Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie chcą cmentarza pod oknami. Protest mieszkańców os. Borek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 grudnia 2018 r. o 14:33 Powrót do artykułu
Ten wójt ,, Laik" w każdej dziedzinie,  no ale wierny ministrant i nawet na mszach był zapraszany do czytania pisma świętego w kościołach w Gminie Wólka wiec jak ma tam nie być cmentarza jak ksiądz tak karze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz uznał że mu pieniądze wyciekają za sakrament. I chce dziurę załatać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobra lokalizacja i dojazd prosto z obwodnicy. Jestem za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 osób z osiedla Borek uznało się za nieśmiertelne? Bo chyba nie liczą, że po śmierci spoczną w mauzoleum jak lenin??? Ja nie wyrażam zgody na taką inwestycję na osiedlu!A może ci protestujący mają już przygotowane grobowce w rodzinnych wioskach i celowo blokują tych, którzy mieszkają na osiedlu od kilkudziesięciu lat i czują się związani z tym miejscem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie !!!!! może byście się opamiętali. Wrzeszczycie, że nie chcecie cmentarza a lepiej zastanówcie się nad tym co Was czeka. Każdy bez wyjątku, każdy skończy na cmentarzu !!!!!!! Nikt nie chce budować domu przy obwodnicy bo hałas, pochowanym nie będzie przeszkadzać. Macie po 30 lat, zdrowie, pieniądze, mieszkanie na kredyt i wydaje Wam się, że będziecie żyć wiecznie !!!!! Nie i nie protestujcie bo cmentarz może przydać Ci się jutro !!!! Najgorsze jest to, że hejtują ci, których to nie dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym odpuścił i proponował chowanie zmarłych za Bugiem lub za Odrą bo chowanie zmarłych w Polsce obniża wartość tutejszych gruntów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no najlepiej to chować zmarłych po okolicznych cmentarzach a niech inni mają pod oknami, tylko taka mała uwaga w Turce czy na Majdanku też mieszkają ludzie którym może przeszkadzać to że chowa się u nich zmarłych np. z Borka i równie dobrze też mogą protestować.Jak najbardziej jestem za cmentarzem na osiedlu uważam że każda parafia powinna mieć swój cmentarz czy komuś się to podoba czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miezkałem przy Kleberga z widokiem na cmentarz. Widok może początkowo upiorny, ale z czasem można docenić, cisza, spokój (z wyjątkiem 1-11), dużo zieleni. O wiele lepiej mieć pod domem cmentarz niż inne bloki, sklepy (patrz ten skandaliczny LECLERC w centrum osiedla) lub (sąd - dramat mieszkańców Wallenroda), kościół (sławna swego czasu afera z księdzem, co puszczał z głośników dźwięki dzwonów ok 6:00 ) Por. GW: Sąd uznał, że ksiądz zakłócił kościelnymi dzwonami spoczynek nocny mieszkańców wsi i skazał go na 30 godzin prac społecznych. "Teraz dzwon bił co godzinę, także nocą: o godzinie 23 jedenaście razy, a potem tylko raz co godzinę aż do 5 nad ranem, gdy witał nowy dzień pięcioma gongami. Do tego trzy razy na dobę - o godzinie 6, w południe i o 18 - tuż po zegarowych gongach odzywały się kuranty. Grały kilka minut. I jeszcze pieśni - bo zegar księdza W. wygrywał również melodie. Codziennie o 15: "Jezu, ufam Tobie". O 21 - "Apel Jasnogórski". 37 minut później - w godzinę śmierci papieża - "Barkę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palić trupy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym ludziom przeszkadza cmentarz?! Lepszy parking, hipermarket, bloki okno w okno albo smrodzące osiedle domków? I tak wszyscy umrzecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za cmentarzem w Turce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Turce to jest nasz cmentarz A nie dla osiedla.Chcieliscie kościół to chciejcie i cmentarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki parafialny cmentarz? A to ziemia kościoła? Jak już to komunalny bo ziemia jest gminy. A tak na prawdę to nie rozumiem po co każdej parafii cmentarz. Jest na Majdanku i wystarczy. Ksiądz kasę za pogrzeb bierze to niech rusza 4 litery na Majdanek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...