Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

25 lutego 2009 r.
16:09
Edytuj ten wpis

Aresztowano podejrzanego o wymuszenie haraczu

0 60 A A

Najpierw groził spaleniem lokalu, jeśli jego właścicielka nie zapłaci haraczu. Potem wraz z innymi bandziorami napadł na nią i kompletnie zniszczył jej samochód.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dzisiaj Sąd Okręgowy w Lublinie zdecydował, że Leszek P. nie może przebywać na wolności i uchylił decyzję sądu pierwszej instancji, który wypuścił podejrzanego z aresztu za poręczeniem majątkowym.

O sprawie pisaliśmy w piątek. Leszek P. jest podejrzany o to, że próbował wymusić haracz od właścicielki jednego z puławskich pubów. Mężczyzna odwiedzał ją przez kilka dni wraz ze swoim kompanem. Straszyli, że jeśli nie zgodzi się płacić cotygodniowego haraczu, podpalą jej lokal. - Powiedzieli, żebym oszacowała ile im mogę przekazywać za "ochronę”. Oczywiście nie zgodziłam się na żaden haracz - opowiada właścicielka lokalu.

Pewnie dlatego Leszek P. wraz z innymi bandziorami po kilku dniach napadli na kobietę. Właścicielka pubu siedziała w samochodzie, kiedy z obu stron zajechały jej drogę dwa inne auta. Wysiedli z nich mężczyźni w kapturach i z kijami bejsbolowymi. Kiedy kobieta zamknęła się w aucie, napastnicy zaczęli go okładać kijami. Do środka wpuścili też gaz.

Po kilku godzinach policja zatrzymała Leszka P. Prokuratura złożyła wniosek o areszt, na który sąd w Puławach wprawdzie przystał, ale jednocześnie wyznaczył 25 tys. zł poręczenia majątkowego, wpłacając które mężczyzna mógł wyjść na wolność. Tak też się stało i Leszek P. opuścił areszt. A jeszcze tego samego dnia w drugim samochodzie właścicielki pubu ktoś poprzecinał opony.

Na decyzję sądu pierwszej instancji zażalenie złożyła prokuratura.

Dzisiaj natychmiast po ogłoszeniu decyzji sądu policjanci zatrzymali Leszka P. - Zostanie przetransportowany do aresztu - zapowiedział Marcin Koper, rzecznik puławskiej policji.

Komentarze 60

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wisla / 26 stycznia 2013 o 10:45
0
ty bystry glupim cie ocjciec zrobil i glupim umzesz he he wysil sie i powiedz czy jak ja dymasz to czujesz jak jej wali z geby jak psu z dupy po sliwkach he he
Avatar
BYSTRY / 24 stycznia 2013 o 21:58
0
hahahahaa..piszcie co chcecie ale prawda jest jedna - WYDYMAŁA WAS WSZYSTKICH - a wam zostalo jechać na Nią w necie bo na żywo odwagi już by zbrakło HA! HA !
Avatar
REKIN / 19 lipca 2012 o 16:42
0
RUDA JUZ NIE PRACUJE W GÓRZE PUŁAWSKIEJ.RAZEM ZE SWOIMI KOMPANAMI HANDLUJE ŻYWYM TOWAREM ZA GRANICE [color=#ff0000][MŁODYMI ŚLICZNYMI RYBKAMI][/color]
Avatar
trzepaczka / 23 maja 2012 o 11:41
0
[quote name='SWOJAK' timestamp='1337177714' post='630769']
. TERAZ TO KRYJE JĄ DASZCZYK WCZEŚNIEJ BYLI TO;SERDEL,JEJ MAZ I TEŚĆ ,ZNAWCA, FABIS,KUDELKO ITP.JESZCZE NIE JEDEN JĄ NAKRYJE JEJ PIPA.ALE TY DALEJ BĘDZIESZ TARGAŁ SZCZYPIORA POD NIĄ HAHAHA
[/quote]wole sie trzepac pod ELWISA lepiej to niz dotykac te RUDA
Avatar
rolnik / 17 maja 2012 o 13:43
0
Mozna przecie ją cykać tera u nas na wsi 70zł
Avatar
SWOJAK / 16 maja 2012 o 16:15
0
[quote name='dla zainteresowanych' timestamp='1291823085' post='401375']
Wiolete S.czyli tą niby pokrzywdzoną kryje między innymi Jarosław.S z za Wisły.Reszta w przyszłym czasie.
[/quote]

