Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

30 grudnia 2012 r.
17:55
Edytuj ten wpis

CBA u wójta Janowca

Autor: Zdjęcie autora (mawi)
0 17342 A A
Wójt Janowca Tadeusz Kocoń (Paweł Buczkowski / Archiwum)
Wójt Janowca Tadeusz Kocoń (Paweł Buczkowski / Archiwum)

Centralne Biuro Antykorupcyjne wzięło pod lupę kopalnię piachu w Janowcu, którą gmina od paru lat dzierżawi prywatnej firmie. Agenci CBA pojawili się w Urzędzie Gminy w Janowcu podczas ostatniej sesji rady gminy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Otrzymali ode mnie kopie wszystkich dokumentów z ostatnich ośmiu lat – mówi Tadeusz Kocoń, wójta Janowca.

– Nie tłumaczyli mi się, do czego potrzebne im są te papiery – dodaje.
Gmina dzierżawi kopalnię piachu od 2004 roku. Jest ona w rękach PHU WRPA Muzyka, które na swojej stronie internetowej chwali się, iż jest największą firmą wydobywającą kruszywa w województwie lubelskim.

Kocoń zapewnia, że postępowanie przetargowe przy dzierżawie kopalni było przejrzyste. O wyniki postępowania CBA jest spokojny. – Nie sądzę, żeby coś znaleźli. W tej sprawie nie ma żadnych nadużyć – podkreśla wójt Janowca.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 17342

