Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

30 grudnia 2012 r.
17:55
Edytuj ten wpis

CBA u wójta Janowca

Autor: Zdjęcie autora (mawi)
0 17342 A A
Wójt Janowca Tadeusz Kocoń (Paweł Buczkowski / Archiwum)
Wójt Janowca Tadeusz Kocoń (Paweł Buczkowski / Archiwum)

Centralne Biuro Antykorupcyjne wzięło pod lupę kopalnię piachu w Janowcu, którą gmina od paru lat dzierżawi prywatnej firmie. Agenci CBA pojawili się w Urzędzie Gminy w Janowcu podczas ostatniej sesji rady gminy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Otrzymali ode mnie kopie wszystkich dokumentów z ostatnich ośmiu lat – mówi Tadeusz Kocoń, wójta Janowca.

– Nie tłumaczyli mi się, do czego potrzebne im są te papiery – dodaje.
Gmina dzierżawi kopalnię piachu od 2004 roku. Jest ona w rękach PHU WRPA Muzyka, które na swojej stronie internetowej chwali się, iż jest największą firmą wydobywającą kruszywa w województwie lubelskim.

Kocoń zapewnia, że postępowanie przetargowe przy dzierżawie kopalni było przejrzyste. O wyniki postępowania CBA jest spokojny. – Nie sądzę, żeby coś znaleźli. W tej sprawie nie ma żadnych nadużyć – podkreśla wójt Janowca.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 17342

