinia o FWD, mam to w dalekim poważaniu!
Temat jest o HONDZIE i won mnie z jakimiś tylnionapędowymi skażonymi lpg struclami rodem spod wiejskiej
remizy.
[/quote]
chyba buraku nie wiesz co piszesz
nie skazilem tak jak ty swoje auta gazem
no chyba ze ty masz diesla i na gnojowiznie latasz rozwiń
Avatar
:-) / 23 sierpnia 2010 o 19:53
0
[quote name='BMW328i' date='23 sierpień 2010 - 11:09 ' timestamp='1282554582' post='333532']
Jestem Lubelakiem od 6pokoleń kolego, więc nie trafione masz argumenty. Miałem 20aut, zmieniałem po 6miesiącach średnio, bo ciągle mi czegoś brakowało, większość FWD, w tym także Hondy, które jak pisał kolega wyżej z silnikami na VTTECu są super, tylko napęd nie na tą oś. Dopiero niedawno kupiłem pierwsze BMW i.. po prostu wiem, że idiotycznie słuchając takich idiotów jak Ty, którzy nie mają pojęcia o samochodach, a pierwsi szykanują dobre auta, zmarnowałem 10lat swojej motoryzacyjnej przygody.
Ale Ty oczywiście ignorujesz moje argumenty, bo musisz ulec stereotypom (widocznie są w znacznej przewadze niż iloraz inteligencji), którym i ja ulegałem zanim kupiłem BMW.
Na zachodzie BMW, Audi i Mercedes to auta równie cenione i wszystkie chętnie kupowane. Tam też trafia się paru wieśniaków, ale co z tego, jak 99% dresów i wichury w Polsce jeździ VAGami z 1,9TDI.
W Anglii BMW serii 3ciej wyprzedziło w sprzedaży najpopularniejszy sedan - Forda Mondeo. Uważasz, że większość Brytyjczyków do wieśniaki i dresy? Też sądzisz, że wydają kilkadziesiąt tysięcy więcej na te by ciągać przyczepki z gnojem? Jak tak, to może czas opuścić swoją pod lubelską wieś i wyjechać gdzieś za granicę, chociaż na parę dni. Może zmieni to trochę Twoją percepcję motoryzacyjnego (przynajmniej) świata.

Więc reasumując, nie czuję się dresem, nie rozbijam się po drzewach, bo to nie moje pierwsze auto z tylnym napędem i wiem co się może stać jak puszczę samopas moje prawie 200kucy na zakręcie (nawet na suchym). Wiem też, że żadna przednionapędówka nie pozwoli mi tak bezpiecznie pokonywać zakrętów i dawać takiego komfortu jak RWD. Wiem, bo nie posłuchałem takich jak Ty i kupiłem to porządne niemieckie auto.