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kobieta na wójta Janowca / 8 października 2018 r. o 23:47
+3
Dla mnie ważniejsze od szyldu partyjnego pod jakim występują kandydaci na stanowisko wójta i radnych w naszej gminie jest fakt, że w drużynie Pani Tarłowskiej większość stanowią kobiety i kilku młodych nieskompromitowanych mężczyzn.
Avatar
zapomniany frustrat / 24 września 2018 r. o 07:41
+3
Ależ żałosne. Garstka zapomnianych frustratow realizująca się na niszowe stronce.
 Lepsza garstka zapomnianych (?) frustratów walczących o lepsze niż jeden zadowolony (?) z życia debil!
Avatar
gość / 22 września 2018 r. o 16:50
+3
Dlaczego nie zrobiono tego remontu schodów w wakacje, kiedy uczniowie i pracownicy z nich nie korzystali?
 Bo kiełbasę wyborczą rozrzuca się jak najbliżej wyborów?
Avatar
gość / 22 września 2018 r. o 13:30
+3
Dlaczego nie zrobiono tego remontu schodów w wakacje, kiedy uczniowie i pracownicy z nich nie korzystali? 
Avatar
Sfrustrowany / 7 grudnia 2018 r. o 19:12
+2
Niedługo do szkoły my rodzice jeszcze trochę będziemy dawać kasę na tusz do ksero. Już wola szkola żeby dawać pieniądze na przybory dla nauczycielek, to jest skandal! Czy to jest państwowa placówka to mnie zastanawia? Pani dyrektor to chyba zapewnie się czuje na swoim stolku
Avatar
Rodzic / 9 listopada 2018 r. o 11:11
+2
Do Pani dyrektor, może warto ruszyć tyłki ze swietlicy i zrobić miejsca dzieciom żeby mogły zjeść obiad a nie odsyłać dzieci żeby za godzinę przyszły
Kadra też ludzie i jeść potrzebuje
 A dzieci to nie zwierzęta jeść muszą. A po za tym drogi nauczycielu nikt z głodu jeszcze się nie zesrał 
Avatar
Rodzic / 8 listopada 2018 r. o 19:16
+2
Do Pani dyrektor, może warto ruszyć tyłki ze swietlicy i zrobić miejsca dzieciom żeby mogły zjeść obiad a nie odsyłać dzieci żeby za godzinę przyszły 
Avatar
Ha ha / 23 października 2018 r. o 09:14
+2
A ci tu pisać niezła impreza była w niedzielę w nocy, jeszcze co niektórzy nie wytrzezwieli, jak była wódeczka, robienie lodów its 
Avatar
Mieszkanka Janowca / 22 października 2018 r. o 14:34
+2
No się doigramy będzie 5 lat następnych nieudolnych rzadow. Dalej będą kręcić lody polasiki i doktorki 
Avatar
Jasiu ty się zdecyduj / 27 września 2018 r. o 12:12
+2
I jeszcze jedno: czy Beta Kolasińska, czy Beata Kolasińska jest dyrektorem ZS w Janowcu? POzwalniaj jasiu takich niekompetentnych pracowników co wstyd ci robią na stronach BIP UG. Skoro umiałeś POzwalniać kompetentnych to dlaczego trzymasz analfabetów na stanowiskach urzędniczych?
Avatar
martynapiertyna / 16 kwietnia 2019 r. o 10:50
0
To on dalej siedzi czy już nie siedzi? 
Avatar
prawy / 2 lutego 2019 r. o 14:43
0
Ale nie mają Janka!
 Może Janek pójdzie siedzieć i nie będą nam zazdrościć?
Avatar
X / 24 stycznia 2019 r. o 07:07
0
Ale nie mają Janka!
Avatar
gość / 7 stycznia 2019 r. o 11:19
0
a w baranowie w żyrzynie mają inwestycje i  nie tylko długi na długie lata
Avatar
gość / 19 grudnia 2018 r. o 08:09
0
Gmina bogata ludzie cierpliwi, rodziny wielodzietne bedzie miał kto spłacać
Avatar
Sfrustrowany / 19 grudnia 2018 r. o 07:37
0
Ale został zaciągnięty duży kredyt na naszą gminę ponad 2 miliony, taki jest deficyt 
Avatar
Sfrustrowany / 9 grudnia 2018 r. o 16:21
0
A to moje dzieci są w szkole, nie przedszkolu. To pewnie ja nie muszę
 To trzeba się cieszyć że nie masz w przedszkolu, chociaż nie ma z czego jakie podejście ma Pani dyrektor do rodziców, sorry a szkoła ma coś do zaoferowania korekcyjnej nie ma dla dzieci a tak miała być, logopedy też nie ma ani zajęć pozaszkolnych też nie ma a w Goku też nic nie robią ostatnio w porównaniu z ubiegłym rokiem. 
Avatar
Gość / 9 grudnia 2018 r. o 15:58
0
A to moje dzieci są w szkole, nie przedszkolu. To pewnie ja nie muszę
Avatar
Rodzic / 9 grudnia 2018 r. o 14:48
0
Pani dyrektor mówi i nauczycielki z przedszkola rodzicom. A nie dzieciom 
Avatar
Gość / 9 grudnia 2018 r. o 10:33
0
Ale kto tak komu powiedział. Ja nie słyszałam, moje dzieci tez mi nic takiego nie mówiły, zeby ktoś w szkole kazał im lub mi robić coś takiego. Może na stronie szkoły jest zamieszczona taka informacja? Bo może mam coś na jutro kupić, a nie wiem.
Zobacz wszystkie komentarze 17342

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Trzy pracownie zgłosiły się do przetargu na zaprojektowanie nowych bloków komunalnych na Felinie. Taką dokumentację zamawia Zarząd Nieruchomości Komunalnych, który zakładał, że na projekty wyda najwyżej 350 tys. zł.

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

LUK Lublin odniósł trzy zwycięstwa z rzędu w PlusLidze i pnie się w górę ligowej tabeli. Z 11 punktami lublinianie awansowali już na ósme miejsce

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym
4 grudnia 2021, 20:00

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym

Paweł Szymański będzie gwiazdą sobotniego koncertu w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1). Artysta wystąpi na scenie bistro o godz. 20.

Lubelskie. Myśliwy zastrzelił Bąbla na oczach właściciela [drastyczne zdjęcia]
galeria

Lubelskie. Myśliwy zastrzelił Bąbla na oczach właściciela [drastyczne zdjęcia]

To był mój przyjaciel, domownik – mówi pan Tomasz o swoim psie Bąblu. Ich przyjaźń gwałtownie przerwał myśliwy z Tomaszowa Lubelskiego: czworonoga zastrzelił na oczach właściciela.

