Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dramatyczny finał imprezy z narkotykami. Lekarze długo walczyli o życie 18-latka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2018 r. o 21:39 Powrót do artykułu
Po co tyle wysiłku?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie zacpaja debile na smierc. Taki kozak zeby wziac? To niech sie liczy z tym ze go nie bedzie ratowac. A skoro juz przezyl to glupich rodzicow pociagnac za kieszen i niech placa za debila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy diler został aresztowany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naturalnie selection
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po marihuanie można stracić przytomność. Kolega legł po trzecim machu. A był sędzią po AWF?! Mi po drugim machu pojawiły się migawki, to sobie odpuściłem tę zabawę. Żeby nie było. Na legalu w Holandii spróbowalismy tego "dobra". Człowiek po tym był wściekły i głodny. Skoro doroslych to rozwala, to co z młodzikami? Jednego przechodnie nas nauczyli, by polać wodą po twarzy zemdlonej osoby. Dziala. Ocucił się, ale prsez kwadrans dochodził do siebie. Jednym słowem drogie gówno i zero zabawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie płacą za leczenie, wzięli na własne życzenie, to samo powinno tyczyć się notorycznie pod wpływem innych używek, miał kasę na zabawę niech płaci za ratunek, a ten jest b drogi przy takich koktajlach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z tego, ze go wyratowali- zdrowie zmarnowane na zawsze. Nawet po kilku latach da znać o sobie wątroba, pojawić sie może padaczka, kłopoty z nerkami, a na pewno w dojrzałym wieku zjawi sie otępienie mózgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Po marihuanie można stracić przytomność. Kolega legł po trzecim machu. A był sędzią po AWF?! Mi po drugim machu pojawiły się migawki, to sobie odpuściłem tę zabawę. Żeby nie było. Na legalu w Holandii spróbowalismy tego "dobra". Człowiek po tym był wściekły i głodny. Skoro doroslych to rozwala, to co z młodzikami? Jednego przechodnie nas nauczyli, by polać wodą po twarzy zemdlonej osoby. Dziala. Ocucił się, ale prsez kwadrans dochodził do siebie. Jednym słowem drogie gówno i zero zabawy.
 to chyba wam dali marihuane z chemią a wy łykneliscie jak pelikany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich objawów nie ma się po marihuanie. Coś tu śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...