Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Patrząc na ilość minusów przy komentarzach p-ko wycince drzew w mieście widać, że urzędnicy, którzy nic już nie robią, bo przyjmują kilku interesantów dziennie, usiedli przed komp. i minusują. Dadzą wam premię za to, a może awansujecie? Tego akurat nikt nie wie, ale gnidami zostaniecie.
Kobieto, piszesz nieprawdę i się dziwisz, że ci ludzie minusy stawiają? Przykład pierwszy dotyczący kamer - Żeby mieć dostęp do nagrań chyba najpierw należy zawiadomić policję czyż nie? Kolejno piszesz o betonowym mieście. Czy ty widziałaś kiedyś betonowe miasto? Skoro tak nazywasz Lublin, obawiam się że nie. Następnay plan 10 -letni - Ale jaki plan i czyj plan? Żuka? W Starym Gaju drzewa wycina obecnie nadleśnictwo a nie miasto. I na koniec zostawiłem najlepsze, że przez ostatnie lata wycięto tyle drzew - Tyle to znaczy ile? Masz jakieś konkretne dane? Wiesz ile wycięto i ile posadzono? Pytam dlatego, że z tego co mi wiadomo, rok w rok ilość drzew nasadzonych przewyższa dość znacznie liczbę drzew wyciętych. Trochę się to kłóci z tym o czym piszesz.
Wycięto przy ul. Orkana, przy al.Racławickich, na pl. Litewskim, przy ul. Krańcowej, ul. Lipowej, al. Kraśnickiej i wielu innych miejscach. Nie wspomnę o wyciętych drzewach w ramach rewitalizacji Saskiego, czy Ludowego. To wszystko były wysokie drzewa, a posadzono w różnych miejscach po kilka drzewek, które może za 20-40 lat będą przypominać drzewa. To kilkudziesięcioletnie, duże drzewa o rozłożystych koronach ochraniają nas przed kurzem, hałasem, zapewniają odpowiednią wilgotność, pochłaniają nadmiar wody, itd. Kwiaty w doniczkach, czy niby iglaki, które zwiędły przy al. Witosa to debilizmy dla zamydlenia ludziom oczu. Podobnie jak poustawianie nowych ławek na osiedlach w pobliżu Granitowej, Jantarowej, Kryształowej, gdzie chodniki mają metr szerokości, gdzie wszędzie parkują auta, gdzie brak wysokich drzew. Ustawiono ławki, ale o koszach na śmieci, których kompletnie nie ma jakoś nie pomyślano. Kawałek Berylowej od Jantarowej do Onyksowej ma być zrobiony wg planu sprzed 18 lat w bliżej nieokreślonym czasie, ale do sprzątania tej miejskiej działki nikt się nie rwie. Nie ma na niej koszy na śmieci, ale pustych butelek i innych śmieci jest pod dostatkiem. Wg tego 18 lat temu poczynionego planu ma po Berylowej jeździć autobus. Po co?????? To teren doskonały dla rowerzystów, dla dzieciaków z hulajnogami, spacerowiczów i mieszkańców z autami.
 W mieście mieszkasz głupiutkie dziewczę a nie na wsi, to się nie dziw, że tu drzewa były, są i będą wycinane. Są inwestycje, remonty, przebudowy to i cierpi zieleń. Czasem to nieuniknione. Przy Racławickich, Lipowej i Poniatowskiego drzewostan zwiększy się o 180 drzew. Jeśli to dla ciebie powód do płaczu, to współczuję. I co ci ławki przeszkadzają do siedzenia? Tobie może nie są potrzebne, ale to nie znaczy, że inni nie będą z nich korzystać. Nie dziwię się, że po tobie jadą, bo faktycznie piszesz straszne dyrdymały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję. Tym razem był to zwykły przypadek lub zrządzenie losu, że dostrzegłem te dwa bannery.
Ale to nie przypadek, i nie żadne zrządzenie, że powinieneś się leczyć na nogi, bo na głowę za późno. Niezłomny, szalony z bezsilnej wściekłości, obrażony na rozum obrońco niepodległości Górek. Do ostatniej kropli piany z ust....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję. Tym razem był to zwykły przypadek lub zrządzenie losu, że dostrzegłem te dwa bannery.
Ale to nie przypadek,  i nie żadne zrządzenie, że powinieneś się leczyć na nogi, bo na głowę za późno. Niezłomny, szalony z bezsilnej wściekłości, obrażony na rozum obrońco niepodległości Górek.  Do ostatniej kropli piany z ust....
