Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm 24: Czytelnik o konflikcie ws. puławskich Romów

Utworzony przez Guest, 22 grudnia 2015 r. o 15:41 Powrót do artykułu
Ale wypociny. Pisał to ktoś kto chyba nigdy nie był na osiedlu romów,czy w GB. A do pracy w Puławach chętnie przyjmę Roma, tylko niech najpierw przyjdzie i zapyta, czy jest praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale żeby pisać nie wiadomo o czym pod hasłem alarm24. Już myślałem, że kogoś pobito, ugodzono nożem, a tu kolejne wypociny, żeby tylko dowalić panu Majowi, który pogonił towarzystwo urzędnicze do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bełkot o rasizmie i ksenofobi, drutach kolczastych. Juz widzę jak ktoś to pisał z Zagrzebia. To tutejsze piekiełko lizodupów Grobellsa znowu chce dowalić radnemu Majowi. Bo błyszczy wśród tych wieprzy przyspawanych do koryta! Od razu zawiesicie go na stos albo ukamienujcie. Co za syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba już nie wiedzą jakimi kłamstwami i manipulacjami zniszczyć Maja. Do kiedy będą go zeszmacać? Nawet w artykule z tej strony (z powiązanych) znalazłem to http://www.dziennikwschodni.pl/pulawy/n,1000170917,romowie-radny-chce-nas-liczyc-a-nie-pomagac.html Chyba to jego interpelacja z której wynika ze konieczne sa zmiany systemowe. A jak pozostali wazeliniarze przerywają mu nawet jak zgłasza propozycje rozwiązań i udają że nie istnieją jego interpelacje, to co ma je sobie na twarzy wyryć te rozwiązania? Potem można kłamać ze nie zgłasza rozwiązań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd miasta nic nierobi z nimi najlepiej jest pracować na cyganów bardzo dobrze im wychodzi spożywanie alkoholu co do policji skierował em skargę do komendy głównej na dwóch policjantów trzy dni temu mnie spisali dalem dowód to usłyszałem że następny ch.. z Romów bo mam tu meldunek oczywiście skończyło się na wyzwiskach i wnioskiem o ukaranie mam dosyć poniżania przez policję i dyskryminowani mnie bo mieszkam na tym osiedlu a do tego że mi zaczęli grozić i straszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagonka na Maja gorsza niz za komuny. Istny szit
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej ich paść społecznymi pieniędzmi czyli naszymi a oni z wypchanymi torbami jeżdżą sobie spod Kauflandu biorąc taxi jakby autobusów miejskich nie było.Następni już niedługo pojawiają się chociaż było dużo krzyku ,że ich nie wpuszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Maj popieram Pana i gratuluję, że potrafi Pan mówić prawdę o problemach Puław , a nie klaskać jak pozostali radni panu Groblowi i jego spółce . Gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczesny świat zatarł granice pomiędzy prawdą a fałszem , dobrem a złem, liberalizmem a wolnością, miłością a egoizmem. W artykule bardzo mało obiektywizmu. Cyganie określają polaków mianem "gadzie" co oznacza ludzi niższego gatunku, którzy powinni na nich pracować. A zatem zapomniał autor o innym możliwym powodzie zajęcia się tą sprawą przez Pana Maja, a mianowicie pasożytnictwem. Jeżeli chodzi o zatrudnienie Cygana, to czy pracowałby dla "gadzia" - to niemożliwe gdyż byłąby to potwarz. Cyganie mają piękne samochody, mogliby być taksówkarzami - ale to wiązałoby się z obowiązkami i przestrzeganiem prawa. Wybiórcze korzystanie z tych praw szczególnie socjalnych to jak najbardziej tak, ale obowiązki podatkowe czy edukacyjne już nie. Autor pisze też o uprzedzeniach, a czy sam nie jest uprzedzony do ludzi o innym światopoglądzie?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...