Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co z nową salą gimnastyczną i boiskiem dla SP 3 w Puławach? Radni mobilizują prezydenta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 grudnia 2018 r. o 09:49 Powrót do artykułu
TERAZ: """Paweł Maj podczas ostatniej sesji zapowiedział, że jest gotowy wpisać to zadanie do Wieloletniej Prognozy Finansowej, ale dopiero wtedy, JEŚLI ZNAJDĄ SIĘ NA NIE ŚRODKI ZEWNĘTRZNE.""" ... a jeszcze niedawno: """JA PO DWÓCH TYGODNIACH URZĘDOWANIA WIEM, ŻE JESTEM W STANIE POZYSKAĆ TE PIENIĄDZE. Zapewniam, że gdy to zrobię, wpiszę te inwestycje do prognozy – ripostował prezydent Maj.""" Prawda Reaktorze? ***s://***dziennikwschodni.pl/pulawy/pulawy-splaca-dlug-za-18-lat-spor-o-obiekty-sportowe-dla-sp-nr-3,n,1000233227.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa hali za 100 baniek dla kilku ręczniaków to był największy niewypał w historii Puław. Długi trzeba będzie spłacać przez wiele lat jak również zostaną zablokowane inne ważne inwestycje. Brawo pan Grobel!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co zrobił w tej sprawie szanowny Pan Grobel - nasz były prezydent przez 25 lat? Ktoś mi powie? Miał blisko 25 lat żeby wybudować to boisko.... I co? Mamy, ale dalej klepisko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobel dlaczego nie umieściłeś hali w budżecie na rok 2019 czy prognozie finansowej a teraz rządales tego od Maja by zmieniał twój własne wypociny orzez kilka dni!!!! ? Co robiłeś przez 24 lata? Składales obiecanki cacanki? Jesteś......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze poruszając tak ważne kwestie należałoby się trzymać faktów...wpisanie zadania do Wieloletniej prognozy finansowej może nastąpić w każdym kwartale, więc nawet jeśli z jakiegoś powodu nie nastąpiłoby to do kwietnia to spokojnie może zostać wprowadzone później, więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd, jakoby nie wpisanie teraz będzie skutkowało brakiem tej inwestycji w przyszłości. Poza tym podczas komisji Prezydent sam zobowiazał się umieścić inwestycję w prognozie, uzasadniając, że po części ma to związek chociażby że zwrotem oczekiwanego podatku VAT. Ta nagonka jest naprawdę śmieszna i nierzetelna. Gdzie przez 25 lat był radny Grobel? Przecież ewidentnie to On jest dpowiedzialny za te zaniedbania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Grobel na ostatniej komisji skrytykował swój swój własny budżet na rok 2019 twierdząc że jest w nich za mało kasy na drogi! Ośmieszał swoj własny groblowski budżet ! ! ! Dobrze prezydent Maj podsumował Grobla nazywajac go HIPOKRYTĄ i CYNIKIEM. OBŁUDA do potęgi. To samo z SP3 Źródło Youtube pulawoaktywni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za tytuł i wypowiedź Jarząbkowej? Przecież prezydent zapowiedział że wpisze SP3 do prognozy finansowej. Więc nikt go nie mobilizuje! Chyba że układ mobilizuje się bezustannie by dyskredytować go w oczach opinii publicznej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za tytuł i wypowiedź Jarząbkowej? Przecież prezydent zapowiedział że wpisze SP3 do prognozy finansowej. Więc nikt go nie mobilizuje! Chyba że układ mobilizuje się bezustannie by dyskredytować go w oczach opinii publicznej!
Podczas komisji Jarząbek publicznie mòwi do radnego Grobla- prezydencie Grobel.  Obecnego prezydenta bezosobowo i podle strofuje. Obrzydliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz przestań mącić, mieszać, mścić się. Przegrałeś i pogódź się z tym! Zrozum wreszcie że przez swoją małość i zawiść szkodzisz miastu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Pan Maj w kampani sam się kleil do 3 obiecywał itp wiec o co chodzi? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Pan Maj w kampani sam się kleil do 3 obiecywał itp wiec o co chodzi?
 No właśnie nie wiem. Maj potwierdza i zapowiada że to zrobi więc nie wiem o co halo? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Grobel na ostatniej komisji skrytykował swój swój własny budżet na rok 2019 twierdząc że jest w nich za mało kasy na drogi! Ośmieszał swoj własny groblowski budżet ! ! ! Dobrze  prezydent Maj podsumował Grobla nazywajac go HIPOKRYTĄ i CYNIKIEM. OBŁUDA  do potęgi. To samo z SP3 Źródło Youtube pulawoaktywni.[/quote]   [quote]Janusz przestań mącić, mieszać, mścić się. Przegrałeś i pogódź się z tym! Zrozum wreszcie że przez swoją małość i zawiść szkodzisz miastu.
