Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żona ministra Czarnka we władzach nowego Wydziału Medycznego KUL

Utworzony przez rybki, 5 października 2022 r. o 19:24 Powrót do artykułu
Ha, ha, ha. Wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehhehehe Nikt nam nie pluje w twarz, to tylko deszcz pada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za zaskoczenie... PiS w - nomen omen - pigułce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pi..r. lę, w biały dzień, już nawet się nie kryją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem wasze rozgoryczenie,kolejny szansa na awans i znowu taki  pech. Nie załapaliście, Jestem za a nawet przeciw.A przestrzegałem - nie było krytykować pomysłu utworzenia tej uczelni.. Nie POsłuchaliście i takie tuzy jak profesorzy trolowania  Kroll,,K ,dr hab.Paliwas,mgr Rybki ,tego ostatniego (piatego ) POdobno Normalny nie kojarzę a być może też ukryty talent z tytułem w toku nadal czekają w blokach startowych. Niezła kasa była w zasięgu a tu nadal trzeba zaiwaniać za nędzne grosze w trollowni i,,, ] Taka kasa!Taka Kasa!Tylko nie(głośno) cmokać, Taka kasa!Taka Kasa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nepotyzm, złodziejstwo na każdym kroku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy administracji gratulują ,byłej długoletniej koleżance z dziekanatu -tak znaczącego awansu.P.Katarzyno-proszę nie patrzeć na to dziwne słowo nepotyzm. P.Ministrowi gratulujemy medalu-za 40 baniek -nalezalo sie-ciekawe czy wczesniej byl kiedys na KUL. Wydział też powstał expresem. P.Ministrowi Czarnkowi gratulujemy owocnych podrózy po świecie.Zona też, jak chwalił sie KUL ,odwiedziła USA P.Rzecznikowi dyscyplinarnemu życzę odwagi by wszczął postepowanie po wielu wypowiedziach p,ministra ,chociażby cytowanej dzisiaj na łamach DW odnośnie prezydenta Poznania.Z ks.Wierzbickim sie nie udało to może tu można wykazać. No i jak to mówiono takie będą Rzeczypospolite jak młodzieży chowanie.Oj biada biada nam kto to mówił warto być przyzwoitym? A to pewnie jakiś lewak itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem wasze rozgoryczenie,kolejny szansa na awans i znowu taki  pech. Nie załapaliście, Jestem za a nawet przeciw.A przestrzegałem - nie było krytykować pomysłu utworzenia tej uczelni.. Nie POsłuchaliście i takie tuzy jak profesorzy trolowania  Kroll,,K ,dr hab.Paliwas,mgr Rybki ,tego ostatniego (piatego ) POdobno Normalny nie kojarzę a być może też ukryty talent z tytułem w toku nadal czekają w blokach startowych. Niezła kasa była w zasięgu a tu nadal trzeba zaiwaniać za nędzne grosze w trollowni i,,, ] Taka kasa!Taka Kasa!Tylko nie(głośno) cmokać, Taka kasa!Taka Kasa!
Przykład postawy bez kręgosłupa moralnego powyżej. Pseudokatolik. Urzędnik układu mafijnego na najniższym szczeblu. obrońca każdej formy przestępstwa o ile jest popełniane przez członków układu przestępczego do którego pragnie być przyjęty. Bez koligacji rodzinnych i większych zdolności. Cyngiel pokroju hejterów pana Piebiaka, piszący z kilku nincków. Być może początki osobowości wiekorakiej. Kęsik - to o tobie, nasz moralny i duchowy autorytecie pisowski. Nawet nie wiesz jak szkodzisz towarzyszom.
Tak,tak za rządów Peło i PSL było inaczej. Kazda POsada była  obsadzona wyłącznie samymi fachowcami  bez względu na sympatie POlityczne kandydatów. Żartowałem ,wiemy jak było. Taka kasa,Taka kasa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem wasze rozgoryczenie,kolejny szansa na awans i znowu taki  pech. Nie załapaliście, Jestem za a nawet przeciw.A przestrzegałem - nie było krytykować pomysłu utworzenia tej uczelni.. Nie POsłuchaliście i takie tuzy jak profesorzy trolowania  Kroll,,K ,dr hab.Paliwas,mgr Rybki ,tego ostatniego (piatego ) POdobno Normalny nie kojarzę a być może też ukryty talent z tytułem w toku nadal czekają w blokach startowych. Niezła kasa była w zasięgu a tu nadal trzeba zaiwaniać za nędzne grosze w trollowni i,,, ] Taka kasa!Taka Kasa!Tylko nie(głośno) cmokać, Taka kasa!Taka Kasa!