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kobieta na wójta Janowca / 8 października 2018 r. o 23:47
Dla mnie ważniejsze od szyldu partyjnego pod jakim występują kandydaci na stanowisko wójta i radnych w naszej gminie jest fakt, że w drużynie Pani Tarłowskiej większość stanowią kobiety i kilku młodych nieskompromitowanych mężczyzn.
Avatar
zapomniany frustrat / 24 września 2018 r. o 07:41
Ależ żałosne. Garstka zapomnianych frustratow realizująca się na niszowe stronce.
 Lepsza garstka zapomnianych (?) frustratów walczących o lepsze niż jeden zadowolony (?) z życia debil!
Avatar
gość / 22 września 2018 r. o 16:50
Dlaczego nie zrobiono tego remontu schodów w wakacje, kiedy uczniowie i pracownicy z nich nie korzystali?
 Bo kiełbasę wyborczą rozrzuca się jak najbliżej wyborów?
Avatar
gość / 22 września 2018 r. o 13:30
Dlaczego nie zrobiono tego remontu schodów w wakacje, kiedy uczniowie i pracownicy z nich nie korzystali? 
Avatar
Sfrustrowany / 7 grudnia 2018 r. o 19:12
Niedługo do szkoły my rodzice jeszcze trochę będziemy dawać kasę na tusz do ksero. Już wola szkola żeby dawać pieniądze na przybory dla nauczycielek, to jest skandal! Czy to jest państwowa placówka to mnie zastanawia? Pani dyrektor to chyba zapewnie się czuje na swoim stolku
Avatar
Rodzic / 9 listopada 2018 r. o 11:11
Do Pani dyrektor, może warto ruszyć tyłki ze swietlicy i zrobić miejsca dzieciom żeby mogły zjeść obiad a nie odsyłać dzieci żeby za godzinę przyszły
Kadra też ludzie i jeść potrzebuje
 A dzieci to nie zwierzęta jeść muszą. A po za tym drogi nauczycielu nikt z głodu jeszcze się nie zesrał 
Avatar
Rodzic / 8 listopada 2018 r. o 19:16
Do Pani dyrektor, może warto ruszyć tyłki ze swietlicy i zrobić miejsca dzieciom żeby mogły zjeść obiad a nie odsyłać dzieci żeby za godzinę przyszły 
Avatar
Ha ha / 23 października 2018 r. o 09:14
A ci tu pisać niezła impreza była w niedzielę w nocy, jeszcze co niektórzy nie wytrzezwieli, jak była wódeczka, robienie lodów its 
Avatar
Mieszkanka Janowca / 22 października 2018 r. o 14:34
No się doigramy będzie 5 lat następnych nieudolnych rzadow. Dalej będą kręcić lody polasiki i doktorki 
Avatar
Jasiu ty się zdecyduj / 27 września 2018 r. o 12:12
I jeszcze jedno: czy Beta Kolasińska, czy Beata Kolasińska jest dyrektorem ZS w Janowcu? POzwalniaj jasiu takich niekompetentnych pracowników co wstyd ci robią na stronach BIP UG. Skoro umiałeś POzwalniać kompetentnych to dlaczego trzymasz analfabetów na stanowiskach urzędniczych?
Avatar
martynapiertyna / 16 kwietnia 2019 r. o 10:50
To on dalej siedzi czy już nie siedzi? 
Avatar
prawy / 2 lutego 2019 r. o 14:43
Ale nie mają Janka!
 Może Janek pójdzie siedzieć i nie będą nam zazdrościć?
Avatar
X / 24 stycznia 2019 r. o 07:07
Ale nie mają Janka!
Avatar
gość / 7 stycznia 2019 r. o 11:19
a w baranowie w żyrzynie mają inwestycje i  nie tylko długi na długie lata
Avatar
gość / 19 grudnia 2018 r. o 08:09
Gmina bogata ludzie cierpliwi, rodziny wielodzietne bedzie miał kto spłacać
Avatar
Sfrustrowany / 19 grudnia 2018 r. o 07:37
Ale został zaciągnięty duży kredyt na naszą gminę ponad 2 miliony, taki jest deficyt 
Avatar
Sfrustrowany / 9 grudnia 2018 r. o 16:21
A to moje dzieci są w szkole, nie przedszkolu. To pewnie ja nie muszę
 To trzeba się cieszyć że nie masz w przedszkolu, chociaż nie ma z czego jakie podejście ma Pani dyrektor do rodziców, sorry a szkoła ma coś do zaoferowania korekcyjnej nie ma dla dzieci a tak miała być, logopedy też nie ma ani zajęć pozaszkolnych też nie ma a w Goku też nic nie robią ostatnio w porównaniu z ubiegłym rokiem. 
Avatar
Gość / 9 grudnia 2018 r. o 15:58
A to moje dzieci są w szkole, nie przedszkolu. To pewnie ja nie muszę
Avatar
Rodzic / 9 grudnia 2018 r. o 14:48
Pani dyrektor mówi i nauczycielki z przedszkola rodzicom. A nie dzieciom 
Avatar
Gość / 9 grudnia 2018 r. o 10:33
Ale kto tak komu powiedział. Ja nie słyszałam, moje dzieci tez mi nic takiego nie mówiły, zeby ktoś w szkole kazał im lub mi robić coś takiego. Może na stronie szkoły jest zamieszczona taka informacja? Bo może mam coś na jutro kupić, a nie wiem.
Zobacz wszystkie komentarze 17342

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Drony i pies tropiący. Poszukiwania trwają już kilka tygodni

Drony i pies tropiący. Poszukiwania trwają już kilka tygodni

Już kilka tygodni policjanci poszukują zaginionego Jarosława Banacha z Terespola. Ostatnio, przeczesywano koryto rzeki Czapelka.

Szef MON: Na Lubelszczyźnie powstanie nowy garnizon
Zdjęcia
galeria

Szef MON: Na Lubelszczyźnie powstanie nowy garnizon

Szef MON Mariusz Błaszczak wziął udział w zaprzysiężeniu 68 żołnierzy 2. Lubelskiej Brygady OT. Zapowiedział też powstanie nowego garnizonu na Lubelszczyźnie.

Drogówka przeprowadza wzmożone kontrole. "Nie będzie żadnej taryfy ulgowej"

Drogówka przeprowadza wzmożone kontrole. "Nie będzie żadnej taryfy ulgowej"

W weekend możemy się spodziewać więcej policjantów na drogach. Wszystko dlatego, że to koniec ferii w województwie lubelskim.

Ciągnik z Hiszpanii jednak do rolników nie dotarł

Ciągnik z Hiszpanii jednak do rolników nie dotarł

Miał być ciągnik z Hiszpanii, a wyszło oszustwo. Małżeństwo z Komarówki Podlaskiej straciło 53 tys. zł.