Tak więc nie zrozumcie mnie źle. Na te 20aut, naprawdę było parę fajnych. Ale dopiero jak spróbowałem BMW, odnalazłem to czego szukałem, moc, przyczepność, komfort i wszystko w opakowaniu rodzinnego sedana. Dla mnie bomba. Więc nie naskakujcie na BMW, zanim nie spróbujecie! Nie róbcie z siebie deb***i jak koleś, któremu odpisuje.
[/quote]
zgadzam sie w 1000 %
tez jezdzilem duza iloscia aut
o roznych napedach
jezdze 20 lat
ale teraz gdy mam BMW wiem co to jest radosc z jazdy
i naprawde nie jest to auto dla pierwszego lepszego bo autem tylnonapedowym trzeba umiec jezdzic
[quote name='BMW328i' date='23 sierpień 2010 - 11:09 ' timestamp='1282554582' post='333532']
Jestem Lubelakiem od 6pokoleń kolego, więc nie trafione masz argumenty. Miałem 20aut, zmieniałem po 6miesiącach średnio, bo ciągle mi czegoś brakowało, większość FWD, w tym także Hondy, które jak pisał kolega wyżej z silnikami na VTTECu są super, tylko napęd nie na tą oś. Dopiero niedawno kupiłem pierwsze BMW i.. po prostu wiem, że idiotycznie słuchając takich idiotów jak Ty, którzy nie mają pojęcia o samochodach... rozwiń
Avatar
Erdman / 23 sierpnia 2010 o 16:59
0
[quote name='BMW328i' date='23 sierpień 2010 - 11:09 ' timestamp='1282554582' post='333532']
Tak więc nie zrozumcie mnie źle. Na te 20aut, naprawdę było parę fajnych. Ale dopiero jak spróbowałem BMW, odnalazłem to czego szukałem, moc, przyczepność, komfort i wszystko w opakowaniu rodzinnego sedana. Dla mnie bomba. Więc nie naskakujcie na BMW, zanim nie spróbujecie! Nie róbcie z siebie deb***i jak koleś, któremu odpisuje.
[/quote]
Co mnie obchodzi ile aut mialeś i jaka jest Twoja opinia o FWD, mam to w dalekim poważaniu!
Temat jest o HONDZIE i won mnie z jakimiś tylnionapędowymi skażonymi lpg struclami rodem spod wiejskiej
remizy.
[quote name='BMW328i' date='23 sierpień 2010 - 11:09 ' timestamp='1282554582' post='333532']
Tak więc nie zrozumcie mnie źle. Na te 20aut, naprawdę było parę fajnych. Ale dopiero jak spróbowałem BMW, odnalazłem to czego szukałem, moc, przyczepność, komfort i wszystko w opakowaniu rodzinnego sedana. Dla mnie bomba. Więc nie naskakujcie na BMW, zanim nie spróbujecie! Nie róbcie z siebie deb***i jak koleś, któremu odpisuje.
[/quote]
Co mnie obchodzi ile aut mialeś i jaka jest Twoja opinia o... rozwiń
Avatar
BMW328i / 23 sierpnia 2010 o 11:09
0
[quote name='Gość' date='22 sierpień 2010 - 23:39 ' timestamp='1282513179' post='333353']
Wiejski chłopek zawsze kupi tylnionapędówkę bo to i Ursusa przypomina, i przyczepkę z nawozami pociągnie, i w kościele można się pokazać jako bogaty gospodarz, i maniurki dobrze biorą na trzy literki, cztery paski na dresiku i umpa umpa disco polo, a jeszcze jak naogląda się Tokyo drift to zapier***a po zakretach bokiem i niszczy przydrożne drzewa, przepusty i inną infrastrukturę wprowadzając swoją rodzinę co wydała unijne dopłaty do hektarów na zabawkę dla dziecka zamiast na edukację w stan żałoby
[/quote]
Jestem Lubelakiem od 6pokoleń kolego, więc nie trafione masz argumenty. Miałem 20aut, zmieniałem po 6miesiącach średnio, bo ciągle mi czegoś brakowało, większość FWD, w tym także Hondy, które jak pisał kolega wyżej z silnikami na VTTECu są super, tylko napęd nie na tą oś. Dopiero niedawno kupiłem pierwsze BMW i.. po prostu wiem, że idiotycznie słuchając takich idiotów jak Ty, którzy nie mają pojęcia o samochodach, a pierwsi szykanują dobre auta, zmarnowałem 10lat swojej motoryzacyjnej przygody.
Ale Ty oczywiście ignorujesz moje argumenty, bo musisz ulec stereotypom (widocznie są w znacznej przewadze niż iloraz inteligencji), którym i ja ulegałem zanim kupiłem BMW.
Na zachodzie BMW, Audi i Mercedes to auta równie cenione i wszystkie chętnie kupowane. Tam też trafia się paru wieśniaków, ale co z tego, jak 99% dresów i wichury w Polsce jeździ VAGami z 1,9TDI.
W Anglii BMW serii 3ciej wyprzedziło w sprzedaży najpopularniejszy sedan - Forda Mondeo. Uważasz, że większość Brytyjczyków do wieśniaki i dresy? Też sądzisz, że wydają kilkadziesiąt tysięcy więcej na te by ciągać przyczepki z gnojem? Jak tak, to może czas opuścić swoją pod lubelską wieś i wyjechać gdzieś za granicę, chociaż na parę dni. Może zmieni to trochę Twoją percepcję motoryzacyjnego (przynajmniej) świata.

Więc reasumując, nie czuję się dresem, nie rozbijam się po drzewach, bo to nie moje pierwsze auto z tylnym napędem i wiem co się może stać jak puszczę samopas moje prawie 200kucy na zakręcie (nawet na suchym). Wiem też, że żadna przednionapędówka nie pozwoli mi tak bezpiecznie pokonywać zakrętów i dawać takiego komfortu jak RWD. Wiem, bo nie posłuchałem takich jak Ty i kupiłem to porządne niemieckie auto.