. TERAZ TO KRYJE JĄ DASZCZYK WCZEŚNIEJ BYLI TO;SERDEL,JEJ MAZ I TEŚĆ ,ZNAWCA, FABIS,KUDELKO ITP.JESZCZE NIE JEDEN JĄ NAKRYJE JEJ PIPA.ALE TY DALEJ BĘDZIESZ TARGAŁ SZCZYPIORA POD NIĄ HAHAHA
Avatar
obi / 14 maja 2012 o 14:11
0
JESTES SK*******EM COŚ CI ZA SKÓRĘ ZALAZŁA ŻE TAK PO NIEJ ZJECHAŁEŚ I TO OSTRO BO LUDZIE KTÓRZY NIE WZBUDZAJA W NAS EMOCJI SĄ NAM OBOJĘTNI A TU WYCZUWAM STRASZNĄ NIECHĘĆ CIOTKO SŁUCHAJ ZNAM JĄ I WIEM ŻE SAJENISZ I WAM LUDZIE TEŻ POWIEM TO BRACISZEK LENINKA CHCE ZMIENIĆ TEMAT I POKAZAĆ W JAK NAJGORSZYM ŚWIETLE TĄ DZIEWCZYNĘ NIE ZROBISZ TEGO DUDUŚIU BO ZBYT WIELE OSÓB ZNA JĄ Z DOBREJ STRONY I W PRZECIWIEŃSTWIE DO TEGO FRAJERA LESIA .P NIKOMU KRZYWDY NIE ZROBIŁA ! WYCZAJ GOŚCIU TO ŻE ZJEBAŁEŚ JĄ JAK BURĄ SUKE NIC CI NIE DA BO KTO MA WIEDZIEĆ TO WIE KIM JEST KIM BYŁA KAŻDY MA PRAWO KOGOŚ ZA COŚ NIE LUBIĆ ALE TO CO WYPISUJESZ TO JEDYNIE PRZEJAW TWOJEJ DETERMINACJI I BEZSILNOŚCI TAK STARY! JESTEŚ C I P Ą BO NIGDY TEGO NIE POWIEDZIAŁEŚ GŁOŚNO TYLKO JAK JUŻ ZAPEWNE NIE JEDEN TWÓJ KOMENTARZ NA TYM FORUM A N O N I M O W O! JEŚLI MASZ JAJA DAJ NA SIEBIE NAMIARY JA DAM NA SIEBIE I CHĘTNIE DAM CI W MORDE ZA TAKIE KURESTWO CO ODWALIŁEŚ! PSU NA BUDE TEN TWÓJ WYWÓD
Dobra robota z jego strony.Znalazłeś go bo jest w PUŁAWACH widziałem go.Krzyczałeś a znowu masz łepetyne rozbitą no i co idioto znowu szpital?
JESTES SK*******EM COŚ CI ZA SKÓRĘ ZALAZŁA ŻE TAK PO NIEJ ZJECHAŁEŚ I TO OSTRO BO LUDZIE KTÓRZY NIE WZBUDZAJA W NAS EMOCJI SĄ NAM OBOJĘTNI A TU WYCZUWAM STRASZNĄ NIECHĘĆ CIOTKO SŁUCHAJ ZNAM JĄ I WIEM ŻE SAJENISZ I WAM LUDZIE TEŻ POWIEM TO BRACISZEK LENINKA CHCE ZMIENIĆ TEMAT I POKAZAĆ W JAK NAJGORSZYM ŚWIETLE TĄ DZIEWCZYNĘ NIE ZROBISZ TEGO DUDUŚIU BO ZBYT WIELE OSÓB ZNA JĄ Z DOBREJ STRONY I W PRZECIWIEŃSTWIE DO TEGO FRAJERA LESIA .P NIKOMU KRZYWDY NIE ZROBIŁA ! WYCZAJ GOŚCIU TO ŻE ZJEBAŁEŚ JĄ JAK BURĄ SUKE NIC CI NIE DA BO KTO MA WIEDZIE... rozwiń
Avatar
gość / 27 kwietnia 2012 o 14:15
0
[quote name='PUŁAWIANIN' timestamp='1335010545' post='623521']
WYPIEPRZAĆ Z FORUM PIEPRZONE PATOLE.TO NIE JEST MIEJSCE NA TAKIE WYZWISKA I ''GRĘ''...SZUMOWINA...
[/quote]
Nie będziesz mi mówił zoofilu co mogę a czego nie.
[quote name='PUŁAWIANIN' timestamp='1335010545' post='623521']
WYPIEPRZAĆ Z FORUM PIEPRZONE PATOLE.TO NIE JEST MIEJSCE NA TAKIE WYZWISKA I ''GRĘ''...SZUMOWINA...
[/quote]