300 zielonych krzesełek dla kibiców. A na bieżni osiem torów

300 zielonych krzesełek dla kibiców. A na bieżni osiem torów

Ośmiotorowa, czterystumetrowa bieżnia, nowa skocznia w dal, rzutnia do pchnięcia kulą i wymiana krzesełek - to część nowości, jakie czekają Stadion im. Henryka Frąckiewicza w Stężycy. Zadanie warte jest prawie 4 mln zł. Roboty ruszą w lutym.

Jutro pierwsza taka niedziela w tym roku

Jutro pierwsza taka niedziela w tym roku

29 stycznia będzie pierwszą niedzielą handlową w tym roku. Tego dnia odbędzie się też finał WOŚP.

Był na dyskotece, a później jakby się rozpłynął. Konrada od tygodnia szukają znajomi i policja

Był na dyskotece, a później jakby się rozpłynął. Konrada od tygodnia szukają znajomi i policja

Nie mam pojęcia, co mogło się z nim stać. Jakby się rozpłynął... Ale nie tracę nadziei i wierzę, że niedługo się odnajdzie – mówi mama 38-letniego Konrada Klima. Mieszkaniec Zamościa zaginął przed tygodniem. Intensywnie szukają go znajomi, własne czynności wykonuje również policja.

Przeszkadza im hałas i światło z boiska. Małżeństwo chciało grzywny dla miasta

Przeszkadza im hałas i światło z boiska. Małżeństwo chciało grzywny dla miasta

Spór o korzystanie z boiska przy SP nr 4 na osiedlu Włostowice trwa. Dwoje mieszkańców domaga się ukarania miasta grzywną za udostępnianie obiektu po godzinach lekcyjnych. Sąd ich pozew w całości odrzucił. Tymczasem Ratusz planuje prawną kontrę, która ma zabezpieczyć Puławy przed roszczeniami.

Pogorzelcy odbudowali dom. Teraz trzeba go umeblować

Pogorzelcy odbudowali dom. Teraz trzeba go umeblować

Po blisko 3 miesiącach od pożaru mogli wreszcie wrócić do swojego domu, który dzięki zaangażowaniu gminy i lokalnej społeczności udało się przywrócić do właściwego stanu. Ale pogorzelcy z Majdanu-Sielec w gminie Krynice wciąż potrzebują wsparcia.

Studniówka Technikum Elektronicznego i X Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Dużo zdjęć
galeria

Studniówka Technikum Elektronicznego i X Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Dużo zdjęć

Tuż przed zakończeniem ferii i powrotem do nauki przed maturą na balu studniówkowym bawią się uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych, w ramach którego funkcjonuje Zespół Szkół Elektronicznych im. Obrońców Lublina 1939 roku i X Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego.

Dwie Bystrzyce, jeden most. Poprzedni trzeba było rozebrać

Dwie Bystrzyce, jeden most. Poprzedni trzeba było rozebrać

Ponad 4 mln zł kosztowała budowa mostu na rzece Bystrzycy w miejscowości Bystrzyca w gminie Zakrzówek. W piątek oficjalnie przecięto wstęgę.

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Przejścia dla pieszych są niedoświetlone – uważają radni klubu Radzyń Moje Miasto i proponują zamontowanie tzw. „kocich oczek”. Burmistrz Jerzy Rębek (PiS) odpowiada, że miasta na to nie stać.

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku
2 lutego 2023, 19:00

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku

Restauracja Dworska w Kraśniku (ul. Dworska 6) zaprasza na występ stand-upera Sebastiana Rejenta. Wydarzenie odbędzie się 2 lutego o godz. 19.

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

65-letni mieszkaniec Lublina namawiany przez „doradcę” zainstalował na swoim komputerze tzw. zdalny pulpit. Dzięki temu oszust wyprowadził z jego bankowego rachunku wszystkie oszczędności.

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Piłkarze Motoru mają za sobą kolejne mecze kontrolne. W piątek podopieczni Goncalo Feio znowu pojawili się na boisku dwa razy. Tym razem sprawdzili formę na tle trzecioligowców z grupy czwartej. Najpierw pokonali Chełmiankę 3:0, a następnie wbili trzy bramki KS Wiązownica.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!