Co jest w menu rysia z Roztocza?

Co jest w menu rysia z Roztocza?

Podstawą diety rysi z terenu Puszczy Solskiej i Roztocza są sarny, a mięso jeleni i zajęcy jest jej uzupełnieniem – ustalili naukowcy z Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Roztoczańskim Parkiem Narodowym i Stowarzyszeniem dla Natury „Wilk”.

Lublin. Zabiorą kontenery na śmieci, postawią nowe

Lublin. Zabiorą kontenery na śmieci, postawią nowe

Do końca roku w wielu dzielnicach wymienione będą pojemniki na odpady. Stare odjadą, a przyjadą nowe. Ratusz zapewnia, że nie powinno się zdarzyć tak, że nie będzie gdzie wyrzucić śmieci. Gorzej może być ze znalezieniem miejsca na pojemniki.

Mikołaj w Filharmonii. Niedzielny Poranek Muzyczny
5 grudnia 2021, 11:00

Mikołaj w Filharmonii. Niedzielny Poranek Muzyczny

W najbliższą niedzielę w Filharmonii Lubelskiej dla najmłodszych melomanów zagra tamtejsza wielka Orkiestra Symfoniczna. Start o godz. 11.

Rodzina, przyjaciele, znajomi pożegnali Katarzynę Łukasiewicz
zdjęcia
galeria

Rodzina, przyjaciele, znajomi pożegnali Katarzynę Łukasiewicz

Na cmentarzu przy ul. Lipowej pożegnano Katarzyna Łukasiewicz, prezeskę Fundacji Oswoić Los.

Puławy. Dziewczynka potrącona na przejściu dla pieszych

Puławy. Dziewczynka potrącona na przejściu dla pieszych

12-latka została zabrana do szpitala w Lublinie. Za kierownicą samochodu siedziała 43-letnia kobieta. Mówiła policjantom, że nie zauważyła dziewczynki.

Rozgrywki Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. Bez presji jest łatwiej

Rozgrywki Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. Bez presji jest łatwiej

W przedostatniej kolejce sezonu zasadniczego nie brakowało emocji. Najwięcej ich dość nieoczekiwanie było w starciu jednych z najsłabszych ekip – Venty i Lipa Team

Awaria w elektrociepłowni, chłodniejsze kaloryfery w części Lublina

Awaria w elektrociepłowni, chłodniejsze kaloryfery w części Lublina

O awarii poinformowało dzisiaj Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, które zajmuje się dystrybucją energii kupowanej od elektrociepłowni.

Praca za granicą za pośrednictwem agencji – informacje praktyczne

Praca za granicą za pośrednictwem agencji – informacje praktyczne

Jedną z możliwości wyjazdu za granicę w celach zarobkowych jest skorzystanie z oferty agencji zatrudnienia

Miasto szuka dyrektora Galerii Labirynt. Działania obecnego nie podobają się radnym PiS

Miasto szuka dyrektora Galerii Labirynt. Działania obecnego nie podobają się radnym PiS

Władze Lublina ogłosiły konkurs na dyrektora Galerii Labirynt, miejskiej instytucji kultury, mieszczącej się na rogu ul. Poniatowskiego i Popiełuszki. Nowy szef ma kierować jednostką od 1 marca przez trzy lata.

To już ostatnie dni naboru. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

To już ostatnie dni naboru. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

2700 zł stypendium dla Twojego dziecka? Dowiedz się więcej i aplikuj.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach realizuje projekt

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Bełżycach realizuje projekt

„Modernizacja Bloku Operacyjnego i komórek pomocniczych dla Oddziałów Położniczo – Ginekologicznego, Neonatologicznego, Chirurgicznego, Chorób Wewnętrznych oraz Pracowni Endoskopii Szpitala Powiatowego im. Dr Wojciecha Oczki w Bełżycach”