Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aresztowano podejrzanego o wymuszenie haraczu

Utworzony przez pip, 26 lutego 2009 r. o 15:01 Powrót do artykułu
pipa napisał:
Lenin juz dawno powinien siedziec (czego nigdy nikomu nie zycze bo sam ledwo uszedlem), przez swoja glupote, bo to co wyprawial to smiech na sali a nie powazne robienie hajsu. Duuuzo szczescia mial juz dwa razy(na pewno sam wie kiedy) i juz dawon powinien sie wziac do roboty a nie udawac kozaka. Franca zalatwil jednym ciosem! Brawo! Ale wszyscy i tak maja go za c..pe bo walil od tylu. Leninku bales sie nawet w 5-ciu??? Cale to towarzystwo to takie male piz..eczki i cioteusze. Jakos zawsze chcieli mnie z floty obskoczyc a zadnemu jaj nie starczylo nawet sprobowac... Nawet chamy ze wsi mialy ladna ucieche ze tumany sie miotaja po Pulawach a gowno moga, furami rocznik 98.... wstyd.... Ale jeden gosc jest lepszy! Janek D. krol g..wna! Twoja coreczke lupalem na twoich oczach doslownie!
gówno prawda a niby kim jest Franc kawał huja resztę dziada konfident pier***ony szacun dla Lenina:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaaa napisał:
jajogłowy tobie to chyba matka przy porodzie na głowę usiadła bo inteligencją i mądrością nie zaświeciłeś a raczej głupotą.bo nie znasz nawet byłej pani P.......wej a piszesz na nią i na dzieci Lenina patologią to ty jesteś nie oni.I nie osądzaj kogoś swoja miarą barania
,,,,,,,,,,,,,,,,,I CO POSUWASZ JA NA LEGALU CO? ,,,,,,,,,,,,,,,,,W SUMIE LENIN SIEDZI.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jajogłowy tobie to chyba matka przy porodzie na głowę usiadła bo inteligencją i mądrością nie zaświeciłeś a raczej głupotą.bo nie znasz nawet byłej pani P.......wej a piszesz na nią i na dzieci Lenina patologią to ty jesteś nie oni.I nie osądzaj kogoś swoja miarą barania Wracajac do tematu pseudo Pani pokrzywdzonej to juz wiem o kogo chodzi o nie jaka Wiolette. Ona od lat chodzi na Policje i wymysla na ludzi rozne historie. Jedna z nich jest ze ja zgwalcono a prawda jest taka ze sama dupy dala i winna byla ona ze chlopaka mendami zarazila. Caly ten jej gang czuje ze jest chory na jakas chorobe ale weneryczna tak jak i ona. Tomaszk K. Waldemarze J. Jurku Z. i oczywiscie Ty DYZMO sytuacja moze byc ciezka to juz nie chodzi tylko o mendy ale moze isc o adidasa:) Iskac to pewnie juz sie dawno iskaliscie teraz lepiej zrobcie sobie badania ale na choroby weneryczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klusek napisał:
gówno prawda a niby kim jest Franc kawał huja resztę dziada konfident pier***ony szacun dla Lenina:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KLUSEK PRZEKONAJ SIE JAK CHCESZ I ZYCZE POWODZENIA PRZYDA CI SIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracajac do tematu pseudo Pani pokrzywdzonej to juz wiem o kogo chodzi o nie jaka Wiolette. Ona od lat chodzi na Policje i wymysla na ludzi rozne historie. Jedna z nich jest ze ja zgwalcono a prawda jest taka ze sama dupy dala i winna byla ona ze chlopaka mendami zarazila. Caly ten jej gang czuje ze jest chory na jakas chorobe ale weneryczna tak jak i ona. Tomaszk K. Waldemarze J. Jurku Z. i oczywiscie Ty DYZMO sytuacja moze byc ciezka to juz nie chodzi tylko o mendy ale moze isc o adidasa:) Iskac to pewnie juz sie dawno iskaliscie teraz lepiej zrobcie sobie badania ale na choroby weneryczne [/quote] JESTES SK*******EM COŚ CI ZA SKÓRĘ ZALAZŁA ŻE TAK PO NIEJ ZJECHAŁEŚ I TO OSTRO BO LUDZIE KTÓRZY NIE WZBUDZAJA W NAS EMOCJI SĄ NAM OBOJĘTNI A TU WYCZUWAM STRASZNĄ NIECHĘĆ CIOTKO SŁUCHAJ ZNAM JĄ I WIEM ŻE SAJENISZ I WAM LUDZIE TEŻ POWIEM TO BRACISZEK LENINKA CHCE ZMIENIĆ TEMAT I POKAZAĆ W JAK NAJGORSZYM ŚWIETLE TĄ DZIEWCZYNĘ NIE ZROBISZ TEGO DUDUŚIU BO ZBYT WIELE OSÓB ZNA JĄ Z DOBREJ STRONY I W PRZECIWIEŃSTWIE DO TEGO FRAJERA LESIA .P NIKOMU KRZYWDY NIE ZROBIŁA ! WYCZAJ GOŚCIU TO ŻE ZJEBAŁEŚ JĄ JAK BURĄ SUKE NIC CI NIE DA BO KTO MA WIEDZIEĆ TO WIE KIM JEST KIM BYŁA KAŻDY MA PRAWO KOGOŚ ZA COŚ NIE LUBIĆ ALE TO CO WYPISUJESZ TO JEDYNIE PRZEJAW TWOJEJ DETERMINACJI I BEZSILNOŚCI TAK STARY! JESTEŚ C I P Ą BO NIGDY TEGO NIE POWIEDZIAŁEŚ GŁOŚNO TYLKO JAK JUŻ ZAPEWNE NIE JEDEN TWÓJ KOMENTARZ NA TYM FORUM A N O N I M O W O! JEŚLI MASZ JAJA DAJ NA SIEBIE NAMIARY JA DAM NA SIEBIE I CHĘTNIE DAM CI W MORDE ZA TAKIE KURESTWO CO ODWALIŁEŚ! PSU NA BUDE TEN TWÓJ WYWÓD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roco napisał:
jestem bezpłodny SZM...TO!!!
