Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm bombowy w Puławach. Ewakuacja sądu i prokuratury

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2019 r. o 12:28 Powrót do artykułu
radziu, miałeś pilnować jakości i literówek. "... że o sprawy nie należy bagatelizować" - trochę lipa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehhehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw przedstawienie dla gawiedzi w Gdańsku, teraz co drugi dzień alarm bombowy, a tu na KUL, a to w UW, a to w biurach poselskich, a teraz w sądzie. Nie sądzicie, że jest to bardzo dziwne i zastanawiające ten cały wysyp alarmów? Komu zależy na tym, żeby narzucić społeczeństwu kaganiec ograniczający wolność osobistą i wprowadzić cenzurę internetu. Naród się budzi. Widzi jak jest kiwany przez rządzących od lewa do prawa i tylko kwestią czasu jest kiedy masowo wyjdzie na ulice. Władza doskonale o tym wie i robi wszystko, żeby do tego nie dopuścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja. W Opolu to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W Polsce jest bezpiecznie" M. Błaszczak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u nas nic :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W Polsce jest bezpiecznie" M. Błaszczak
 " Państwo polskie istnieje teoretycznie"   B. Sienkiewicz, koordynator służb specjalnych i minister spraw wewnętrznych (z nadania Platformy Obywatelskiej) spontanicznie oceniający stan naszej Ojczyzny za czasów rządów koalicji PO-PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie, to już zaczyna być nudne. Jak się służby chcą bawić to wysłać ich na poligon nad morze i tam niech sobie podkładają bomby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Zamościu nic się nie dzieje, absolutnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PILNE!!!! Jerzy O. i fundacja przegrywa 14 proces w związku z odmową udzielenia informacji publicznej. Naczelny Sąd Administracyjny oddalił kasację i tym samym fundacja ma odpowiedzieć ile kasy poszła z orkiestry i "Złotego Melona" do firm "zięcia" jerzego O.
 PiS-owski troll nadal żądny krwi. Nikt ich nie przekona, że białe jest białe a czarne czarne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PILNE!!!! Jerzy O. i fundacja przegrywa 14 proces w związku z odmową udzielenia informacji publicznej. Naczelny Sąd Administracyjny oddalił kasację i tym samym fundacja ma odpowiedzieć ile kasy poszła z orkiestry i "Złotego Melona" do firm "zięcia" jerzego O.
PiS-owski troll nadal żądny krwi. Nikt ich nie przekona, że białe jest białe a czarne czarne.
 Trollem to ty jesteś. Jerzy O nie jest ponad prawem a ja chcę mieć pewność że moje złotówki wrzucone do puszki zziębniętym dzieciakom trafią zgodnie z celem zbiórki a nie na jakieś dziwne firmy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na lubelskie "bomby" spadają jak na Częstochowę podczas Szweckiego Potopu. A co z policmajstrami od przestępstw w cyberprzestrzeni ? Jak się okaże że sprawcą jest 10-latek z jakiejś podstawówki w koziej wólce to można się już zacząć bać o bezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo obchodzi jakieś Opole? Gdzie to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile lat grozi za PLAGIAT pracy magisterskiej i posługiwanie się tytułem MAGISTRA z kradzioną pracą magisterską? Pani Małgorzata Górska Lenartowicz z PiS Puławy to PLAGIATORKA! Dokonała PLAGIATU pracy magisterskiej! Każdy PLAGIATOR to równocześnie ZŁODZIEJ i OSZUST. Złodziej bo ukradł cudzą własność intelektualną. Oszust bo twierdzi, że samodzielnie napisał pracę magisterską! Pani Małgorzata Górska Lenartowicz z PiS Puławy to PLAGIATOR, OSZUST i ZŁODZIEJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z utęsknieniem oczekuję, aby Pani Małgorzata Górska Lenartowicz z PiS Puławy założyła mi wreszcie SPRAWĘ KARNĄ za ZNIESŁAWIENIE! Jestem bardzo zawiedziony! Do tej pory nie założyła i na pewno nie założy! Niecierpliwie czekam! CK, 24-100 Puławy, ulica Kaniowczyków 15/5, tel. ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że cenzura na Forum Sztandaru Ludu zablokowała możliwość dodawania mojego pełnego imienia i nazwiska oraz numeru mojego telefonu komórkowego. CK, 24-100 Puławy, ulica Kaniowczyków 15/5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien dostać jak najwyższą kare pozbawienia wolności oraz jak najwyższą kare finansową dla przykładu by tego typu dowcipy nigdy nie miały miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...