Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znamy termin podwyżki cen biletów i wprowadzenia Lubelskiej Karty Miejskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lutego 2020 r. o 11:04 Powrót do artykułu
Za niska subwencja oświatowa + zmiany podatkowe wprowadzane przez rząd + sztuczne skokowe podwyżki płacy minimalnej + wzrost cen energii = podwyżka cen biletów
 Zapomniałeś o nadmiernej biurokratyzacji powodowanej spłacaniem długów poprzez obsadzanie kolegów na stołkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem Lublina, ale nie chcę żadnej karty miejskiej.
 Nikt cię nie zmusza abyś założył. To nie jest obowiązkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w 100%, trzeba w końcu jakoś zmobilizować tych co mieszkają w Lublinie i korzystają z dróg, basenów, chodników i autobusów, żeby łaskawie zaczęli partycypować w kosztach ich budowy, remontów, itd
Kolego, gdzie można skorzystać z basenu za darmo w mieście?
 W szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze zachęcajcie jeszcze bardziej do korzystania z samochodu, zachęcajcie bardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie nie zapłacą więcej za bilety MPK, ale jak ich w okolicznych miejscowościach zaczną tnąć o 30% więcej za nocleg nad jeziorami - nad Firlejem czy Piasecznem, to wtedy będzie lament.
 Jak ich zaczną "tnąć" to pojadą gdzie indziej. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełnie lekceważą podstawowe kryteria - za to jak wygłodniałe wilki rzucają się na wybrane podatki (dochodowy od osób fizycznych oraz rolny). Przemilczę pominięte przez nich kryteria - sowicie opłacają prawników, więc niech od nich wymagają rzetelnej pracy, w tym porządnego myślenia. Jeśli dojdzie do uchwalenia knota prawnego, to nawet student pierwszego roku (być może nie tylko prawa) będzie w stanie taki bardziew podważyć przed sądem administracyjnym - na Wojewodę Sprawkę trudno liczyć, bo jakże mógłby on podskoczyć szefowi swej Żony (pani Ewa Dumkiewicz - Sprawka jest dyrfektorem ratuszowego Wydziału Oświaty i Wychowania, a więc podwładną pana doktora Krzysztofa Żuka, szefa PO w Województwie Lubelskim).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre rozwiązanie, pod warunkiem, że przybędzie buspasów, tylko tak miasto zmusi wioskę do MPK. Wcześniej, czy później to się stanie. Zatem władcy 20 letnich VW i BMW drżyjcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o już przybiegł spocony hejter japolan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwe rozwiązanie, w szczególności że lubelscy podatnicy muszą co roku dokładać do funkcjonowania komunikacji miejskiej i podmiejskiej kilkadziesiąt milionów złotych... Pieniądze na drzewach nie rosną a ostatnio wszystko drożeje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dlaczego tylko miesięczne bilety? Ja nie potrzebuję takiego, korzystam 1-2 razy w tygodniu z MPK, kasując bilety i też mam płacić więcej??? Dlaczego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwe rozwiązanie, w szczególności że lubelscy podatnicy muszą co roku dokładać do funkcjonowania komunikacji miejskiej i podmiejskiej kilkadziesiąt milionów złotych... Pieniądze na drzewach nie rosną a ostatnio wszystko drożeje...
Dlaczego musimy utrzymywać gabinet polityczny (ratuszowy) pana doktora Krzysztofa Żuka oraz jego ulubieńców na wysokich (w tym prezesowskich i dyrektorskich) stanowiskach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o już przybiegł spocony hejter japolan
Milcz, oszczerco!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełnie lekceważą podstawowe kryteria - za to jak wygłodniałe wilki rzucają się na wybrane podatki (dochodowy od osób fizycznych oraz rolny). Przemilczę pominięte przez nich kryteria - sowicie opłacają prawników, więc niech od nich wymagają rzetelnej pracy, w tym porządnego myślenia. Jeśli dojdzie do uchwalenia knota prawnego, to nawet student pierwszego roku (być może nie tylko prawa) będzie w stanie taki bardziew podważyć przed sądem administracyjnym - na Wojewodę Sprawkę trudno liczyć, bo jakże mógłby on podskoczyć szefowi swej Żony (pani Ewa Dumkiewicz - Sprawka jest dyrfektorem ratuszowego Wydziału Oświaty i Wychowania, a więc podwładną pana doktora Krzysztofa Żuka, szefa PO w Województwie Lubelskim).
 Co ten bełkot ma do wprowadzenia Karty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dlaczego tylko miesięczne bilety? Ja nie potrzebuję takiego, korzystam 1-2 razy w tygodniu z MPK, kasując bilety i też mam płacić więcej??? Dlaczego?
Ta podwyżka dotyczy tylko okresowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wszyscy lubelscy politycy płacą PIT-y w lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełnie lekceważą podstawowe kryteria - za to jak wygłodniałe wilki rzucają się na wybrane podatki (dochodowy od osób fizycznych oraz rolny). Przemilczę pominięte przez nich kryteria - sowicie opłacają prawników, więc niech od nich wymagają rzetelnej pracy, w tym porządnego myślenia. Jeśli dojdzie do uchwalenia knota prawnego, to nawet student pierwszego roku (być może nie tylko prawa) będzie w stanie taki bardziew podważyć przed sądem administracyjnym - na Wojewodę Sprawkę trudno liczyć, bo jakże mógłby on podskoczyć szefowi swej Żony (pani Ewa Dumkiewicz - Sprawka jest dyrfektorem ratuszowego Wydziału Oświaty i Wychowania, a więc podwładną pana doktora Krzysztofa Żuka, szefa PO w Województwie Lubelskim).
Co ten bełkot ma do wprowadzenia Karty
  • Wasz bełkot - istot niezdolnych do pojęcia, o czym napisałem.
  • Jestem wolny od obowiązku tłumaczenia za darmo tego, co miejscy prawnicy powinni robić, wypełniając obowiązki przez siebie przyjęte (odpłatnie).
  • Chodzi o poważne sprawy, które mogą skutkować "obaleniem" uchwały (w sprawie zróżnicowania cen biletów okresowych na komunikację miejską w powiązaniu z kartą miejską).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw tnie się kursy a teraz "mydli" się pasażera podwyżkami !!! Za co .... mam płacić skoro dojazd do pracy zamiast jednego połączenia zmusza mnie do korzystania z dwóch....Paranoja komunikacyjna Lublina !!! Mam płacić za "mniemanie" i czyjeś "wymysły" ??? Wolę auto i "bolt"a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PIS. jeszcze bardziej dojcie samorządy to na pewno autobusy i szkoły będą na najwyższym poziomie
 Trollu Ty internetowy. Inne miasta nie podnoszą cen. Tylko tam gdzie rządzą prezydenci z KO. Przypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny ten Żuk, nie?
Oczywiście, że fajny. Mieszkam i płacę WSZYSTKIE podatki w tym mieście i wolę, żeby szły na inwestycję bądź remonty zamiast na dopłaty do biletów dla przyjezdnych, którzy chętnie korzystają ze wszystkiego ale nie do końca chcą partycypować w kosztach.
 No fajny. 3 mld zadłużenia miasta. Bardzo fajny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak zrobić dla posiadaczy mieszkań w TBV zrobić za darmo komunikację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...