całe szczescie mniej deb***i na świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CEP Ty faktycznie jestes CEPEM a moze ze mna sie spotkasz szmato daj namiar z checia a nie tutaj sie anonimowo wypowiadasz CEPIE hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CEP Ty faktycznie jestes CEPEM a moze ze mna sie spotkasz szmato daj namiar z checia a nie tutaj sie anonimowo wypowiadasz CEPIE hehehe
JASNE KOTKU MOW TYLKO KIEDY I GDZIE BO DOCZEKAC SIE JUZ NIE MOGE SKARBIE (MAM NADZIEJE ZE TO TY TADZIU....) A WIESZ PO CZYM POZNAJE...? BO ZAWSZE MOWISZ DO MNIE SZMATO JAK CIE OD TYLCA JADE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....Mówcie co chcecie ale ,MAFIOZI' za kratami a laska śmiga i całkiem niezle sobie żyje...i kto w tym wszystkim jest mądrzejszy...? Cicha woda................................PS.......i czysta jak łza.....ale jaja haha Kupiła was i sprzedała w jeden miesiąc buhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO myslicie ze schede przejmie? ona chyba sie w to nie bawi ...chociaz ciekawe z kad ma kase...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CO myslicie ze schede przejmie? ona chyba sie w to nie bawi ...chociaz ciekawe z kad ma kase...
Daje p.Wioletce pół roku na wolności za składanie fałszywych zeznan posiedzi sobie troszke . jej plan sie nie powiódł pogóbiłaś sie w tym wszystkim . trzeba było sie dziecmi zająć ....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Daje p.Wioletce pół roku na wolności za składanie fałszywych zeznan posiedzi sobie troszke . jej plan sie nie powiódł pogóbiłaś sie w tym wszystkim . trzeba było sie dziecmi zająć ....................
HAHAHA - ZROBIL SIE Z TEGO KĄCIK ZYCZEN CONAJMNIEJ / ZEJDZ NA ZIEMIE MARZENIA GOSCIU SIE NIE SPELNIAJA - NIESTETY - ROZCZAROWANY???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quoHAHAHA - ZROBIL SIE Z TEGO KĄCIK ZYCZEN CONAJMNIEJ / ZEJDZ NA ZIEMIE MARZENIA GOSCIU SIE NIE SPELNIAJA - NIESTETY - ROZCZAROWANY??? te name='NIO' date='26 marzec 2009 - 16:09 ' timestamp='1238076589' post='109862'] [/quote] lenin siedzi fakt.wiola dalej razem z krolikiem kapusta sprzedaje dzieciom smierc w postaci bialego proszku krzycza na miescie ze sa wysoko kryci pytanie tylko przez kogo ale jest pewne jedno ze jak nie benda juz potrzebni psom to krolika a moze i wiole znowu zamkna i jak krolik trafi nie do hrubieszowa tylko do lublina to mu d*** peknie he..he..he..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos we lbie ci sie chyba pojebalo "krzykaczu z miasta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
....Mówcie co chcecie ale ,MAFIOZI' za kratami a laska śmiga i całkiem niezle sobie żyje...i kto w tym wszystkim jest mądrzejszy...? Cicha woda................................PS.......i czysta jak łza.....ale jaja haha Kupiła was i sprzedała w jeden miesiąc buhahaha
CIEKAWE JAK DLUGO JESZCZE BEDZIE SOBIE SMIGAC PO TEJ WOLNOSCI. wiola CZUJESZ JUZ ODDECH KRAT NA PLECACH PRAWDA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
cos we lbie ci sie chyba pojebalo "krzykaczu z miasta"
CHYBA TOBIE SIE POJEBALO"BRUDASIE ZE WSI"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiolete S.czyli tą niby pokrzywdzoną kryje między innymi Jarosław.S z za Wisły.Reszta w przyszłym czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla zainteresowanych napisał:
Wiolete S.czyli tą niby pokrzywdzoną kryje między innymi Jarosław.S z za Wisły.Reszta w przyszłym czasie.
Kto to ten JAROSłAW.S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...