Nie będziesz mi mówił zoofilu co mogę a czego nie. rozwiń
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2012 o 19:17
0
[quote name='powiatkrasnicki' timestamp='1335015522' post='623532']
Zapraszam jeśli chcesz zarobić troche kaski kliknij na obrazek [url=http://pl.20dollars2surf.com/?ref=567533][img]http://pic.20dollars2surf.com/ban_pl_8831_567533.gif[/img][/url] i zarejestruj sie:)
[/quote]
BUJAĆ TO LAS ALE NIE NAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[quote name='powiatkrasnicki' timestamp='1335015522' post='623532']
Zapraszam jeśli chcesz zarobić troche kaski kliknij na obrazek [url=http://pl.20dollars2surf.com/?ref=567533][img]http://pic.20dollars2surf.com/ban_pl_8831_567533.gif[/img][/url] i zarejestruj sie:)
[/quote]
BUJAĆ TO LAS ALE NIE NAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
powiatkrasnicki / 21 kwietnia 2012 o 15:38
0
Zapraszam jeśli chcesz zarobić troche kaski kliknij na obrazek [url=http://pl.20dollars2surf.com/?ref=567533][img]http://pic.20dollars2surf.com/ban_pl_8831_567533.gif[/img][/url] i zarejestruj sie:)
Avatar
wisla / 26 stycznia 2013 o 10:45
0
ty bystry glupim cie ocjciec zrobil i glupim umzesz he he wysil sie i powiedz czy jak ja dymasz to czujesz jak jej wali z geby jak psu z dupy po sliwkach he he
Avatar
BYSTRY / 24 stycznia 2013 o 21:58
0
hahahahaa..piszcie co chcecie ale prawda jest jedna - WYDYMAŁA WAS WSZYSTKICH - a wam zostalo jechać na Nią w necie bo na żywo odwagi już by zbrakło HA! HA !
Avatar
REKIN / 19 lipca 2012 o 16:42
0
RUDA JUZ NIE PRACUJE W GÓRZE PUŁAWSKIEJ.RAZEM ZE SWOIMI KOMPANAMI HANDLUJE ŻYWYM TOWAREM ZA GRANICE [color=#ff0000][MŁODYMI ŚLICZNYMI RYBKAMI][/color]
Avatar
trzepaczka / 23 maja 2012 o 11:41
0
[quote name='SWOJAK' timestamp='1337177714' post='630769']
. TERAZ TO KRYJE JĄ DASZCZYK WCZEŚNIEJ BYLI TO;SERDEL,JEJ MAZ I TEŚĆ ,ZNAWCA, FABIS,KUDELKO ITP.JESZCZE NIE JEDEN JĄ NAKRYJE JEJ PIPA.ALE TY DALEJ BĘDZIESZ TARGAŁ SZCZYPIORA POD NIĄ HAHAHA
[/quote]wole sie trzepac pod ELWISA lepiej to niz dotykac te RUDA
Avatar
rolnik / 17 maja 2012 o 13:43
0
Mozna przecie ją cykać tera u nas na wsi 70zł
Avatar
SWOJAK / 16 maja 2012 o 16:15
0
[quote name='dla zainteresowanych' timestamp='1291823085' post='401375']
Wiolete S.czyli tą niby pokrzywdzoną kryje między innymi Jarosław.S z za Wisły.Reszta w przyszłym czasie.
[/quote]

