Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy nie chcą masztu sieci komórkowej Play. Budowa już trwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 listopada 2019 r. o 20:49 Powrót do artykułu
Popieram protest. Nawet w TVN-nie mówili o szkodliwości masztów, jeszcze przed 5G. Swoją drogą ciekawi mnie czy branża wynajmuje kogoś do obsługi, bo zawsze widzę przy artykułach o protestach w sprawie masztów powielane są trollerskie argumenty, że ciemnota itd. Skoro w Izraelu, jednym z najgęściej zaludnionych państw nie dopuszcza się anten w pobliżu domostw to chyba ciemnotą jest wciskać ich nieszkodliwość. Stawiają je na pustyni ,światłowodem doprowadzają i potem mikro rozpraszają. Polecam taki filmik youtube.com/watch?v=IJ-t1X1HMiQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka firma jest wykonawcą tego masztu dla P4?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie przyjmę maszt na swoją działkę w innej części Wojciechowa jeżeli tak jest taki problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również mogę przyjąć maszt na romanówce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjmę ten maszt na swoją działkę 1km od miejsca budowy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...