Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co pije młodzież - na patrolu z puławską policją

Utworzony przez miecio, 23 marca 2009 r. o 18:21 Powrót do artykułu
Siedza sobie kulturalnie w pubie i pija piwo to nie trzeba az rodzicow wzywac,na szczecie zaczyna sie zeson pcia pod chmurka i nie tzreba bedzie juz po barowach sie szlajac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że policja nie sprawdza młodzieży na osiedlach.Pozostawione butelki na miejscach ich "postoju" mówią same za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa że byłem właśnie wśród tej "nieodpowiedzialnej młodzieży" która zdecydowała się na spożycie alkoholu, nie wiem o co chodziło Pani redaktor ale na pewno żadne z nas się tak nie wypowiedziało jak napisano powyżej . Siedzieliśmy kulturalnie przy stole z pizzą i tak się złożyło akurat wyżej wymieniona Komisja podeszła do nas(prawie każde z nas nie dopiło 1 piwa). Głównym tematem tego artykuły powinno być "uniemożliwienie w niektórych lokalach sprzedawania alkoholu" a nie "co pije młodzież". Bo rzeczywistym celem było odebranie właścicielowi lokalu koncesji na sprzedaż alkoholu, więc proszę nie oczerniać młodzieży może i nie mamy prawa spożywać alkoholu w wiek 17 lat, ale jeżeli głównym celem jest ściganie puławskiej młodzieży no to życzę PoWo Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie popieram takie akcje.Z roku na rok w zastraszającym tempie rośnie spożywanie alkoholu przez nieletnich i to coraz młodszych ludzi,którzy traktują to jako dobrą zabawę-zupełnie niezdając sobie przy tym sprawy z konsekwencji tych "zabaw" A ceną za nie są poważne uszczerbki na zdrowiu,pierwsze kroki by wpaść w pułapkę nałogu,nieżadko konflikty z najbliższymi,z otoczeniem a bywa że i z prawem..nie mówiąc już o innych zagrożeniach na jakie wystawiony jest młody,upojony alkoholem człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bucka (poszkodowany) napisał:
Tak się składa że byłem właśnie wśród tej "nieodpowiedzialnej młodzieży" która zdecydowała się na spożycie alkoholu, nie wiem o co chodziło Pani redaktor ale na pewno żadne z nas się tak nie wypowiedziało jak napisano powyżej . Siedzieliśmy kulturalnie przy stole z pizzą i tak się złożyło akurat wyżej wymieniona Komisja podeszła do nas(prawie każde z nas nie dopiło 1 piwa). Głównym tematem tego artykuły powinno być "uniemożliwienie w niektórych lokalach sprzedawania alkoholu" a nie "co pije młodzież". Bo rzeczywistym celem było odebranie właścicielowi lokalu koncesji na sprzedaż alkoholu, więc proszę nie oczerniać młodzieży może i nie mamy prawa spożywać alkoholu w wiek 17 lat, ale jeżeli głównym celem jest ściganie puławskiej młodzieży no to życzę PoWo Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też często tam przesiaduje, choc mam 17 lat zawsze kupuje tam min. jedno piwo... Mam to w dup** że teraz nie bedzie gdzie siedziec w zimne wieczory... Zawsze mozna znaleźc sobie inny lokal... ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze ze tak sie stalo! Za kazdym razem kiedy wchodzilam do tego lokalu wydawalo mi sie ze jestem na imprezie urodzinowej malolatow. Przy czym co drugi z nich byl pod wplywem a dziewczyny zataczaly sie w kiblu. Masakra! Dobrze ze cos z tym zrobili wreszcie. Niech dzieci chodza pic w teren jak chca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno w TVK pewien rzecznik powiedział że nie można zbadać na trzeźwość młodzieży z osiedla. Czyżby coś się zmieniło? Niedługo ruszy statek na Wiśle i bedzie mozna kupić nie tylko alkohol ale i coś mocniejszego. Ale będzie odlot! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witamy! Informujemy oficjalnie, że od sprawy minely 3 lata, a nie jesteśmy alkoholiczkami. A to co napisała pani "redaktor" w żadnym stopniu nie przypomina tego co wtedy mówiliśmy my sami i nasi rodzice. Nikt nas nie pytał o zgodę na publikacje zdjęcia i "naszych" słów. tyle na ten temat. szkoda słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h** wam w d*** je***e psy nie beda pic w barze to beda pic na klatkach schodowych i jak bedzie lepiej wy ku*** je***e jebac was w d*** pije i bede pil i h** wam do tego ku***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...