Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dostać się do lekarza? Trzeba mieć zdrowie

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 6 maja 2021 r. o 17:07 Powrót do artykułu
Z tego wynika że jednak pewna posłanka z tfu, PO miała rację że starsi ludzie chodzą do lekarza dla rozrywki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Opolu Lubelskim jest bardzo dobry Szpital Powiatowy. Zapraszamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjenci muszą nauczyć się w końcu, że należy zgłaszać się na wizytę 15 min przed czasem, nie wcześniej! Wszyscy powinni być odsyłani aż do skutku, najbardziej zakute łby w końcu zapamiętają, że czasy siedzenia w przychodni po kilka godzin skończyły się. Brawa za dobre zmiany w tej przychodni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może czas najwyższy odmrozić służbę zdrowia i pozwolić ludziom na dostęp do opieki medycznej!!!! Ja wiem że wszystkim w służbie zdrowia ta cała pandemia jest na rękę nikt wejść do budynku nie może, jeden pacjent na 30 min sama wizyta 10 min. Czy tylko ja zauważyłem że nie ma innych chorób na tym świecie tylko covid, ludzie nie umierają na raka, zawały, udary, zatory wszyscy na covid. Skończcie ten cyrk już i tak większość przechorowała to dziadostwo niektórzy nawet o tym nie wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...