Tak więc nie zrozumcie mnie źle. Na te 20aut, naprawdę było parę fajnych. Ale dopiero jak spróbowałem BMW, odnalazłem to czego szukałem, moc, przyczepność, komfort i wszystko w opakowaniu rodzinnego sedana. Dla mnie bomba. Więc nie naskakujcie na BMW, zanim nie spróbujecie! Nie róbcie z siebie deb***i jak koleś, któremu odpisuje.
[quote name='Gość' date='22 sierpień 2010 - 23:39 ' timestamp='1282513179' post='333353']
Wiejski chłopek zawsze kupi tylnionapędówkę bo to i Ursusa przypomina, i przyczepkę z nawozami pociągnie, i w kościele można się pokazać jako bogaty gospodarz, i maniurki dobrze biorą na trzy literki, cztery paski na dresiku i umpa umpa disco polo, a jeszcze jak naogląda się Tokyo drift to zapier***a po zakretach bokiem i niszczy przydrożne drzewa, przepusty i inną infrastrukturę wprowadzając swoją rodzinę co wydała... rozwiń
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2010 o 23:39
0
[quote name='BMW328i' date='21 sierpień 2010 - 23:22 ' timestamp='1282425767' post='333000']
Tak czy owak, FWD to auta dla kobiet i gejów. Im wcześniej to zrozumiecie, tym lepiej dla Was. Ja zmarnowałem 10lat motoryzacji unikając BMW, ale niestety, raz spróbowałem i nie ma porównania do Hondy, czy innego auta. To jak się prowadzi to auto w zakrętach.. to tylko mokry sen każdego posiadacza mocnej przednionapędówki.
[/quote]
Wiejski chłopek zawsze kupi tylnionapędówkę bo to i Ursusa przypomina, i przyczepkę z nawozami pociągnie, i w kościele można się pokazać jako bogaty gospodarz, i maniurki dobrze biorą na trzy literki, cztery paski na dresiku i umpa umpa disco polo, a jeszcze jak naogląda się Tokyo drift to zapier***a po zakretach bokiem i niszczy przydrożne drzewa, przepusty i inną infrastrukturę wprowadzając swoją rodzinę co wydała unijne dopłaty do hektarów na zabawkę dla dziecka zamiast na edukację w stan żałoby
[quote name='BMW328i' date='21 sierpień 2010 - 23:22 ' timestamp='1282425767' post='333000']
Tak czy owak, FWD to auta dla kobiet i gejów. Im wcześniej to zrozumiecie, tym lepiej dla Was. Ja zmarnowałem 10lat motoryzacji unikając BMW, ale niestety, raz spróbowałem i nie ma porównania do Hondy, czy innego auta. To jak się prowadzi to auto w zakrętach.. to tylko mokry sen każdego posiadacza mocnej przednionapędówki.
[/quote]
Wiejski chłopek zawsze kupi tylnionapędówkę bo to i Ursusa przypomina... rozwiń
Avatar
b16 / 22 sierpnia 2010 o 21:12
0
[quote name='Ursus' date='22 sierpień 2010 - 13:32 ' timestamp='1282476727' post='333127']
W du*** to tobie się przewróciło i tym lalom co to nazywają ,klasykiem,tak klasykiem na polskich wiejskich drogach,pod wiejską disco polo!!!A może tak traktory?pomyśl jak te lalki by fajnie wyglądały za fajerą Ursusa ze snopkiem na błotniku!i ty na przyczepie rozrzutnika z obornikiem,ale by cię kręciło nie???i sołtys by podziwiał.Szpan by był po całości,ha ha ha!!!
[/quote]

może być i na ursusie i z tymi laskami i ze snopkami koniobijco! Przynajmniej mam ukonczone 18lat, prawo jazdy i własne auto! a ty jedynie masz neostradę!
[quote name='Ursus' date='22 sierpień 2010 - 13:32 ' timestamp='1282476727' post='333127']
W du*** to tobie się przewróciło i tym lalom co to nazywają ,klasykiem,tak klasykiem na polskich wiejskich drogach,pod wiejską disco polo!!!A może tak traktory?pomyśl jak te lalki by fajnie wyglądały za fajerą Ursusa ze snopkiem na błotniku!i ty na przyczepie rozrzutnika z obornikiem,ale by cię kręciło nie???i sołtys by podziwiał.Szpan by był po całości,ha ha ha!!!
[/quote]
... rozwiń
Avatar
Honda Fan / 22 sierpnia 2010 o 18:38
0
[quote name='e30 bi em dablju' date='22 sierpień 2010 - 00:26 ' timestamp='1282429565' post='333007']
Przepraszam, ale gdzie w tym aucie coś, co można określić trzema literami, mianowicie FUN? Radość z jazdy.
[/quote]

Przepraszam, czy zawsze wszystko oceniasz swoją miarką ? jeden woli rybki ... ktoś inny pipki.
Nie masz zielonego pojęcia o co w tej zabawie chodzi, po co to wieczne udowadnianie przewagi RWD nad
FWD? i te dziecinne argumenty, to przetało już być nawet zabawne. Znam kilku
prawdziwych fanów BMW i wielu Hondziarzy szanujemy się bo łączy nas jedno - PASJA !
Albo to zrozumiesz albo nie mamy o czym gadać.
[quote name='e30 bi em dablju' date='22 sierpień 2010 - 00:26 ' timestamp='1282429565' post='333007']
Przepraszam, ale gdzie w tym aucie coś, co można określić trzema literami, mianowicie FUN? Radość z jazdy.
[/quote]

