Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Związki, nadzieje, strajk i pensje. ZNP spotka się z premierem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2019 r. o 08:21 Powrót do artykułu
Te 18 godzin tygodniowo plus wcześniejsza emerytura to prawdziwy skandal, ale im ciągle mało i mało, jeszcze im podwyżkę dajcie. Najgorsze jest to, że nienawidzą dzieci a pracują w szkole. Widzę te komentarze: musimy męczyć się z waszymi bachorami itp. Skandal!!!
Jakbyś wychowywał swoje dzieci na ludzi to nikt by ich bahorami nie nazywał, ale jak możesz wychowywać dzieci na ludzi skoro nikt ciebie wcześniej nie wychował! Rodzice sami nie radzą sobie z własnymi dziećmi więc wypychają do placówki na cały dzień a w domu tylko kolacja i spać, potem się dziwić że same patole z nich wyrastają. NIK za was rodzice dzieci nie wychowa, jeśli nie macie dla nich czasu to oddajcie je tym co czas znajdą, trzeba od siebie wpierw wymagać a potem od innych. Za trudne co?
No właśnie o tym mówię: pogarda dla trudnej młodzieży a na dodatek brak szacunku dla rodziców a nawet dziadków.Przecież to z naszych podatków żyjecie. Wychodzi na to, że ciebie rodzice źle wychowali skoro rzucasz obelgami na całe pokolenia Polaków. I tacy uczą nasze dzieci...
 Ja niczyjich dzieci nie uczę, nie jestem nauczycielką tylko matką i widzę co dzieje się w placówce do której chodzą moje dzieci! A trudną młodzieżą to niech się zajmą ich rodzice i niech się zainteresują co robią i jak ich dobrze wychować a nie oczekiwać od nauczycieli czy całego społeczeństwa by robili to za nich! Z moich podatków ty również korzystasz tak jak korzystamy wszyscy, nauczyciel pracuje to płacą mu pensje tak jak prezydentowi miasta, policjantom, strażakom i NIK im tego nie wypomina. Jeśli się szkoła i nauczyciele nie podobają można uczyć dzieci w domu.... nikt na siłę nie każe korzystać z tej znienawidzonej formy nauki czy opieki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO Z PRACOWNIKAMI TAKIM JAK KUCHARKI POMOCE KUCHENNE  SPRZĄTACZKI KONSERWATOR   W SZKOLE ONI SIĘ NIE  LICZĄ TO SA OSOBY FIZYCZNIE PRACUJĄCE I  ZAROBKI MAJĄ BARDZO MAŁE CZY ZWIAZKI TYLKO PATRZĄ NA NAUCZYCIELI PLACE SKLADKE DO ZWIAZKÓW I NIC NIE MÓWIĄ O PRACOWNIKACH FIZYCZNYCH
 Pracownicy fizyczni pracują za minimum socjalne a nauczyciele za 4000zł.Fizyczni pracują 40 godzin tygodniowo a nie 18.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te 18 godzin tygodniowo plus wcześniejsza emerytura to prawdziwy skandal, ale im ciągle mało i mało, jeszcze im podwyżkę dajcie. Najgorsze jest to, że nienawidzą dzieci a pracują w szkole. Widzę te komentarze: musimy męczyć się z waszymi bachorami itp. Skandal!!!
Jakbyś wychowywał swoje dzieci na ludzi to nikt by ich bahorami nie nazywał, ale jak możesz wychowywać dzieci na ludzi skoro nikt ciebie wcześniej nie wychował! Rodzice sami nie radzą sobie z własnymi dziećmi więc wypychają do placówki na cały dzień a w domu tylko kolacja i spać, potem się dziwić że same patole z nich wyrastają. NIK za was rodzice dzieci nie wychowa, jeśli nie macie dla nich czasu to oddajcie je tym co czas znajdą, trzeba od siebie wpierw wymagać a potem od innych. Za trudne co?
No właśnie o tym mówię: pogarda dla trudnej młodzieży a na dodatek brak szacunku dla rodziców a nawet dziadków.Przecież to z naszych podatków żyjecie. Wychodzi na to, że ciebie rodzice źle wychowali skoro rzucasz obelgami na całe pokolenia Polaków. I tacy uczą nasze dzieci...
Ja niczyjich dzieci nie uczę, nie jestem nauczycielką tylko matką i widzę co dzieje się w placówce do której chodzą moje dzieci! A trudną młodzieżą to niech się zajmą ich rodzice i niech się zainteresują co robią i jak ich dobrze wychować a nie oczekiwać od nauczycieli czy całego społeczeństwa by robili to za nich! Z moich podatków ty również korzystasz tak jak korzystamy wszyscy, nauczyciel pracuje to płacą mu pensje tak jak prezydentowi miasta, policjantom, strażakom i NIK im tego nie wypomina. Jeśli się szkoła i nauczyciele nie podobają można uczyć dzieci w domu.... nikt na siłę nie każe korzystać z tej znienawidzonej formy nauki czy opieki.
