Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA u wójta Janowca

Utworzony przez Jan Przetarg, 30 grudnia 2012 r. o 18:16 Powrót do artykułu
dlaczego na gminym boisku trawa żółknie ?czy z powodu tego piasku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni go w końcu zamknąć do zakładu karnego za całokształt swoich przekrętów które sprytnie utaja! Masa pracowników państwowych z gminy janowiec zostala bezpodstawnie zwolniona z pracy, w miejsce tych osób wójt zatrudnił ,swoich ludzi`. Ten człowiek nie dość ze nic nie robi to jeszcze utrudnia zycie mieszkańcom Janowca i za całokształt swojego krętactwa dostaje 11 tysiecy honorarium. Zaskarża sie na mały budżet gminy lecz na podwyzke swojej pensji o kolejny tysiąc znalazły sie środki. W urzędzie gminy Janowiec postanowił zrobić reżim i radnymi są osoby przychylne wójtowi, zatrudnione przez niego dzięki czemu moze robić co mu sie podoba a radni przytakują. Częsc piasku na nowy wał została przywieziona z jego działki na ktorej znajduje sie staw, staw zostal za darmo powiekszony a za ziemie wójt odebrał kolejne pieniądze. Kolejne utrudnienia Tadeusz Kocoń stawia Janowieckim strażakom, ktorzy w swoim budynku postawionym przed laty miedzy innymi przez strazakow nie maja nawet własnej sali ani mozliwosci korzystania z sali gminnej. Straz posiada tylko niewielki garaż w ktorym stoją dwa samochody i masa sprzetu z związku z czym strazacy musza przebierac sie na dworze. Sprawa ,egipskich ciemnosci` tez chyba mało obchodzi pana wójta bo mieszka w puławach a tam światło świeci sie całą noc. Takich i wiele innych przekrętów pana Koconia moznaby wymieniać przez dlugi czas. Z piaskarnią mysle ze jest podobnie z promem tez. Wybory na wójta tez byly przekrętem poniewaz osoba ta nameldowała w janowcu ok 150 osób ktore glosowały na niego a swojemu konkurentowi nie pozwolił zameldować ani jednej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec Janowca, również jestem niezadowolony z pracy naszego wójta. Jedyną drogą rozwoju w naszym regionie jest turystyka i to w tym kierunku powinny iść gminne pieniądze na rozbudowe bazy turystycznej. Zaraz za gminą jakieś 50 m. niszczeje zabytkowy budynek jedyna pozostałośc po starym klasztorze, nikt sie tym nie zajmuje, zamiast tego mieszkańcom zabrania się wybrać materiał na dach jakiby chcieli mieć i pozwala się jedynie na blache która podobno pasuje do janowca. Dlaczego zatem budynek ośrodka zdrowia, największy na ulicy lubelskiej niewątpliwie jednej z bardziej reprezentacyjnych w janowcu pokryty jest niepsującą do klimatu dachówką? Jak widać, gminne budynki nie dotyczą zasad, które my mieszkańcy musimy przestrzegać. Kolejną sprawą jest dom kultury, w którym kilka lat temu cała okoliczna młodzież się schodziła, grała w ping-ponga organizowane były przeróżne zajęcia na których za darmo można było się nauczyć grać na instrumentach, malować oraz wiele innych rzeczy. Dziś dyrektorem domu kultury jest organista, który niczym możnowładca pyta się gości po co przychodzą z miną i tonem który nakazuje odwrót. Ogromne pieniądze poszły na remont tego budynku tylko po to, żeby młodzieży zakazać wstępu na dużą salę, bo teraz są tam organizowane same gminne dyskusje. Co do świeczek, które były postawione to nie rozumiem w jakim celu sprawa trafiła do sądu. Była to spontaniczna iniciatywa mieszkańców, którzy sfrustrowani brakiem oświetlenia postanowili zwrócić na to uwagę władz. Jak widać zwrócili ją skutecznie, gdyż teraz są ciągani po sądach i policiach. Następną sprawą jest przekręt związany z melioracją rzeki plewka na początku 2011 roku. Po raz pierwszy od wielu lat, przetarg na melioracje wygrała firma niezaprzyjaźniona z wójtem Koconiem. Robota była zrobiona pierwszorzędnie, rzeka była przejrzysta i czysta, a brzegi wyłożono wiklinowym płotkiem. Rok później, gdy plewka zmętniała właściciel firmy dostał pozew do sądu o niewywiązanie się z umowy i wzięcie pieniędzy za niezrobioną robotę. Prawdopodobnie przegrał by sprawę, ale dowiedziałem się o tym i powiedziałem znajomemu że mam zdjęcia pięknie wyczyszczonej rzeki. Na zakończenie chciałem dodać, że mieszkańcy Janowca są wrogo nastawieni do wójta, za wszystkie szachrajstwa których się dopuścił i nie tolerują przedkładania prywatnych interesów, nad sprawy gminy na której nam wszystkim zależy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech mu się w końcu dobiorą do