Przepraszam, czy zawsze wszystko oceniasz swoją miarką ? jeden woli rybki ... ktoś inny pipki.
Nie masz zielonego pojęcia o co w tej zabawie chodzi, po co to wieczne udowadnianie przewagi RWD nad
FWD? i te dziecinne argumenty, to przetało już być nawet z... rozwiń
Avatar
Hondaaaaaaaaaaaa / 22 sierpnia 2010 o 13:37
0
ALE Kichaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa te wasze złomy.
Avatar
Ursus / 22 sierpnia 2010 o 13:32
0
[quote name='b16' date='22 sierpień 2010 - 13:02 ' timestamp='1282474921' post='333117']
hahahahaha, najlepsze że większośc z was zapewne jeździ autem ojca a w necie to tacy fifa rafa! haha żałosne!

Ktos się pytał po co zaprosilismy drifterów, a no po to, że znamy się osobiście jako ludzie i pomimo, że mamy całkowicie odmienne marki to się szanujemy!

Inna sprawa to taka, że ja swoim 1,6 w hondzie chętnie się poscigam z jakimś innym scierwem o tej samej pojemności! Wtedy zobaczymy co potrafią wasze 2 czy 2,5 litra albo pseudo mocne 1,9 tdi to się ich włascicielom wydaje że jak mają 200 niuta to są już bogami! W dupach wam sie poprzewracało!
Kazdy może kupić nowego sida czy pikaczento z salonu i być zwykłą pizdą, ale nie każdy potrafi z 20 letniej hondy, bmw, fso zrobić coś wartego uwagi!
[/quote]
W du*** to tobie się przewróciło i tym lalom co to nazywają ,klasykiem,tak klasykiem na polskich wiejskich drogach,pod wiejską disco polo!!!A może tak traktory?pomyśl jak te lalki by fajnie wyglądały za fajerą Ursusa ze snopkiem na błotniku!i ty na przyczepie rozrzutnika z obornikiem,ale by cię kręciło nie???i sołtys by podziwiał.Szpan by był po całości,ha ha ha!!!
[quote name='b16' date='22 sierpień 2010 - 13:02 ' timestamp='1282474921' post='333117']
hahahahaha, najlepsze że większośc z was zapewne jeździ autem ojca a w necie to tacy fifa rafa! haha żałosne!

Ktos się pytał po co zaprosilismy drifterów, a no po to, że znamy się osobiście jako ludzie i pomimo, że mamy całkowicie odmienne marki to się szanujemy!

Inna sprawa to taka, że ja swoim 1,6 w hondzie chętnie się poscigam z jakimś innym scierwem o tej samej pojemności!... rozwiń
Avatar
bmw maniak / 2 września 2010 o 23:15
0
ludzie, ludzie, LUDZIE!! ... i zrobił się temat BMW vs Honda. To ja pisałem odnośnie fun'u z jazdy. Kolego, jednego rajcują wysokie obroty, innego robienie ronda bokiem. i szanujmy się za miłość do motoryzacji, mnie osobiście potrafi odwrócić wzrok nawet zajeb*ście odpicowany 126p, ew. w świetnym stanie technicznym. Bo nie sztuka kupić golfa 3 za tyle samo tysięcy zł, i nazywać innych "burakami". Sam poruszam się autem o opinii "burackiego" ale nie interesuje mnie, co sądzą o mnie inni. To forum nazywa się "dyskusyjne" a nie forum obrzucaczy mięsem. Docinki FWD vs RWD były, są i będą, bo jeden lubi jazz, drugi jak mu nogi śmierdzą...

