Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Muzeum ma ciekawe eksponaty, problem w tym jak zebrane. Konserwator zawiadomił policję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2017 r. o 17:06 Powrót do artykułu
najlepiej to nikomu się nie chwalić swoim znaleziskiem tylk mówić o tym osobom na 100% zaufanym i nie będzie problemum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak to nie widać problemu ze strony konserwatora ? :D skoro wymagana jest jego zgoda, to trzeba mu zapłacić. Proste jak drut. Konserwator poczuł się pominięty w tym wszystkim gdzie niemało złotówek mógł przytulić więc postanowił złożyć donos... Nic dodać nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore Prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ja też zbieram stare rzeczy a jak chciałam oddać do muzeum to powiedzieli że nie potrzebują takich rzeczy i co mam je spowrotem zakopać ,są to rzeczy które mają po 100 i więcej lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami robicie szkody barany z WKZ, gdyby nie wasza betonowa postawa rodem z komuny, to prawo juz dawno byłoby zmienione i tysiące poszukiwaczy zapełniało by półki w muzeach, niszczenie stanowisk to zjawisko bardzo marginalne, ułamki promila wszystkich poszukiwań w Polsce wiec nie powtarzajcie tych dyrdymał w kółko jak mantre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...