. TERAZ TO KRYJE JĄ DASZCZYK WCZEŚNIEJ BYLI TO;SERDEL,JEJ MAZ I TEŚĆ ,ZNAWCA, FABIS,KUDELKO ITP.JESZCZE NIE JEDEN JĄ NAKRYJE JEJ PIPA.ALE TY DALEJ BĘDZIESZ TARGAŁ SZCZYPIORA POD NIĄ HAHAHA
Avatar
obi / 14 maja 2012 o 14:11
0
JESTES SK*******EM COŚ CI ZA SKÓRĘ ZALAZŁA ŻE TAK PO NIEJ ZJECHAŁEŚ I TO OSTRO BO LUDZIE KTÓRZY NIE WZBUDZAJA W NAS EMOCJI SĄ NAM OBOJĘTNI A TU WYCZUWAM STRASZNĄ NIECHĘĆ CIOTKO SŁUCHAJ ZNAM JĄ I WIEM ŻE SAJENISZ I WAM LUDZIE TEŻ POWIEM TO BRACISZEK LENINKA CHCE ZMIENIĆ TEMAT I POKAZAĆ W JAK NAJGORSZYM ŚWIETLE TĄ DZIEWCZYNĘ NIE ZROBISZ TEGO DUDUŚIU BO ZBYT WIELE OSÓB ZNA JĄ Z DOBREJ STRONY I W PRZECIWIEŃSTWIE DO TEGO FRAJERA LESIA .P NIKOMU KRZYWDY NIE ZROBIŁA ! WYCZAJ GOŚCIU TO ŻE ZJEBAŁEŚ JĄ JAK BURĄ SUKE NIC CI NIE DA BO KTO MA WIEDZIEĆ TO WIE KIM JEST KIM BYŁA KAŻDY MA PRAWO KOGOŚ ZA COŚ NIE LUBIĆ ALE TO CO WYPISUJESZ TO JEDYNIE PRZEJAW TWOJEJ DETERMINACJI I BEZSILNOŚCI TAK STARY! JESTEŚ C I P Ą BO NIGDY TEGO NIE POWIEDZIAŁEŚ GŁOŚNO TYLKO JAK JUŻ ZAPEWNE NIE JEDEN TWÓJ KOMENTARZ NA TYM FORUM A N O N I M O W O! JEŚLI MASZ JAJA DAJ NA SIEBIE NAMIARY JA DAM NA SIEBIE I CHĘTNIE DAM CI W MORDE ZA TAKIE KURESTWO CO ODWALIŁEŚ! PSU NA BUDE TEN TWÓJ WYWÓD
Dobra robota z jego strony.Znalazłeś go bo jest w PUŁAWACH widziałem go.Krzyczałeś a znowu masz łepetyne rozbitą no i co idioto znowu szpital?
JESTES SK*******EM COŚ CI ZA SKÓRĘ ZALAZŁA ŻE TAK PO NIEJ ZJECHAŁEŚ I TO OSTRO BO LUDZIE KTÓRZY NIE WZBUDZAJA W NAS EMOCJI SĄ NAM OBOJĘTNI A TU WYCZUWAM STRASZNĄ NIECHĘĆ CIOTKO SŁUCHAJ ZNAM JĄ I WIEM ŻE SAJENISZ I WAM LUDZIE TEŻ POWIEM TO BRACISZEK LENINKA CHCE ZMIENIĆ TEMAT I POKAZAĆ W JAK NAJGORSZYM ŚWIETLE TĄ DZIEWCZYNĘ NIE ZROBISZ TEGO DUDUŚIU BO ZBYT WIELE OSÓB ZNA JĄ Z DOBREJ STRONY I W PRZECIWIEŃSTWIE DO TEGO FRAJERA LESIA .P NIKOMU KRZYWDY NIE ZROBIŁA ! WYCZAJ GOŚCIU TO ŻE ZJEBAŁEŚ JĄ JAK BURĄ SUKE NIC CI NIE DA BO KTO MA WIEDZIE... rozwiń
Avatar
gość / 27 kwietnia 2012 o 14:15
0
[quote name='PUŁAWIANIN' timestamp='1335010545' post='623521']
WYPIEPRZAĆ Z FORUM PIEPRZONE PATOLE.TO NIE JEST MIEJSCE NA TAKIE WYZWISKA I ''GRĘ''...SZUMOWINA...
[/quote]
Nie będziesz mi mówił zoofilu co mogę a czego nie.
[quote name='PUŁAWIANIN' timestamp='1335010545' post='623521']
WYPIEPRZAĆ Z FORUM PIEPRZONE PATOLE.TO NIE JEST MIEJSCE NA TAKIE WYZWISKA I ''GRĘ''...SZUMOWINA...
[/quote]
Nie będziesz mi mówił zoofilu co mogę a czego nie. rozwiń
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2012 o 19:17
0
[quote name='powiatkrasnicki' timestamp='1335015522' post='623532']
Zapraszam jeśli chcesz zarobić troche kaski kliknij na obrazek [url=http://pl.20dollars2surf.com/?ref=567533][img]http://pic.20dollars2surf.com/ban_pl_8831_567533.gif[/img][/url] i zarejestruj sie:)
[/quote]
BUJAĆ TO LAS ALE NIE NAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[quote name='powiatkrasnicki' timestamp='1335015522' post='623532']
Zapraszam jeśli chcesz zarobić troche kaski kliknij na obrazek [url=http://pl.20dollars2surf.com/?ref=567533][img]http://pic.20dollars2surf.com/ban_pl_8831_567533.gif[/img][/url] i zarejestruj sie:)
[/quote]
BUJAĆ TO LAS ALE NIE NAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
powiatkrasnicki / 21 kwietnia 2012 o 15:38
0
Zapraszam jeśli chcesz zarobić troche kaski kliknij na obrazek [url=http://pl.20dollars2surf.com/?ref=567533][img]http://pic.20dollars2surf.com/ban_pl_8831_567533.gif[/img][/url] i zarejestruj sie:)
Zobacz wszystkie komentarze 60

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 30 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 52 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 102 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 41 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 69 107

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!