troche szacunku! ... ale i tak wole bmw...
ludzie, ludzie, LUDZIE!! ... i zrobił się temat BMW vs Honda. To ja pisałem odnośnie fun'u z jazdy. Kolego, jednego rajcują wysokie obroty, innego robienie ronda bokiem. i szanujmy się za miłość do motoryzacji, mnie osobiście potrafi odwrócić wzrok nawet zajeb*ście odpicowany 126p, ew. w świetnym stanie technicznym. Bo nie sztuka kupić golfa 3 za tyle samo tysięcy zł, i nazywać innych "burakami". Sam poruszam się autem o opinii "burackiego" ale nie interesuje mnie, co sądzą o mnie inni. To forum nazywa się &qu... rozwiń
Avatar
:-) / 23 sierpnia 2010 o 19:56
0
[quote name='Erdman' date='23 sierpień 2010 - 16:59 ' timestamp='1282575583' post='334582']
Co mnie obchodzi ile aut mialeś i jaka jest Twoja opinia o FWD, mam to w dalekim poważaniu!
Temat jest o HONDZIE i won mnie z jakimiś tylnionapędowymi skażonymi lpg struclami rodem spod wiejskiej
remizy.
[/quote]
chyba buraku nie wiesz co piszesz
nie skazilem tak jak ty swoje auta gazem
no chyba ze ty masz diesla i na gnojowiznie latasz
[quote name='Erdman' date='23 sierpień 2010 - 16:59 ' timestamp='1282575583' post='334582']
Co mnie obchodzi ile aut mialeś i jaka jest Twoja opinia o FWD, mam to w dalekim poważaniu!
Temat jest o HONDZIE i won mnie z jakimiś tylnionapędowymi skażonymi lpg struclami rodem spod wiejskiej
remizy.
[/quote]
chyba buraku nie wiesz co piszesz
nie skazilem tak jak ty swoje auta gazem
no chyba ze ty masz diesla i na gnojowiznie latasz rozwiń
Avatar
:-) / 23 sierpnia 2010 o 19:53
0
[quote name='BMW328i' date='23 sierpień 2010 - 11:09 ' timestamp='1282554582' post='333532']
Jestem Lubelakiem od 6pokoleń kolego, więc nie trafione masz argumenty. Miałem 20aut, zmieniałem po 6miesiącach średnio, bo ciągle mi czegoś brakowało, większość FWD, w tym także Hondy, które jak pisał kolega wyżej z silnikami na VTTECu są super, tylko napęd nie na tą oś. Dopiero niedawno kupiłem pierwsze BMW i.. po prostu wiem, że idiotycznie słuchając takich idiotów jak Ty, którzy nie mają pojęcia o samochodach, a pierwsi szykanują dobre auta, zmarnowałem 10lat swojej motoryzacyjnej przygody.
Ale Ty oczywiście ignorujesz moje argumenty, bo musisz ulec stereotypom (widocznie są w znacznej przewadze niż iloraz inteligencji), którym i ja ulegałem zanim kupiłem BMW.
Na zachodzie BMW, Audi i Mercedes to auta równie cenione i wszystkie chętnie kupowane. Tam też trafia się paru wieśniaków, ale co z tego, jak 99% dresów i wichury w Polsce jeździ VAGami z 1,9TDI.
W Anglii BMW serii 3ciej wyprzedziło w sprzedaży najpopularniejszy sedan - Forda Mondeo. Uważasz, że większość Brytyjczyków do wieśniaki i dresy? Też sądzisz, że wydają kilkadziesiąt tysięcy więcej na te by ciągać przyczepki z gnojem? Jak tak, to może czas opuścić swoją pod lubelską wieś i wyjechać gdzieś za granicę, chociaż na parę dni. Może zmieni to trochę Twoją percepcję motoryzacyjnego (przynajmniej) świata.

Więc reasumując, nie czuję się dresem, nie rozbijam się po drzewach, bo to nie moje pierwsze auto z tylnym napędem i wiem co się może stać jak puszczę samopas moje prawie 200kucy na zakręcie (nawet na suchym). Wiem też, że żadna przednionapędówka nie pozwoli mi tak bezpiecznie pokonywać zakrętów i dawać takiego komfortu jak RWD. Wiem, bo nie posłuchałem takich jak Ty i kupiłem to porządne niemieckie auto.

