Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA u wójta Janowca

Utworzony przez Jan Przetarg, 30 grudnia 2012 r. o 18:16 Powrót do artykułu
Nakaż jeszcze Jasiu swoim niewydarzonym służbom przywrócić prawdziwe imię Pani Dyrektor ZS w Janowcu (bo dobrego to nawet Ty nie POtrafisz przywrócić) i jesteśmy kwita (dam Ci sPOkój i do wyborów nie będę Cię nękać). Dla przyPOmnienia. Pani Dyrektor ma na imię BEATA, a nie BETA. Beta to druga litera w alfabecie greckim, a w/w wszak jest pierwszą w obecnej, smutnej rzeczywistości. Szanuj więc swoich ludzi, bo przez takie drobne POmyłki być może tracisz oddanych Ci ludzi i może być, że się wy..biesz w tych wyborach.Pzdr. Dla ułatwienia - nakaż POprawić imię Pani Dyrektor w Jej oświadczeniu majątkowym;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...Szanuj więc swoich ludzi, bo przez takie drobne POmyłki być może tracisz oddanych Ci ludzi i może być, że się wy..biesz w tych wyborach.Pzdr. Dla ułatwienia - nakaż POprawić imię Pani Dyrektor w Jej oświadczeniu majątkowym;-)  Tak napisałem w ostatnim poście, a napisane powinno  być:  Szanuj więc swoich ludzi, bo przez takie drobne POmyłki być może tracisz OSTATNICH oddanych Ci ludzi i może być, że się wy..biesz w tych wyborach.Pzdr. Dla ułatwienia - nakaż POprawić imię Pani Dyrektor w Jej oświadczeniu majątkowym;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy małolotny wicejasio i Pani Dyrektor się POobrażali na siebie na tej Biesiadzie Literackiej? Sądząc po zdjęciu, to wyglądają jak kochankowie którym jakby nie było PO drodze ku jasnej przyszłości POd jasiowym przewodnictwem. Ale jeżeli się POobrażali to dlaczemu usiedli "RAZEM". A może wicejasio już POprosił Panią Dyrektor o możliwość POwrotu na stanowisko choćby dwudziestego piątego w szkole nauczyciela informatyki? Nauczycieli w ciul, a pracownie ledwie dyszą, żeby nie POwiedzieć, że już zdechły, bo ścianki śpinaczkowe były ważniejsze, a Lechu nie zdążył, bo go Jasiu odszczelił.
Ja tam myślę, że Vicenielotowi bardziej marzy się stanowisko Pani Beaty niż nauczyciela w Jej szkole i przyjdzie czas, żeby się druga beta zmierzyła z pierwszą betą i dwie takie "drugie bety" zawalczą o pierwsze miejsce, ale mam nadzieję, że nowa Pani Wójt rozstrzygnie ten dylemat drugich liter i wybierze trzecią opcję. Bo tych dwoje drugich (od zawsze) już mieli swoje szanse. I ch..wo je wykorzystali;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam co opowiada wójt na zebraniach podobno zalew w Janowicach to jego zasługa a nie poprzednika, podobno most w Janowicach ma być militarny, szkole na Brzescach to on wyremontował choć pracę rozpoczynały się w 2010 roku, plas zabaw jest odnowiowiony przy przedszkolu choć sprzęty mają ponad 30 lat. Niezła ściema nie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam co opowiada wójt na zebraniach podobno zalew w Janowicach to jego zasługa a nie poprzednika, podobno most w Janowicach ma być militarny, szkole na Brzescach to on wyremontował choć pracę rozpoczynały się w 2010 roku, plas zabaw jest odnowiowiony przy przedszkolu choć sprzęty mają ponad 30 lat. Niezła ściema nie
 Janek taki jest! I trzeba się z tym POgodzić i szybko zaPOmnieć o tym żałosnym kandydacie na wójta naszej gminy. On zrobił tylko ściankę wspinaczkową, na którą pieniądze tez zorganizował obecnego wójta POprzednik chociaż z PISu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyną "zasługą" Jasia dla gminy była SKUTECZNIE przeprowadzona akcja utylizacji dwojga najlepszych dyrektorów szkół na naszym terenie (ze względów na tzw. osobistą zemstę - bo Jasiu jest niezwykle POmiętliwy i kocha się zemściwać i czerpie z tego satysfakcję na miarę chyba seksualnej ;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to by nawet nie zdziwiło gdyby Jasiu PO przegranych wyborach zlał, żonę, dzieci i teściową staruszkę PO nachlaniu się jak nie przymierzając w dożynki POrę lat temu. Ciekawe, czy koleżanki, które wtedy w rowie dupę ciulowi ratowały POmogłyby, czy raczej uciekłyby jak przyzwoitość wobec sprawiedliwości wobec łacha nakazywałaby? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiu! Gotuje Ci się troszeczkę w tłustej *** na samą myśl, że do ZA Puławy nie wrócisz? Do Dęblina również nie masz PO co wracać, a w Janowcu jak sam wiesz masz leciutko POsrane? Licz może na Pinkiego, tam POdobno zawsze jest robota za 10 zyla na godzinę przy noszeniu cegieł itp. POmiętaj jednak, że bez bez świadczeń i tak trochę na czarno. Pzdr.;-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie natomiast ciekawi, czy PO (oczywiście czas POkaże, ale w mojej ocenie niewątpliwie) przegranych przez Jasia wyborach jego dotychczasowe, wierne sojuszniczki i wierne sojuszniki w czynieniu krzywdy kolegom, żeby nie powiedzieć przyjaciołom coś zrozumieją i przynajmniej przeproszą POkrzywdzonych? Czy dajmy na to taka beta się oPOmięta i zacznie funkcjonować w życiu prywatnym i zawodowym tak jak była przez lat osiem uczona i rzekomo rozumiała nauki mentora? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam co opowiada wójt na zebraniach podobno zalew w Janowicach to jego zasługa a nie poprzednika, podobno most w Janowicach ma być militarny, szkole na Brzescach to on wyremontował choć pracę rozpoczynały się w 2010 roku, plas zabaw jest odnowiowiony przy przedszkolu choć sprzęty mają ponad 30 lat. Niezła ściema nie
Odnowienie placu zabaw przy przedszkolu przez likwidację tarasu to jest też zmiana, którą warto odnotować i nie zapomnieć panu wójtu przy wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I naszego kochanego wójta fantazja ponosi. Zastanawiam sie co on zbierze. Najleprzy jego tekst zebrania" a teraz proszę państwa proszę się krzeseł trzymać żebyście nie pospadali" i zaczyna inwestycje wymieniać jakie na kredyt zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I naszego kochanego wójta fantazja ponosi. Zastanawiam sie co on zbierze. Najleprzy jego tekst zebrania" a teraz proszę państwa proszę się krzeseł trzymać żebyście nie pospadali" i zaczyna inwestycje wymieniać jakie na kredyt zrobił.
On taki jest i gojasia na takich zebraniach często POnosi, ale nie ma dziwne. On lubi te wiece, te sPOtkania, na których może w nieograniczonej formie POpisywać się swoją rzekomą elokwencją i "nawijając makaron na uszy słuchaczy" próbować robić z ludzi głupszych od siebie. Myślę, że to nie słuchacze Jasia POwinni się byli krzeseł trzymać na tym zebraniu, tylko Jasiu w ten POdświadomy sPOsób wyraził swój strach, lęk, obawę, że to już koniec. P,s. Kredyty się PO jasiu POspłaca i jakoś to będzie. Damy radę. Byle wybrać mądrą kobietę na wójta i mądrych członków rady gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co najlepsze nasz kochany wójt nie publikuje szczegółowego rozliczenia budżetu za drugi kwartał tego roku. A liczbami szasta jak zrekawa. Patrząc po wszystkich stronach gmin w powiecie, takie rozliczenia są w bip. Czyżby pan wójt miał coś do ukrycia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak z mojej strony nie produkujcie się tak bo i tak Wam na te bzdury nikt nie odpowiada !!! Dziękuję pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami se odPOwiadamy i sie bedziemy produkować, bo każdy wpis ktory może zaszkodzić Jasiu i jego ekipie nie jest głosem straconym. Dziekuje pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiu w wykresach zapomniał o kredycie, który zaciągnął w tym roku. Prawie 2 ml
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiu w wykresach zapomniał o kredycie, który zaciągnął w tym roku. Prawie 2 ml
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak z mojej strony nie produkujcie się tak bo i tak Wam na te bzdury nikt nie odpowiada !!! Dziękuję pozdrawiam
 Może nie odpowiada ale czyta i nie uważa tego za „ bzdury „.  Nie pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie tłumacz, w kółko jedno i to samo żenada ,pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
22 się okaże że jednak uważa to za bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...