Przykład postawy bez kręgosłupa moralnego powyżej. Pseudokatolik. Urzędnik układu mafijnego na najniższym szczeblu. obrońca każdej formy przestępstwa o ile jest popełniane przez członków układu przestępczego do którego pragnie być przyjęty. Bez koligacji rodzinnych i większych zdolności. Cyngiel pokroju hejterów pana Piebiaka, piszący z kilku nincków. Być może początki osobowości wiekorakiej. Kęsik - to o tobie, nasz moralny i duchowy autorytecie pisowski. Nawet nie wiesz jak szkodzisz towarzyszom.
Tak,tak za rządów Peło i PSL było inaczej. Kazda POsada była  obsadzona wyłącznie samymi fachowcami  bez względu na sympatie POlityczne kandydatów. Żartowałem ,wiemy jak było. Taka kasa,Taka kasa!
  ‘’Pokora, praca, umiar – mówiła 15 listopada 2015 roku podczas swojego godzinnego exposé Beata Szydło. - Roztropność w działaniu i odpowiedzialność, a przed wszystkim słuchanie obywateli. To są zasady, którymi będziemy się kierować; koniec z arogancją władzy i koniec z pychą’’ – zapowiadała Szydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko mnie dziwi fakt, że prywatna uczelnia jest tak hojnie finansowana z kasy państwowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzygać się chce. Od kaczyńskiego, głodu, czarnka, kościoł i wojny - uchowaj nas Panie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skowyt lewactwa i antyPolaków bezcenny. Nie patrzą że Lublinie będzie nowy Wydział kształcący specjalistów Służby Zdrowia. POmyśl szmondaku jeden z drugim że być może kiedyś ktoś z absolwentów uratuje ci życie! Hipokryzja totalsów jest nie do ogarnięcia. Ma Twiterze pisze dawny górnik - "mieszkam w mieście, gdzie było dobrze prosperujących kopalni i za rządów PO i SLD zostały one zamknięte i zalane wodą nowe maszyny. Ci co to zrobili krzyczą teraz że nie ma węgla"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto jak wyglada nepotyzm wedlug PIS nie poto wygralismy wybory zeby nie krasc PIS TO BANDA ZLODZIEJI I SZUMOWIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno wygrała konkurs przyjęć bo jest najlepszym fachowcem Żart to państwo tłustych kotów, kolesi, rodziny i słów Szydło że im syto poprostu należy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy odpowiednie służby zajęły się już ściganiem z urzędu tego przykładu jawnej korupcji? Policja, CBA, CBŚ, prokuratura? Za co wam płacimy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Skowyt lewactwa i antyPolaków bezcenny. Nie patrzą że Lublinie będzie nowy Wydział kształcący specjalistów Służby Zdrowia. POmyśl szmondaku jeden z drugim że być może kiedyś ktoś z absolwentów uratuje ci życie! Hipokryzja totalsów jest nie do ogarnięcia. Ma Twiterze pisze dawny górnik - "mieszkam w mieście, gdzie było dobrze prosperujących kopalni i za rządów PO i SLD zostały one zamknięte i zalane wodą nowe maszyny. Ci co to zrobili krzyczą teraz że nie ma węgla"  
 Jeśli chodzi o węgiel, jeszcze dwa lata temu na hałdach przykopalnianych zalegało ok. 14 mln ton tego surowca. W tym samym roku z Rosji importowano prawie 12 mln ton węgla. Zanim PiSdy dorwały się do władzy, Polska importowała 4 mln ton rocznie. (dane GUS) W 2021 PiSdy sprowadziły 10 mln ton węgla z Rosji  Skoro jesteś taki mądry i wyszczekany, może wytłumacz nam tutaj wszystkim co się stało z tymi milionami ton zalegającego węgla? Przy kopalniach i centralnym magazynie węgla w Ostrowie Wielkopolskim? W maju mecze tam był. Co do tak zwanych lekarzy po KUL, najpierw niech się otworzą i dostaną akredytację, co jeśli Czarnkowa ma taki sam talent do dydaktyki jak jej mąż, nie jest takie pewne. XD 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieeeekawe jaki podręcznik będzie drukowany do tej nauki...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który szpital po generalnym remoncie zostanie przekazany za złotówkę KUL? Czy to będzie dawny kolejowy z ul . Herberta? Czy może porodówka z ul . Lubartowskiej? Muszą się śpieszyć Stawarski jeszcze tylko ma rok na rozdawnictwo kościołowi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by był syn albo córka tuska to by nikt nie pisał, a że pracuje żona Czarnka na KULu od 15 lat to już nikt nic nie wspomni jak to dawny sztandar ludu ;)
 Nie piszesz prawdy .  Przypomnę ci żonę Żuka i ile było wkrętów w Dzienniku Wschodnim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracować 15 lat to jedno a prowadzić dydaktyke  to drugie. Strona KUL  ***s://pracownik.kul.pl/katarzyna.czarnek/dorobek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...