Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chce pomóc na własny koszt, urzędnicy zwlekają z decyzją. "Czekam od marca"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 maja 2019 r. o 16:07 Powrót do artykułu
Czy teraz wszystkie problemy w mieście załatwia się przez FB i dziennik wschodni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z kpa powinno być wysłane pismo do petenta o przedłużeniu terminu do rozpatrzenia sprawy jeżeli urząd nie jest w stanie odpowiedzieć merytorycznie w ciągu 30 dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy teraz wszystkie problemy w mieście załatwia się przez FB i dziennik wschodni?
 jak zwykle, bez gazet ani rusz. Szkoda, że tak wielu tego nie rozumie i wierzy w propagandę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z kpa powinno być wysłane pismo do petenta o przedłużeniu terminu do rozpatrzenia sprawy jeżeli urząd nie jest w stanie odpowiedzieć merytorycznie w ciągu 30 dni.
 Z wywiadu w radiu wynika ,że wcześniej pisma w tej sprawie były. Szkoda że tutaj o tym ani słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzednicy nie są od tego żeby się obrażać i komentować odczucia petentów jako krzywdzące tylko od szybkiego i sprawnego dzialania. KPA nie przewiduje obrażania się tylko mówi jak należy działać zgodnie z prawem a brak odpowiedzi choćby negatywnej czy informacji o terminie udzielenia wiążącej odpowiedzi ze względu na skomplikowany charakter sprawy jest niezgodny z KPA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy maj z pisem chce jakiemuś urzędnikowi dowalić i nie wie jak to artykulik zamówili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy maj z pisem chce jakiemuś urzędnikowi dowalić i nie wie jak to artykulik zamówili?
 Nie wiem czy trolu wiesz, że jest to nękanie, debilne pomówienie i niszczenie ludziom życia? Jest to nowa nienawiści i za to możesz odpowiadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież te sprawę nakręcił i umieszcza na fb pan R. Czy to nie on nakręca też media?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy maj z pisem chce jakiemuś urzędnikowi dowalić i nie wie jak to artykulik zamówili?
Nie wiem czy trolu wiesz, że jest to nękanie, debilne pomówienie i niszczenie ludziom życia? Jest to nowa nienawiści i za to możesz odpowiadać.
 Zadawanie pytania to nękanie? Ciekawa teoria. A tak dodatkowo to wzoruję sie na Maju z poprzedniej kadencji. On mnie nauczył jak negować każdą decyzję i działaenie władzy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli pan Romanski otworzyle te wszystkie swoje fundacke, spoldzielni w miejscu niedostosowanym do jego uslug, a teraz robi burze? Pociqgnac jego do odpowiedzialnosci..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Romanski jest czlonkiem spolki, ktora wydaje programy w tej telewizji pulawskiej. Tak wlasnie sie wykorzystuje swoje media.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta szkola jest wlasciwa dla dzieci z czysto patriotycznych i prawdziwych rodzin polskich i pan Romanczuk taki tez jest na swoim stanowisku nieupartego krzewiciela chrześcijańskich postaw co czyni go wielkim nie szanowanym w urzędach! Ale z tymi dziećmi co to chcą budować dojście do szkoły to pan Roman trochę przesadza i nie słucha ludzi. Takie na wózkach to nie dobre dla tej szkoły bo to opóźnia ruchy edukacyjne w lekcjach a nawet w Kościele trzeba wszystko wolniej. Urzędasy na pewno dadzą takie papiery co to by wybudować ale tylko żeby dokuczyć właściwym rodzicom z kręgosłupem i należnym podejściem do wyedukowania nowego pokolenia Polaków i Patriotów. Lepiej popytać i dialog z ludźmi niż taka trochę samowola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za duzo sie chce, za malo sie moze... za duzo spolek i spoldzieli sie panu robi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta szkola jest wlasciwa dla dzieci z czysto patriotycznych i prawdziwych rodzin polskich i pan Romanczuk taki tez jest na swoim stanowisku nieupartego krzewiciela chrześcijańskich postaw co czyni go wielkim nie szanowanym w urzędach! Ale z tymi dziećmi co to chcą budować dojście do szkoły to pan Roman trochę przesadza i nie słucha ludzi. Takie na wózkach to nie dobre dla tej szkoły bo to opóźnia ruchy edukacyjne w lekcjach a  nawet w Kościele trzeba wszystko wolniej. Urzędasy na pewno dadzą takie papiery co to by wybudować ale tylko żeby dokuczyć właściwym rodzicom z kręgosłupem i należnym podejściem do wyedukowania nowego pokolenia Polaków i Patriotów. Lepiej popytać i dialog z ludźmi niż taka trochę samowola.
  ja tu widzę jawne głoszenie ideologii nazistowskiej, a to jest prawnie ścigane podobno w tym państwie, w takim przypadku miasto powinno przeprowadzić dogłębną kontrolę tej placówki edukacyjnej i sprawdzenie czego tam uczą bo w Polsce nie ma miejsca dla nazistów i dzielenia Polaków szanowna pani, pani wpisem powinna z urzędu zainteresować się prokuratura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy teraz wszystkie problemy w mieście załatwia się przez FB i dziennik wschodni?
 Przed wyborami jestem  apolityczny nie interesują mnie partyjne układy a po wyborach lans na fb z Dudą Krukową Czarnkiem Smagą Banaszkiem. Jak to nazwać? I proszę mi nie wyjeżdżać z mową nienawiści to są po prostu fakty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się zamknij w piwnicy, nie spotykaj się nigdy z nikim, nie pozyskuj pieniedzy wiedzy niczego. Bądź nikim. Ćwokiem. Najgorzej ze na na tym straciłoby miasto nie ty trollu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni wydawcy, redaktorzy działu on-line Dziennika Wschodniego. Jestem zniesmaczony, że pozwalacie na swoim forum na mowę nienawiści! Brak reakcji na zgłaszanie wpisów, które łamią wszelkie zasady netykiety jest niedopuszczalne. Zaślepiliście się tylko słupkami wyświetleń! Wszystkim znane są wasze prywatne poglądy, działajcie w zgodzie z nimi moderując to forum. Z wyborem tematów wychodzi Wam to świetnie, więc bądźcie konsekwentni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Pogonić gości, nawet Prezydenta RP, odciąć się od wszystkich? Od zewnętrznej kasy dla miasta też ? Stać się debilem i dzikiem? Niech miasto cierpi? Jedynie bandycki hejt będzie miał się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłam, że jest na tym forum jeden osobnik, który ciągle pisze o bandyckim hejcie. Najczęściej wtedy kiedy ktoś krytykuje obecne władze lub zadaje pytania. Ciekawa metoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niespotykana mowa nienawiści. Można krytykować i trzeba, ale niech to będzie dyskusja merytoryczna na argumenty. Ale tutaj po prostu są kłamstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...