dupy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram twoje wypowiedzi kolego też wiele złego słyszałem na jego temat może w końcu mieszkańcy przestaną milczeć i skończy się zastraszanie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan Tadeusz Kocoń wraz z panem Ambryszewskim wprowadzają wiele złego do gminy Janowiec i blokują jej rozwój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie do mieszkańców gminy Janowiec czy tylko ja mam takie wrażenie, że ten wójt bardzo nie lubi ludzi jest mściwy i swje urazy pamięta do 4 pokolenia. To zdjęcie takie na mnie robi wrażenie. Proszę tych co mieszkają w gmine o swoje opinie bo może się mylę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się nie znam na rządach ale przyjezdzam do Janowca do rodziny - coraz gorzej wygląda okolica, drogi w traaagicznym stanie. Nie wiem po co potrzebna komu jest przystan jachtowa skoro nie ma kasy na ulice, na rozrywkę dla młodziezy. Kurcze w lecie to chyba słynny Max tam króluje wieczorami... a można było by zrobic coś na prawdę fajnego. Dużo złego słyszałam o władzy, zwłaszcza o zwolnieniach niewygodnych osób. O szukaniu haków na każdego kto przeciw. Kurcze po co tyle knucia - nie lepiej coś zrobic wspólnie z mieszkancami????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram poprzedników Gonić K***** !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieszkanka janowca napisał:
pan Tadeusz Kocoń wraz z panem Ambryszewskim wprowadzają wiele złego do gminy Janowiec i blokują jej rozwój
ale w sądach obaj są bezkonkurencyjni czyżby w prokuraturze mieli kogoś .Troche dziwny jest fakt że człowiek na rencie jest przewodniczącym rady ,który całe dnie przesiaduje w gminie , i na każdej sprawie którą wójt wytoczy jest za Świadka.Czy zły stan zdrowia rencisty pozwolił by na to żeby wszystko widział i słyszał i był obecny w każdym miejscu. MOŻE -----ZUS-----???????? POWINIEN SIĘ ZAINTERESOWAĆ TYM PRZYPADKIEM ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby obydwaj płacili za sprawy, jak również odszkodowania z własnej kieszeni problem szybko byłby rozwiązany. A tak to są pieniacze, którzy zabawiają się w sądzie za pieniądze z budżetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też tak myśle cba powinno sprawdzić ile osób domeldowno w gminie przed wyborami by obecny magnat mógł zostać i sprawować nieudolne - m i e r n e wójtowanie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając te wypowiedzi dziwę się jego radnym że go popierają .- czyżby byli zastraszani ????? a może nie mają szkoły i rozumu ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeczywiście ten wasz wójt wzrok ma bardzo zabójczy i mściwy .Kto go wybrał ,???? Może podczas egipskich ciemności które panowały u was gminie .bo miałam okazje przeczytać w gazecie. za mało świeczek zapaliliście .- dam rade teraz przy nastepnych wyborach wybierajcie w dzień albo zapalcie wiecej świeczek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mu współczuje porzucił pracę w banku no chyba ze go wyrzucili mam nadzieje ze swym wzrokiem nie odstraszał klientów banku ,no i przyszedł na wieś by służyć mieszkańcom , zrezygnował z posady derektora banku i jak tam napisano miał spełnić misję we wsi janowiec ot i tu się nie sprawdził co za pech i tu mieszkańcy maja go już dosyć. należy mu się współczucie naprawde co wy na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro ten wójt ma naturę mściciela ciekawa jestem za kogo teraz sie wezmą z przewodniczącym ,bo myślę że nie napewno nie za robotę. Może podpowiedza im w prokuraturze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może cba powinno przyjrzeć się tutejszej prokuraturze ? skoro już jest w janowcu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z ostatniej chwili wójt kocoń planuje kolejne kredyty .chce rozbudować budynek urzedu gminy za 1 700 000 zł ciekawe kto to będzie spłacał jak pódzie na emeryturę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy aby ktoś zaczął robić porzadki w gminie skoro nie robi tego pan Wójt i nie dotyczy to tylko piachu ale także promu, funkcjonowania szkół, inwestycji, działania gminy itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękujemy wójcie za światła w janowcu które sie miały palić w święta .czyżbyś znowu zapomniał onas mieszkańcach . żałosne ale prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 868

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...