Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Cywilizacyjny skok” w Muzeum Nadwiślańskim. Remont za 14 mln zł. Co się zmieni?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2017 r. o 10:13 Powrót do artykułu
Jak to dobrze ze Pisula nie ma nic wspólnego z tą inwestycją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho , pewnie już na ostatniej prostej jest decyzja o zwrocie byłym właścicielom więc trzeba teraz wpompować 14 baniek z panstwowej kasy zeby cos jeszcze do kieszeni wziąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZASTANAWIA MNIE KOMU JEST POTRZEBNE TE MUZEUM NADWIŚLAŃSKIE I JAKIE KOSZTY PONOSI UTRZYMANIE GO Z PODATKÓW WSZYSTKICH POLAKÓW ?.JAK CHCĘ JECHAĆ NA WAKACJE TO JADĘ ZA SWOJE PIENIĄDZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni chodzą do muzeów i obcują ze sztuką i historią, a inni zastanawiają się po co komu muzea. Szkoda tych ostatnich, bo ktos im kiedys zrobil krzywdę, wykluczając ich z obiegu kultury i sztuki. I dlatego się zastanawiają, po co muzeum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma jakby dalej rządziła to już by tego muzeum nie było. Nastąpiłaby całkowita degradacja muzealnictwa, wstydziliby się pokazywać polską sztukę na rzecz antypolskich tematów, a muzeum byłoby rozebrane przez okoliczne samorządy. Może teraz będzie faktycznie promowana w Kazimierzu rodzima kultura i sztuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to po co muzeum? To jest podstawa funkcjonowania dla bardzo wielu osób. Od dyrektora muzeum, poprzez pracowników a na nauczycielach, którzy mają dokąd organizować wycieczki szkolne kończąc. Muzea czegokolwiek są po prostu niezbędne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś kwestionuje zasadność istnienia muzeów, to tak, jakby mówił, że niepotrzebna jest szkoła. Mogę tylko współczuć takiej osobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...