Tak więc nie zrozumcie mnie źle. Na te 20aut, naprawdę było parę fajnych. Ale dopiero jak spróbowałem BMW, odnalazłem to czego szukałem, moc, przyczepność, komfort i wszystko w opakowaniu rodzinnego sedana. Dla mnie bomba. Więc nie naskakujcie na BMW, zanim nie spróbujecie! Nie róbcie z siebie deb***i jak koleś, któremu odpisuje.
[/quote]
zgadzam sie w 1000 %
tez jezdzilem duza iloscia aut
o roznych napedach
jezdze 20 lat
ale teraz gdy mam BMW wiem co to jest radosc z jazdy
i naprawde nie jest to auto dla pierwszego lepszego bo autem tylnonapedowym trzeba umiec jezdzic
[quote name='BMW328i' date='23 sierpień 2010 - 11:09 ' timestamp='1282554582' post='333532']
Jestem Lubelakiem od 6pokoleń kolego, więc nie trafione masz argumenty. Miałem 20aut, zmieniałem po 6miesiącach średnio, bo ciągle mi czegoś brakowało, większość FWD, w tym także Hondy, które jak pisał kolega wyżej z silnikami na VTTECu są super, tylko napęd nie na tą oś. Dopiero niedawno kupiłem pierwsze BMW i.. po prostu wiem, że idiotycznie słuchając takich idiotów jak Ty, którzy nie mają pojęcia o samochodach... rozwiń
Avatar
Erdman / 23 sierpnia 2010 o 16:59
0
[quote name='BMW328i' date='23 sierpień 2010 - 11:09 ' timestamp='1282554582' post='333532']
Tak więc nie zrozumcie mnie źle. Na te 20aut, naprawdę było parę fajnych. Ale dopiero jak spróbowałem BMW, odnalazłem to czego szukałem, moc, przyczepność, komfort i wszystko w opakowaniu rodzinnego sedana. Dla mnie bomba. Więc nie naskakujcie na BMW, zanim nie spróbujecie! Nie róbcie z siebie deb***i jak koleś, któremu odpisuje.
[/quote]
Co mnie obchodzi ile aut mialeś i jaka jest Twoja opinia o FWD, mam to w dalekim poważaniu!
Temat jest o HONDZIE i won mnie z jakimiś tylnionapędowymi skażonymi lpg struclami rodem spod wiejskiej
remizy.
[quote name='BMW328i' date='23 sierpień 2010 - 11:09 ' timestamp='1282554582' post='333532']
Tak więc nie zrozumcie mnie źle. Na te 20aut, naprawdę było parę fajnych. Ale dopiero jak spróbowałem BMW, odnalazłem to czego szukałem, moc, przyczepność, komfort i wszystko w opakowaniu rodzinnego sedana. Dla mnie bomba. Więc nie naskakujcie na BMW, zanim nie spróbujecie! Nie róbcie z siebie deb***i jak koleś, któremu odpisuje.
[/quote]
Co mnie obchodzi ile aut mialeś i jaka jest Twoja opinia o... rozwiń
Avatar
BMW328i / 23 sierpnia 2010 o 11:09
0
[quote name='Gość' date='22 sierpień 2010 - 23:39 ' timestamp='1282513179' post='333353']
Wiejski chłopek zawsze kupi tylnionapędówkę bo to i Ursusa przypomina, i przyczepkę z nawozami pociągnie, i w kościele można się pokazać jako bogaty gospodarz, i maniurki dobrze biorą na trzy literki, cztery paski na dresiku i umpa umpa disco polo, a jeszcze jak naogląda się Tokyo drift to zapier***a po zakretach bokiem i niszczy przydrożne drzewa, przepusty i inną infrastrukturę wprowadzając swoją rodzinę co wydała unijne dopłaty do hektarów na zabawkę dla dziecka zamiast na edukację w stan żałoby
[/quote]
Jestem Lubelakiem od 6pokoleń kolego, więc nie trafione masz argumenty. Miałem 20aut, zmieniałem po 6miesiącach średnio, bo ciągle mi czegoś brakowało, większość FWD, w tym także Hondy, które jak pisał kolega wyżej z silnikami na VTTECu są super, tylko napęd nie na tą oś. Dopiero niedawno kupiłem pierwsze BMW i.. po prostu wiem, że idiotycznie słuchając takich idiotów jak Ty, którzy nie mają pojęcia o samochodach, a pierwsi szykanują dobre auta, zmarnowałem 10lat swojej motoryzacyjnej przygody.
Ale Ty oczywiście ignorujesz moje argumenty, bo musisz ulec stereotypom (widocznie są w znacznej przewadze niż iloraz inteligencji), którym i ja ulegałem zanim kupiłem BMW.
Na zachodzie BMW, Audi i Mercedes to auta równie cenione i wszystkie chętnie kupowane. Tam też trafia się paru wieśniaków, ale co z tego, jak 99% dresów i wichury w Polsce jeździ VAGami z 1,9TDI.
W Anglii BMW serii 3ciej wyprzedziło w sprzedaży najpopularniejszy sedan - Forda Mondeo. Uważasz, że większość Brytyjczyków do wieśniaki i dresy? Też sądzisz, że wydają kilkadziesiąt tysięcy więcej na te by ciągać przyczepki z gnojem? Jak tak, to może czas opuścić swoją pod lubelską wieś i wyjechać gdzieś za granicę, chociaż na parę dni. Może zmieni to trochę Twoją percepcję motoryzacyjnego (przynajmniej) świata.

Więc reasumując, nie czuję się dresem, nie rozbijam się po drzewach, bo to nie moje pierwsze auto z tylnym napędem i wiem co się może stać jak puszczę samopas moje prawie 200kucy na zakręcie (nawet na suchym). Wiem też, że żadna przednionapędówka nie pozwoli mi tak bezpiecznie pokonywać zakrętów i dawać takiego komfortu jak RWD. Wiem, bo nie posłuchałem takich jak Ty i kupiłem to porządne niemieckie auto.