 Jeżeli teraz G. mąci i czepia się własnego budżetu, żeby tylko dokopać Majowi, to co będzie za rok, jak Paweł zaprezentuje swój własny budżet? G.straci głos od krzyków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Grobel na ostatniej komisji skrytykował swój swój własny budżet na rok 2019 twierdząc że jest w nich za mało kasy na drogi! Ośmieszał swoj własny groblowski budżet ! ! ! Dobrze  prezydent Maj podsumował Grobla nazywajac go HIPOKRYTĄ i CYNIKIEM. OBŁUDA  do potęgi. To samo z SP3 Źródło Youtube pulawoaktywni.[/quote] [quote]Janusz przestań mącić, mieszać, mścić się. Przegrałeś i pogódź się z tym! Zrozum wreszcie że przez swoją małość i zawiść szkodzisz miastu.
Jeżeli teraz G. mąci i czepia się własnego budżetu, żeby tylko dokopać Majowi, to co będzie za rok, jak Paweł zaprezentuje swój własny budżet? G.straci głos od krzyków?
 Janusz kończ waść wstydu oszczędź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Grobel na ostatniej komisji skrytykował swój swój własny budżet na rok 2019 twierdząc że jest w nich za mało kasy na drogi! Ośmieszał swoj własny groblowski budżet ! ! ! Dobrze  prezydent Maj podsumował Grobla nazywajac go HIPOKRYTĄ i CYNIKIEM. OBŁUDA  do potęgi. To samo z SP3 Źródło Youtube pulawoaktywni.[/quote] [quote]Janusz przestań mącić, mieszać, mścić się. Przegrałeś i pogódź się z tym! Zrozum wreszcie że przez swoją małość i zawiść szkodzisz miastu.
Jeżeli teraz G. mąci i czepia się własnego budżetu, żeby tylko dokopać Majowi, to co będzie za rok, jak Paweł zaprezentuje swój własny budżet? G.straci głos od krzyków?
G. nie dokopuje Pawłowi. On w ten sposób kopie i niszczy nasze  miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TERAZ: """Paweł Maj podczas ostatniej sesji zapowiedział, że jest gotowy wpisać to zadanie do Wieloletniej Prognozy Finansowej, ale dopiero wtedy, JEŚLI ZNAJDĄ SIĘ NA NIE ŚRODKI ZEWNĘTRZNE."""   ...   a jeszcze niedawno: """JA PO DWÓCH TYGODNIACH URZĘDOWANIA WIEM, ŻE JESTEM W STANIE POZYSKAĆ TE PIENIĄDZE. Zapewniam, że gdy to zrobię, wpiszę te inwestycje do prognozy – ripostował prezydent Maj."""   Prawda Reaktorze?       ***s://***dziennikwschodni.pl/pulawy/pulawy-splaca-dlug-za-18-lat-spor-o-obiekty-sportowe-dla-sp-nr-3,n,1000233227.html
 Ale nie powiedział: " Ja, po dwóch tygodniach urzędowania, pozyskam te pieniądze." Proste?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TERAZ: """Paweł Maj podczas ostatniej sesji zapowiedział, że jest gotowy wpisać to zadanie do Wieloletniej Prognozy Finansowej, ale dopiero wtedy, JEŚLI ZNAJDĄ SIĘ NA NIE ŚRODKI ZEWNĘTRZNE."""   ...   a jeszcze niedawno: """JA PO DWÓCH TYGODNIACH URZĘDOWANIA WIEM, ŻE JESTEM W STANIE POZYSKAĆ TE PIENIĄDZE. Zapewniam, że gdy to zrobię, wpiszę te inwestycje do prognozy – ripostował prezydent Maj."""   Prawda Reaktorze?       ***s://***dziennikwschodni.pl/pulawy/pulawy-splaca-dlug-za-18-lat-spor-o-obiekty-sportowe-dla-sp-nr-3,n,1000233227.html
Ale nie powiedział: " Ja, po dwóch tygodniach urzędowania, pozyskam te pieniądze." Proste?