Mało, że łamiesz netykietę, to na dodatek czynisz tak, będąc w stanie, który przypisujesz innym. Bądź zdrów, bo swoją niepodległość straciłeś gdzieś pod miedzą polityczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk jakiś zerzarł cichcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robek39, Ty też mieszkasz w mieście. A lepiej byłoby gdybyś się wyprowadził z miasta. Miasto to nie tylko inwestycje i przebudowy, to też ludzie dla których jest to wszystko robione. I ludzie potrzebują, czystego, wilgotnego powietrza. Polscy inżynierowie nie mają ambicji obejść drzew a amerykańscy całe domy projektują pod drzewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno, nikogo by to nie obchodziło, miał taki sprawca przyjemność w niszczeniu? to zobaczyłoby się czy w drugą stronę byłoby takiemu do śmiechu, a jeżeli z takiej kary nie wyciągnąłby nauczki na przyszłość i próbował się za to mścić i odgrażać - od razu albo załadować takiego do psychiatrycznego albo do więzienia
Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie ugryźć - to z prawa, to z lewa - a ja małe psiny - zwyczajnie olewam. Nie, nie będziesz pisał - co Ci się podoba - w środku kupa śmiecia - choć z wierzchu ozdoba. Nie będziesz bazgrolił - nikogo wyzywał - nie znasz się, nic nie wiesz - to się nie odzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądź zdrów, bo swoją niepodległość straciłeś gdzieś pod miedzą polityczną
Uu, coraz cięższe działa, coraz większy kaliber...Co sądzić o takim stanie? A zasoby IPN - już odtajniłeś? Do ostatniej kropli piany z pyska...Lecz się na nogi, dziesiąta wodo po kisielu z żołnierza przeklętego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kwestii łamania regulaminu - 2 ostrzeżenia( dwie żółte kartki) - jak ktoś przeciągnie strunę to zostanie czasowo wyłączony z możliwości dodawania komentarzy - tylko w ten sposób wyeliminować będzie można wiele toksycznych, szkodliwych działań, często chamskich i aroganckich, zwyczajnie irytujących i złośliwych
Zapomniał wół, jak cielęciem był? Teraz za pouczanie się bierze? Sam jesteś żywym przykładem trollowania bez sensu, perfidii, złośliwości, pomówień, wyzwisk, obelg, chamstwa. Jak Ty - to OK, jak Ciebie - to be. Moralność Kalego, mówi Ci to coś? Zacznij od siebie. Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie ugryźć - to z prawa, to z lewa - a ja małe psiny - zwyczajnie olewam. Nie, nie będziesz pisał - co Ci się podoba - w środku kupa śmiecia - choć z wierzchu ozdoba. Nie będziesz bazgrolił - nikogo wyzywał - nie znasz się, nic nie wiesz - to się nie odzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jakiemus krezusowi z spoldzielni potrzebne bylo drzewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak. Marny redaktorzyna pisze marne gnioty z d...(wierszówka się liczy, kasa!!!) na polityczne zamówienie, bredzi od rzeczy. A trollownia podnieca się niezdrowo, orgazmu dostaje, wyje i szczeka wniebogłosy! Jeździłem trochę i jeżdżę po Polsce - i uwaga, płatne trolle, trzymajcie się, nie pospadajcie z krzeseł!!!!! wszędzie drzewa przycina się tak samo. A te, na złość ekoidiotom rodem z Dziennika - odradzają się, odrastają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniał wół, jak cielęciem był? Teraz za pouczanie się bierze? Sam jesteś żywym przykładem trollowania bez sensu, perfidii, złośliwości, pomówień, wyzwisk, obelg, chamstwa. Jak Ty - to OK, jak Ciebie - to be. Moralność Kalego, mówi Ci to coś? Zacznij od siebie. Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie ugryźć - to z prawa, to z lewa - a ja małe psiny - zwyczajnie olewam. Nie, nie będziesz pisał - co Ci się podoba - w środku kupa śmiecia - choć z wierzchu ozdoba. Nie będziesz bazgrolił - nikogo wyzywał - nie znasz się, nic nie wiesz - to się nie odzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniał wół, jak cielęciem był? Teraz za pouczanie się bierze? Sam jesteś żywym przykładem trollowania bez sensu, perfidii, złośliwości, pomówień, wyzwisk, obelg, chamstwa. Jak Ty - to OK, jak Ciebie - to be. Moralność Kalego, mówi Ci to coś? Zacznij od siebie. Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie ugryźć - to z prawa, to z lewa - a ja małe psiny - zwyczajnie olewam. Nie, nie będziesz pisał - co Ci się podoba - w środku kupa śmiecia - choć z wierzchu ozdoba. Nie będziesz bazgrolił - nikogo wyzywał - nie znasz się, nic nie wiesz - to się nie odzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gałęzie przesłaniały bannery z ogłoszeniami o lokalach do wynajęcia i sprzedaży obiektu, które wiszą tam już od wielu miesięcy?
 No właśnie. Odpowiedź na pytanie "qui bono?" daje często wskazówkę do rozwiązania zagadek kryminalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam niedaleko jest komisariat policji. Musieli nie raz przejeżdżać obok. Pytanie dlaczego nie zareagowali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam niedaleko jest komisariat policji. Musieli nie raz przejeżdżać obok. Pytanie dlaczego nie zareagowali?
A to cięcie gałęzi nosi znamiona czynu zabronionego, że oczekujesz reakcji policji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...