Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dęblin i Radom walczą o Air Show 2015

Utworzony przez Intruz21, 10 sierpnia 2014 r. o 05:29 Powrót do artykułu
Byłam w Dęblinie na promocji kolegi (pilota) w 2012 roku... całe miasto to otwarta przestrzeń, nic dookoła nie było, nie ma szans, żeby goście byli usatysfakcjonowani ilością hoteli czy restauracji... W Radomiu Air Show 2013 już dość sprawnie działało, mimo ilości gości nie było dużych kolejek i czuło się tłoku. Mam nadzieję, że w tym roku impreza odbędzie się znowu w Radomiu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noo !! NIe ma jak Radom.  Ja tez mogłem byc ofiarą. Mało mnie szlak nie trafił kiedy ściśnięty w kilometrowej kolejce przepychałem się 2 godziny przez jakieś ogródki działkowe do kas, a kiedy już byłm blisko okazało sie że pokazy odwołano. I znowu ok. godziny do wyjścia z terenu i głuche telefony komórkowe. A potem korki sięgające Zwolenia, Skaryszewa, Wierzbicy.
Dobrze ten szlak przetarty przez chodzenie po ogródkach działkowych.Dobrze ,że jakiś działkowicz nie wziął grabi i nie pogonił takich szlakowiczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie  jak komus nie  pasuje  to  zapraszam  ok miesiac  pozniej  do  Ostravy  na  Nato Days  . Wieksza   roznorodnosc wiecej miejsca i  fajne  tereny  , "z buta" tez  trzeba  swoje przejsc zeby sie w miare szybko potem  autem wydostac. No i  za  friko  wstep . wyjazd na  caly  weekend -  super  impreza.Jestem co  rok  mimo  ze jestem z Lublina. Zapraszam. PS: Dobrze wziac  ze  soba  rower.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...