Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą postawić latarnie i wybrukować wąwóz korzeniowy w Kazimierzu Dolnym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2017 r. o 08:11 Powrót do artykułu
to najgłupszy pomysł jaki widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorą przykład z Grobla? Słyszałem że ten też chcę w Pulawch lasy na Gołąb zniszczyć i przeznaczyć pod przemysł. Odsloni przy tym azoty i wysypisko śmieci. Dosłownie mistrzostwo intelektu i rozsadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak. A jutro trasę wz tamtędy puszczą..... nie wiadomo czy śmiać się z tak irracjonalnego z pomysłu czy płakać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybrukują, podswietlą a najlepiej niech jeszcze wytną wszystkie drzewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ZAPOMNIJCIE WYCIĄĆ WSZYSTKICH DRZEW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję jeszcze zasłonić siatką i cementem boki żeby się na kogoś piasek nie nasypał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asfalt jest trwalszy . Jeszcze postawić znaki i wybudować przejścia dla zwierząt .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się jeden wytnie a drugi zabrukuje. Zabudowywac szitem to mogą co najwyżej własne kible. A od pulawskich lasów, kazimierskich pól, łąk i wąwozów łapy precz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem należy wąwóz wyasfaltować,no i wyciąć tam wszystkie drzewa bo ptaki z nich srają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym podświetleniem to komuś chyba się swiatelko ale w dekielku nie zaswiecilo? Może czas wymienic lampeczkę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech se wytna resztę tych sztampiwych iglaków ba podwórku i zabrukuja od plota do plota. Brukowane barachlo niech robią u siebie jak nie mają gustu i nie czują wartości tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można podpisać petycję przeciwko: ***s://***petycjeonline.com/korzeniowydol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezguście zawita już nawet w korzeniowym dole :( ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza ma w d... petycję? Robi co chce bo ma nas w tej samej ciemnej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądziłem że jeszcze w mym życiu doświadcze podobnej głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję panie burmistrzu. Ta wysublimowana i godna prawdziwego męża stanu decyzja naprawdę poprawiła mi humor od sanego rana. Aż nie wiem czy to sen, jawa czy 1 kwietnia? Gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nalezy zacząć od wyprowadzenia quadow, samochodów i motocykli terenowych z Kazimierza. Na jazdy po terenie wyznaczyć odpowiednie miejsca. Blisko Kazimierza leży Stanislawka gdzie jest zorganizowany bardzo dobry tor do takich jazd i gdzie odbywały się imprezy Wrak atak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszmar! Kto go wybrał na burmistrza? Jak woda znosi less na drogę, to przed końcem wąwozu należy zrobić dren i odpływ wody tunelem pod drogą. Otoczenie wąwozu nie ma turystycznej infrastruktury. Parking po drugiej stronie ulicy, sto metrów od wejścia do wąwozu, jest za mały. Nie ma chodników, ani przejścia dla pieszych z parkingu do wąwozu. Dla pojazdów jadących z góry powinna być długa zatoczka na co najmniej 2 autokary. A burmistrz niech sprawę wąwozu zacznie rozwiązywać od tych zadań. Wojciech Górski - przewodnik po Kazimierzu Dolnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierają ludzie ufni w mądrość takich...Skąd takie 'orły' się biorą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...