Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bolesna cena 500 plus. Rodzice zapłacą więcej za pobyt dzieci w żłobku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 czerwca 2019 r. o 09:29 Powrót do artykułu
Mam dwójkę dzieci 22 i 18 lat I nikt mi nic nie dawał Co z was za roszczeniowe społeczeństwo Kiedyś się to skończy i co wtedy zrobicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozczeniowe społeczeństwo? To lepiej dać się okradać na każdym kroku? Jeszcze trochę to mi papier z kibla wyniosą bo właśnie gmina na każdym kroku chce brać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo osób porównuje obecne czasy do tego co było kiedyś...a czy kiedyś było tyle opłat co teraz? Teraz trzeba wyliczać wszystko na każdym kroku żeby sobie w życiu poradzić. I nie dopuszczać do takich sytuacji że Gmina traktuje Cię jako sposób na załatanie dziury w budżecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieliście "Skutecznego Gospodarza" to macie. Jeszcze kilka miesięcy temu Urbaś obiecywał mieszkańcom gruszki na wierzebie, a dzisiej sięga do kieszeni osób młodych dopiero co rozpoczynających dorosłe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli tych pieniędzy nie dostaną matki 500+,to i tak głupi podatniku ty ich nie dostaniesz, a bądź pewny że ci zabiorą na inny cel np. do własnej kieszeni!
 Ale przynajmnie jak ty kròlico nie dostaniesz to może nie naklepiesz więcej takich glupich bachorów jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pewnie nikt nic Ci nie dal ... a dzieci jedzac obiady w szkole placili po 15 zl dziennie za obiad? Nie wydaje mi sie! A dlaczego? Bo jednak tez ktos musial je dofinansowac ale pewnoe najlepiej mowic nic noe dostalem! Ma sie solary na domu dolozy sie do nich smieszne pieniadze ale pewnie nic sie nie dostalo bo przeciez cos sie zaplacilo to tylko matki ciagna pieniadze z gminy co?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli tych pieniędzy nie dostaną matki 500+,to i tak głupi podatniku ty ich nie dostaniesz, a bądź pewny że ci zabiorą na inny cel np. do własnej kieszeni!
Ale przynajmnie jak ty kròlico nie dostaniesz to może nie naklepiesz więcej takich glupich bachorów jak ty
 Widac "czlowieku" ze nie masz dzieci! Dla takich jak ty powinien byc program baran+ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tworzy się w gminie nowe stołki np, dla byłej sekretarz - kasy trzeba ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś się zastanowił po co rodzice oddają dzieci do żłobka? Czy po to aby mieć więcej czsu wolnego dla soebie np. na odpoczynek? A może po to aby móc zwyczajnie pójść do pracy? Czy rodzic nie pracujący ma jakiekolwiek szanse aby jego dziecko dostało się do publicznego żłobka? Na pewno nie! Brawa dla Urzedu Gminy Niemce za premiowanie mam pracujacych!
To w czym problem? Dzieci z żłobka nie wyrzucają . Podnoszą tylko opłatę. Rodzice pracują,  dostana 500zl. Chyba wystarczy na oplate?
 500+ ma byc podobno wyplacane w pazdzierniku, no chyba ze znowu cos sie przesunie na jeszcze pozniejsze miesiace a podwyzka jest od lipca! 500+ tez wiecznie nie bedzie a wtedy podwyzka w zlobku napewno nie zmaleje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedni ludzie się burzą... Pieniążki z nieba spadły, a teraz na dziecko trzeba wydać... No jak to? To panie za darmo nie chcą wam bombelków pilnować? XD PSL zabiera hahaha. NIe musicie korzystać z tych usług. Wyślijcie do prywatnego jak nie pasuje. Ciekawe ile wtedy zapłacicie. Tylko "dej" i "dej"
 Ludzie sie burza bo maja umowy do polowy sierpnia na inna kwote a gmina wprowadza podwyzke od lipca! To chyba nie jest fair?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dwójkę dzieci 22 i 18 lat I nikt mi nic nie dawał Co z was za roszczeniowe społeczeństwo Kiedyś się to skończy i co wtedy zrobicie?
 Rodzinnego nie dawali? Obiadow nie dofinansowywali?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL i wszystko jasne Chcieli to mają Banda z PSL PO N W już dawno powinna być wywalona z tego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie jak niektóre gminy psl opóźniały wypłaty 500+ ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dwójkę dzieci 22 i 18 lat I nikt mi nic nie dawał Co z was za roszczeniowe społeczeństwo Kiedyś się to skończy i co wtedy zrobicie?
Rodzinnego nie dawali? Obiadow nie dofinansowywali?!
 A wyobraz sobie ze ja nigdy nic nie dostalam. Ani rodzinnego ani dofinansowania do obiadow. Co ,,Daju" nie masz takiej wyobrazni??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajcie ilu pracowników gminy pobierało kaskę za zasiadanie w komisjach wyborczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...