Tak więc nie zrozumcie mnie źle. Na te 20aut, naprawdę było parę fajnych. Ale dopiero jak spróbowałem BMW, odnalazłem to czego szukałem, moc, przyczepność, komfort i wszystko w opakowaniu rodzinnego sedana. Dla mnie bomba. Więc nie naskakujcie na BMW, zanim nie spróbujecie! Nie róbcie z siebie deb***i jak koleś, któremu odpisuje.
[quote name='Gość' date='22 sierpień 2010 - 23:39 ' timestamp='1282513179' post='333353']
Wiejski chłopek zawsze kupi tylnionapędówkę bo to i Ursusa przypomina, i przyczepkę z nawozami pociągnie, i w kościele można się pokazać jako bogaty gospodarz, i maniurki dobrze biorą na trzy literki, cztery paski na dresiku i umpa umpa disco polo, a jeszcze jak naogląda się Tokyo drift to zapier***a po zakretach bokiem i niszczy przydrożne drzewa, przepusty i inną infrastrukturę wprowadzając swoją rodzinę co wydała... rozwiń
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2010 o 23:39
0
[quote name='BMW328i' date='21 sierpień 2010 - 23:22 ' timestamp='1282425767' post='333000']
Tak czy owak, FWD to auta dla kobiet i gejów. Im wcześniej to zrozumiecie, tym lepiej dla Was. Ja zmarnowałem 10lat motoryzacji unikając BMW, ale niestety, raz spróbowałem i nie ma porównania do Hondy, czy innego auta. To jak się prowadzi to auto w zakrętach.. to tylko mokry sen każdego posiadacza mocnej przednionapędówki.
[/quote]
Wiejski chłopek zawsze kupi tylnionapędówkę bo to i Ursusa przypomina, i przyczepkę z nawozami pociągnie, i w kościele można się pokazać jako bogaty gospodarz, i maniurki dobrze biorą na trzy literki, cztery paski na dresiku i umpa umpa disco polo, a jeszcze jak naogląda się Tokyo drift to zapier***a po zakretach bokiem i niszczy przydrożne drzewa, przepusty i inną infrastrukturę wprowadzając swoją rodzinę co wydała unijne dopłaty do hektarów na zabawkę dla dziecka zamiast na edukację w stan żałoby
[quote name='BMW328i' date='21 sierpień 2010 - 23:22 ' timestamp='1282425767' post='333000']
Tak czy owak, FWD to auta dla kobiet i gejów. Im wcześniej to zrozumiecie, tym lepiej dla Was. Ja zmarnowałem 10lat motoryzacji unikając BMW, ale niestety, raz spróbowałem i nie ma porównania do Hondy, czy innego auta. To jak się prowadzi to auto w zakrętach.. to tylko mokry sen każdego posiadacza mocnej przednionapędówki.
[/quote]
Wiejski chłopek zawsze kupi tylnionapędówkę bo to i Ursusa przypomina... rozwiń
Avatar
b16 / 22 sierpnia 2010 o 21:12
0
[quote name='Ursus' date='22 sierpień 2010 - 13:32 ' timestamp='1282476727' post='333127']
W du*** to tobie się przewróciło i tym lalom co to nazywają ,klasykiem,tak klasykiem na polskich wiejskich drogach,pod wiejską disco polo!!!A może tak traktory?pomyśl jak te lalki by fajnie wyglądały za fajerą Ursusa ze snopkiem na błotniku!i ty na przyczepie rozrzutnika z obornikiem,ale by cię kręciło nie???i sołtys by podziwiał.Szpan by był po całości,ha ha ha!!!
[/quote]

może być i na ursusie i z tymi laskami i ze snopkami koniobijco! Przynajmniej mam ukonczone 18lat, prawo jazdy i własne auto! a ty jedynie masz neostradę!
[quote name='Ursus' date='22 sierpień 2010 - 13:32 ' timestamp='1282476727' post='333127']
W du*** to tobie się przewróciło i tym lalom co to nazywają ,klasykiem,tak klasykiem na polskich wiejskich drogach,pod wiejską disco polo!!!A może tak traktory?pomyśl jak te lalki by fajnie wyglądały za fajerą Ursusa ze snopkiem na błotniku!i ty na przyczepie rozrzutnika z obornikiem,ale by cię kręciło nie???i sołtys by podziwiał.Szpan by był po całości,ha ha ha!!!
[/quote]
... rozwiń
Avatar
Honda Fan / 22 sierpnia 2010 o 18:38
0
[quote name='e30 bi em dablju' date='22 sierpień 2010 - 00:26 ' timestamp='1282429565' post='333007']
Przepraszam, ale gdzie w tym aucie coś, co można określić trzema literami, mianowicie FUN? Radość z jazdy.
[/quote]