 To wcale nie znaczy, że nauczyciele mają mieć super przywileje kosztem reszty społeczeństwa. Masz problemy z logicznym myśleniem, pewnie twoje dzieci też nie są orłami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dyrektorem szkoły z wieloletnim stażem na stanowisku. W tym roku szkolnym po raz pierwszy były ogromne trudności ze znalezieniem nauczycieli do pracy. Bardzo długo szukałam matematyka, fizyka, brakowało nauczycieli wspomagających. Na 1 września były to wakaty. W kolejnych latach będzie jeszcze trudniej, bo młodzi nie garną się do zawodu - śmiesznie niskie uposażenie, starsi sfrustrowani odchodzą na emerytury. W zawodzie obserwuję narastanie złych emocji i rozgoryczenia - niskie zarobki, piętrzące się wymagania, bardzo trudna praca wychowawcza, jeszcze trudniejsza współpraca z rodzicami, zerowe poszanowanie społeczne. Brakuje światła w tunelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dyrektorem szkoły z wieloletnim stażem na stanowisku. W tym roku szkolnym po raz pierwszy były ogromne trudności ze znalezieniem nauczycieli do pracy. Bardzo długo szukałam matematyka, fizyka, brakowało nauczycieli wspomagających. Na 1 września były to wakaty. W kolejnych latach będzie jeszcze trudniej, bo młodzi nie garną się do zawodu - śmiesznie niskie uposażenie, starsi sfrustrowani odchodzą na emerytury. W zawodzie obserwuję narastanie złych emocji i rozgoryczenia - niskie zarobki, piętrzące się wymagania, bardzo trudna praca wychowawcza, jeszcze trudniejsza współpraca z rodzicami, zerowe poszanowanie społeczne.  Brakuje światła w tunelu.
 Panie dyrektorze proszę o kontakt, ewentualnie o podanie na forum o którą szkołę chodzi. Moja żona właśnie poszukuje pracy w szkole, po wypowiedzeniu w korporacji. Przedtem pracowała 5 lat w jednym z mazowieckich liceum.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dyrektorem szkoły z wieloletnim stażem na stanowisku. W tym roku szkolnym po raz pierwszy były ogromne trudności ze znalezieniem nauczycieli do pracy. Bardzo długo szukałam matematyka, fizyka, brakowało nauczycieli wspomagających. Na 1 września były to wakaty. W kolejnych latach będzie jeszcze trudniej, bo młodzi nie garną się do zawodu - śmiesznie niskie uposażenie, starsi sfrustrowani odchodzą na emerytury. W zawodzie obserwuję narastanie złych emocji i rozgoryczenia - niskie zarobki, piętrzące się wymagania, bardzo trudna praca wychowawcza, jeszcze trudniejsza współpraca z rodzicami, zerowe poszanowanie społeczne.  Brakuje światła w tunelu.
 To co, nie doczekam się propozycji? A może nie jesteś żadnym dyrektorem tylko oszustem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisałm na forum, bo zabrałam głos w dyskusji. Nie składałm oferty pracy, bo to robi się aktualnie w kuratorium. Nasze podlaskie KO ma bardzo długą listę wciąż aktualnych ofert pracy w szkołach. Proponuję odwiedzić stronę kuratorim oświaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważasz że pensja na poziomie 1750 zł netto dla stażysta przez 2 pierwsze dwa lata pracy to przywilej? To mało myślący z ciebie człowiek! A twoje dziecko pewnie takie inteligentne jak ty.... Chyba ci ciężko w szkole szło że taką pogardą pałasz do nauczycieli. Patologią! Widzisz jak łatwo innych obrażać? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisałm na forum, bo zabrałam głos w dyskusji. Nie składałm oferty pracy, bo to robi się aktualnie w kuratorium. Nasze podlaskie KO ma bardzo długą listę wciąż aktualnych ofert pracy w szkołach. Proponuję odwiedzić stronę kuratorim oświaty.
 Nie jesteś żadnym dyrektorem, tylko sfrustrowanym niedouczonym pętakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważasz że pensja na poziomie 1750 zł netto dla stażysta przez 2 pierwsze dwa lata pracy to przywilej? To mało myślący z ciebie człowiek! A twoje dziecko pewnie takie inteligentne jak ty.... Chyba ci ciężko w szkole szło że taką pogardą pałasz do nauczycieli. Patologią! Widzisz jak łatwo innych obrażać?
 Lekarz stażysta też tyle zarabia, ale ma jakieś wykształcenie nie to co jakiś nauczyciel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekać na trzy miesiące urlopu w ciągu roku w okresie kiedy większość Polaków właśnie wykorzystuje urlop to trochę rażące. 22 godziny tygodniowo jednozmianowo w większości, praca nie w nocy, zebrania ---- przesadzajmy raz na jakiś czas,  nawet doliczając kolejne 4 godz. Dziennie wwco nie wierze to i tak wychodzi normalany wymiar  pracy Polaka.  A roczną  wyplate proponował bym  podzielić na 9 miesięcy a nie na 12 bo 3miesiace są bez pracy. Skoro jest aż tak źle to dlaczego to ciągnąć? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważasz że pensja na poziomie 1750 zł netto dla stażysta przez 2 pierwsze dwa lata pracy to przywilej? To mało myślący z ciebie człowiek! A twoje dziecko pewnie takie inteligentne jak ty.... Chyba ci ciężko w szkole szło że taką pogardą pałasz do nauczycieli. Patologią! Widzisz jak łatwo innych obrażać?
Lekarz stażysta też tyle zarabia, ale ma jakieś wykształcenie nie to co jakiś nauczyciel.
 I odpowiedzialność jak zle pociagnie skalpelem to zaraz do sądu a nauczyciel jak żle uczy to to ?????.Nieroby do innej pracy ,czy stanoweisko to sobie jeden z druga kupił notarialnie ??????.  Nastepna kasta-nieroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...