Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żuk szykuje program wyborczy. "Będzie gotowy pod koniec kwietnia"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 marca 2018 r. o 10:27 Powrót do artykułu
Już stajnie czyste, Lasy Państwowe wyciętę, ziemia rolnikom zabrana i co dalej…..nasz Lublin zostawcie w spokoju prosimy, błagamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schetyna chce sprowadzać uchodźców do gmin, gdzie rządzi PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koryciarze Misiewicze nagonka na Żuka do lasu poszli ganiać dziki i zające i żubry w piękne lasy Puszczy aaa już PIS puszę wyciął no tak zapomniałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeśli wygramy wybory samorządowe, prezydenci miast przyjmą uchodźców" - SCHETYNA P0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koryciarze Misiewicze nagonka na Żuka do lasu poszli ganiać dziki i zające i żubry w piękne lasy Puszczy aaa już PIS puszę wyciął no tak zapomniałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trolle pisowskie ile centrala płaci za wpis? 1 zł czy 1,5 zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma legitymacji pisu nasz Żuczek bo tak to teraz działa w całej Polsce "dobra, zmiana".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS nie ma kandydata i mieć nie będzie. Żuk wygra bez większego problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała moja rodzina będzie głosować na żuka. Trzeba być ślepym, żeby nie dostrzec jak się LUblin zmienił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAgonka z Warszawki Byli przecież pisowcy przed wyborami w Lublinie. Wygrali też wybory demokratyczne i był spokój i cisza. Nie musieli wrócić teraz do Lublina, aby nas zniszczyć i odwołać prezydenta Żuka, który wygrał również demokratycznie wybory. Nie pozwolimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społecznicy, rady dzielnic, brawo panie prezydencie i tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
program Żuka "Na każdej ulicy tego miasta zarobią deweloperzy i basta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz działa w całej Polsce "dojnaa, zmiana" to i Lublin chcą zgarną stąd te ataki na Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce Misiewiczów, kolesiostwa, nepotyzmu i grubych premii w ratuszu więc na pisowca nie zagłosuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W którym miejscu? Tak pytam bo jestem ciekawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schetyna odstrasza 75% elektoratu - JESTEM O Lublin SPOKOJNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Żuk to najlepszy prezydent dla mnie. Bez niego nie zarobiłbym moich wszystkich milionów. Musi wygrać znowu, bom jeszcze chciał kupić zamek nad Loarą i Picassa do kibla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozkazy z góry z samej Warszawy pisowcy czuja ,ze blisko wybory wiec pis chce zniszczyć i odwołać prezydenta Żuka, który wygrał również demokratycznie wybory. Nie nie nie nie gorszy sort mówi NIE dla PISdzielców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LIKWIDATOR CUKROWNI ? Może kolejne trefne fontanny zakupi za nasza kasę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS nie ma żadnego pomysłu na Lublin poza wsadzeniem do ratusza setek Pisiewiczów. Żuk to jedyny rozsądny wybór. Sprawdził się, dzięki niemu Lublin wyszedł ze wsamraśnego marazmu który pozostawił po sobie Pisiewicz Pruszkowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...