Przepraszam, czy zawsze wszystko oceniasz swoją miarką ? jeden woli rybki ... ktoś inny pipki.
Nie masz zielonego pojęcia o co w tej zabawie chodzi, po co to wieczne udowadnianie przewagi RWD nad
FWD? i te dziecinne argumenty, to przetało już być nawet zabawne. Znam kilku
prawdziwych fanów BMW i wielu Hondziarzy szanujemy się bo łączy nas jedno - PASJA !
Albo to zrozumiesz albo nie mamy o czym gadać.
[quote name='e30 bi em dablju' date='22 sierpień 2010 - 00:26 ' timestamp='1282429565' post='333007']
Przepraszam, ale gdzie w tym aucie coś, co można określić trzema literami, mianowicie FUN? Radość z jazdy.
[/quote]

Przepraszam, czy zawsze wszystko oceniasz swoją miarką ? jeden woli rybki ... ktoś inny pipki.
Nie masz zielonego pojęcia o co w tej zabawie chodzi, po co to wieczne udowadnianie przewagi RWD nad
FWD? i te dziecinne argumenty, to przetało już być nawet z... rozwiń
Avatar
Hondaaaaaaaaaaaa / 22 sierpnia 2010 o 13:37
0
ALE Kichaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa te wasze złomy.
Avatar
Ursus / 22 sierpnia 2010 o 13:32
0
[quote name='b16' date='22 sierpień 2010 - 13:02 ' timestamp='1282474921' post='333117']
hahahahaha, najlepsze że większośc z was zapewne jeździ autem ojca a w necie to tacy fifa rafa! haha żałosne!

Ktos się pytał po co zaprosilismy drifterów, a no po to, że znamy się osobiście jako ludzie i pomimo, że mamy całkowicie odmienne marki to się szanujemy!

Inna sprawa to taka, że ja swoim 1,6 w hondzie chętnie się poscigam z jakimś innym scierwem o tej samej pojemności! Wtedy zobaczymy co potrafią wasze 2 czy 2,5 litra albo pseudo mocne 1,9 tdi to się ich włascicielom wydaje że jak mają 200 niuta to są już bogami! W dupach wam sie poprzewracało!
Kazdy może kupić nowego sida czy pikaczento z salonu i być zwykłą pizdą, ale nie każdy potrafi z 20 letniej hondy, bmw, fso zrobić coś wartego uwagi!
[/quote]
W du*** to tobie się przewróciło i tym lalom co to nazywają ,klasykiem,tak klasykiem na polskich wiejskich drogach,pod wiejską disco polo!!!A może tak traktory?pomyśl jak te lalki by fajnie wyglądały za fajerą Ursusa ze snopkiem na błotniku!i ty na przyczepie rozrzutnika z obornikiem,ale by cię kręciło nie???i sołtys by podziwiał.Szpan by był po całości,ha ha ha!!!
[quote name='b16' date='22 sierpień 2010 - 13:02 ' timestamp='1282474921' post='333117']
hahahahaha, najlepsze że większośc z was zapewne jeździ autem ojca a w necie to tacy fifa rafa! haha żałosne!

Ktos się pytał po co zaprosilismy drifterów, a no po to, że znamy się osobiście jako ludzie i pomimo, że mamy całkowicie odmienne marki to się szanujemy!

Inna sprawa to taka, że ja swoim 1,6 w hondzie chętnie się poscigam z jakimś innym scierwem o tej samej pojemności!... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek 0 0

W ciągu roku zniesiony ma być wymóg stosowania pieczątek przez przedsiębiorców.

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają kpiną

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają kpiną 1 0

Przygotowany przez rząd PiS plan dla wsi jest zdaniem radnych powiatu bialskiego wyborczą kpiną. A Janusz Skólimowski wicestarosta bialski z PiS przekonuje, że program zapewni rolnictwu wsparcie, rozwój i ochronę.

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach
1 sierpnia 2018, 19:00

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. 1 sierpnia Puławy włączą się w obchody 74. rocznicy Powstania Warszawskiego. Mieszkańcy zbiorą się w centrum miasta o godz. 19, aby oddać hołd Powstańcom i ułożyć olbrzymi znak Polski Walczącej.

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej 0 2

Przy Zemborzyckiej 53 w Lublinie może powstać stacja bazowa telefonii komórkowej Play.

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra 99 7

W trakcie kłótni pijany mężczyzna wyrzucił psa przez balkon. Zwierzę wypadło z czwartego piętra.

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia 0 0

Wspomnienia o najsłynniejszym lubelskim drzewie, wyciętym w maju zeszłego roku z pl. Litewskiego, jeszcze do końca sierpnia będzie zbierać Galeria Labirynt.

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 20 0

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 1 1

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 3 4

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 1 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.