 Przecież tak nie powiedzial tolu. Spójrz wyżej i przeczytaj. Proste?  Jak masz sumienie obejrzyj na Youtube sesje i nie wyrwaną z kontekstu całą wypowiedź.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TERAZ: """Paweł Maj podczas ostatniej sesji zapowiedział, że jest gotowy wpisać to zadanie do Wieloletniej Prognozy Finansowej, ale dopiero wtedy, JEŚLI ZNAJDĄ SIĘ NA NIE ŚRODKI ZEWNĘTRZNE."""   ...   a jeszcze niedawno: """JA PO DWÓCH TYGODNIACH URZĘDOWANIA WIEM, ŻE JESTEM W STANIE POZYSKAĆ TE PIENIĄDZE. Zapewniam, że gdy to zrobię, wpiszę te inwestycje do prognozy – ripostował prezydent Maj."""   Prawda Reaktorze?       ***s://***dziennikwschodni.pl/pulawy/pulawy-splaca-dlug-za-18-lat-spor-o-obiekty-sportowe-dla-sp-nr-3,n,1000233227.html
Ale nie powiedział: " Ja, po dwóch tygodniach urzędowania, pozyskam te pieniądze." Proste?
alesz łoczywiście jednak... jak się coś już zapowiada to karty na stół do konsultacji społecznych - transparentność i koalicja ze wszystkimi wyborcami tego wymaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TERAZ: """Paweł Maj podczas ostatniej sesji zapowiedział, że jest gotowy wpisać to zadanie do Wieloletniej Prognozy Finansowej, ale dopiero wtedy, JEŚLI ZNAJDĄ SIĘ NA NIE ŚRODKI ZEWNĘTRZNE."""   ...   a jeszcze niedawno: """JA PO DWÓCH TYGODNIACH URZĘDOWANIA WIEM, ŻE JESTEM W STANIE POZYSKAĆ TE PIENIĄDZE. Zapewniam, że gdy to zrobię, wpiszę te inwestycje do prognozy – ripostował prezydent Maj."""   Prawda Reaktorze?       ***s://***dziennikwschodni.pl/pulawy/pulawy-splaca-dlug-za-18-lat-spor-o-obiekty-sportowe-dla-sp-nr-3,n,1000233227.html
Ale nie powiedział: " Ja, po dwóch tygodniach urzędowania, pozyskam te pieniądze." Proste?
Przecież tak nie powiedzial tolu. Spójrz wyżej i przeczytaj. Proste?  Jak masz sumienie obejrzyj na Youtube sesje i nie wyrwaną z kontekstu całą wypowiedź.
Ja już wiem ale nie powiem? Co to za transparentność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TERAZ: """Paweł Maj podczas ostatniej sesji zapowiedział, że jest gotowy wpisać to zadanie do Wieloletniej Prognozy Finansowej, ale dopiero wtedy, JEŚLI ZNAJDĄ SIĘ NA NIE ŚRODKI ZEWNĘTRZNE."""   ...   a jeszcze niedawno: """JA PO DWÓCH TYGODNIACH URZĘDOWANIA WIEM, ŻE JESTEM W STANIE POZYSKAĆ TE PIENIĄDZE. Zapewniam, że gdy to zrobię, wpiszę te inwestycje do prognozy – ripostował prezydent Maj."""   Prawda Reaktorze?       ***s://***dziennikwschodni.pl/pulawy/pulawy-splaca-dlug-za-18-lat-spor-o-obiekty-sportowe-dla-sp-nr-3,n,1000233227.html
Ale nie powiedział: " Ja, po dwóch tygodniach urzędowania, pozyskam te pieniądze." Proste?
 Oczywiście że tak  nie powiedział. Lecz i tak kryminalny troling będzie nam wmawiać,  że złoto jest popiołem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TERAZ: """Paweł Maj podczas ostatniej sesji zapowiedział, że jest gotowy wpisać to zadanie do Wieloletniej Prognozy Finansowej, ale dopiero wtedy, JEŚLI ZNAJDĄ SIĘ NA NIE ŚRODKI ZEWNĘTRZNE."""   ...   a jeszcze niedawno: """JA PO DWÓCH TYGODNIACH URZĘDOWANIA WIEM, ŻE JESTEM W STANIE POZYSKAĆ TE PIENIĄDZE. Zapewniam, że gdy to zrobię, wpiszę te inwestycje do prognozy – ripostował prezydent Maj."""   Prawda Reaktorze?       ***s://***dziennikwschodni.pl/pulawy/pulawy-splaca-dlug-za-18-lat-spor-o-obiekty-sportowe-dla-sp-nr-3,n,1000233227.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...