Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczna noc na drogach woj. lubelskiego. Trzy osoby zginęły w wypadkach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 grudnia 2019 r. o 08:47 Powrót do artykułu
Ludzie skąd w was tyle agresji?Zaduma i żal a nie nienawisc.Skad wam się to bierze?
Zaduma i żal ???? za bezmózgowymi piratami drogowymi, jedynie współczucie  rodxinie, która będzie musiała ponosić koszty odszkodowania 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie skąd w was tyle agresji?Zaduma i żal a nie nienawisc.Skad wam się to bierze?
Wolska wstała z kolan. Dostali pińcet plus, niczego się od nich nie oczekuje, tylko głosowania na odpowiednią partię, w której takich glusiów jest mnóstwo, afera za aferą, drożeje wszystko, ale nie trza robić nic, poza dziećmi i takie Sebixy się wypowiadają, bo mają dostęp do Internetu. Kiedyś głupotą się starano nie afiszować, dziś jest na topie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie z ORMO ciężko przezywają że dzieci parę złotych dostają. Każdy wypadek to wina Polskich dzieci. Wstydżcie się komuchy wszystko do rosji wysyłaliście a resztę rozkradaliście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 duzo zdrowia dla poszkodowanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobzi ludzie? Spoko chlopaki?? Moze tak. Tylko czego wybrali kierowce, ktory za kolkiem nie jest ani normalny ani bezpieczy ani rozwazny?? Widzialem snapa od tych chłopaków, zamykali licznik na drodze. Nawet, jesli to nie ich wina, jesli zawiodla opona... To najwiekszym zawodzicielem tego wieczoru by kierowca, ktory nie poszanowal tego, ze jada z nim bliskie mu osoby... Wspolczuje chlopakom, wspolczuje rodzinie... Ale gnoić takie zachowanie bede zawsze... A czemu bmw?? Bo najwiecej w nich kierowców inaczej myślących 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie potwierdzam. To co się dzieje na tej trasie to masakra. A jak się jedzie zgodnie przepisami to zaraz wszyscy światłami mrugaja,jadą na zderzaki A czasami grożą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko przez brak toru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwilę przed wypadkiem wrzucili snapa, jak zamykają licznik. To chyba świadczy o ich stylu jazdy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oceniać potraficie ale nikt im życia nie zwróci znałam kierowcę i to był bardzo dobry chłopak nie znaliscie a oceniacie w dodatku po śmierci nie zważając na to że czytają go znajomi i przede wszystkim rodzina zmarłego nie myślicie nic jak się mogą czuć i nie macie zielonego pojęcia o niczym nie jeden z was chciał by być taki jak on jedyne ci można powiedzieć o was to brak honoru i współczucia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie muszą być upośledzeni by jeździć z taką prędkością po drodze publicznej. A prawda, że wyeksploatowane bmki kupują niedoświadczeni kierowcy, którzy chcą się dowartościować. Zauważcie, że z nowymi bmkami nie ma takich wypadków. Wg mnie za dużo jeździ rzęchów, badania diagnostyczne to często fikcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niejesttakjaktowyglada piszesz ze jedyne ci można powiedzieć o was to brak honoru i współczucia..... mamy i to dużo bo też mi żal go i odmówię zdrowaśkę. ale spójrzmy głęboko prawdzie w oczy czy nie prawda jest ze przez PRĘDKOŚĆ się rozbili!!!!!I A NA DODATEK ZABIŁ BY JESZCZE NIEWINNE TRZY OSOBY Z Toyoty. TAKA JEST PRAWDA. SAM SOBIE JEST WINNY BO CISNĄŁ GAZ DO DECHY wiec nie odwracajmy kota ogonem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy to prawda, ale podobno jedna z dziewczyn, które jechały Toytoą właśnie zmarła w szpitalu, więc bilans ofiar jest jeszcze większy. Nie są to potwierdzone informację i w żaden sposób nie mogę ich zweryfikować, oby to była bujda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie można zobaczyć tego snapa co to go wrzucili przed rozbiciem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedaj taki tekst Dziewczynom z toyoty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedaj taki tekst Dziewczynom z toyoty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z jakiej meijscosci był kobiety jadące toyotą? podobno nasze rejestracje Białystok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oceniać potraficie ale nikt im życia nie zwróci znałam kierowcę i to był bardzo dobry chłopak nie znaliscie a oceniacie w dodatku po śmierci nie zważając na to że czytają go znajomi i przede wszystkim rodzina zmarłego nie myślicie nic jak się mogą czuć i nie macie zielonego pojęcia o niczym nie jeden z was chciał by być taki jak on jedyne ci można powiedzieć o was to brak honoru i współczucia.....
Oceniamy go poprzez to, co zrobił. Ciekawe, czy byłabyś taka wyrozumiała, gdyby zabił ci matkę. Może to i był dobry chłopak, ale kompletnie nieodpowiedzialny, jeżeli faktycznie na krajowej drodze w normalnym ruchu "zamknął budzik". Też potrafiłem jeździć szybko, za szybko, ale nigdy nie w ten sposób. A co do rodziny - jeśli siedzą teraz, zdaje się już po pogrzebie, i czytają forum DW, to muszę przyznać, że dziwi mnie takie zachowanie. Z drugiej strony oceniamy człowieka za to, co zrobił. Chciałabyś być na miejscu tych kobiet z Toyoty? Pewnie nie. Więc nie dziw się, że krytykujemy gościa, który przypłacił życiem własną brawurę, w wyniku której ucierpiały też inne osoby. I prawdę mówiąc nie bardzo rozumiem, dlaczego niejeden z nas chciałby być taki, jak on. W spółczucia mamy dużo - dla Bogu ducha winnych ofiar, a nie dla bandytów drogowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może na kursach prawa jazdy powinni ostrzegać o brawurowej jeździe i tragicznych wypadkach, bilboardy ostrzegawcze przy drogach ze zdjęciami z wypadków i wszelkie inne pomysły aby ostrzegać młodych przed głupotą i brawurą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś ma informacje jaki jest stan kobiet z Toyoty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...