Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dostają wyroki, ale do więzienia nie idą. Część z nich nawet nie wie, że zostali skazani

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 września 2019 r. o 15:56 Powrót do artykułu
za prlu było nie do pomyslenia,zeby złodziej,czy bandyta sam decydował kiedy łaskawie udac sie do ZK ,i to była chyba jedyna jasna strona prl ,niewazne czy ukradł kure ,czy zabił ,szedł siedzieć,albo do ormo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy cela+ dla n(ie)ocnych zdrajców służących dewelo-okupantom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"niegroźni alimenciarze" osoba która okrada własne małe dziecko starając się je zagłodzić na śmierć jest dla was niegroźna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"niegroźni alimenciarze" osoba która okrada własne małe dziecko starając się je zagłodzić na śmierć jest dla was niegroźna? No po pierwsze to jakby się starała zagłodzić dziecko to by musiała je trzymać w piwnicy i nie dawać jeść. Po drugie tak - dla nas jest nie groźna. Głupota jest zamykanie za alimenty bo to nie zmienia sytuacji nieplacenia na dziecko a jeszcze utrzymujemy nieroba z podatków. Tylko  skuteczna egzekutywa komornicza ma sens a jak nie ma z czego to na organy sprzedać i już. 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam męża z którym biorę fikcyjny rozwód i dostaję z funduszu alimenty. Na trójkę dzieci dostaje również po 500+ i jeszcze z MOPS- u i Caritasu jedzenie, ciuchy itp. Mieszkam w socjalnym i zawsze mi umarzają zaległości. Razem to jakieś ok. 4-5 tyś zł miesięcznie. Siedzę sobie z kotem, popijam piwko, popalam papieroska i jak ja man nie kochać PIS-u. A wy za.... cie na moje luksusowe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam znajomą która jest po fikcyjnym rozwodzie, teraz korzysta ze wszystkich dodatków z opieki społecznej, bierze alimenty i mieszkania też sobie nie kupiła, bo jak twierdzi po co.... Mieszka w komunalnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie więzienie zwykły ośrodek pomocy alimenciarzom kolarzom  i majciarzom, do roboty szczota i na ulicę sprzątać do wieczora a nie z podatków żywić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam znajomą która jest po fikcyjnym rozwodzie, teraz korzysta ze wszystkich dodatków z opieki społecznej, bierze alimenty i mieszkania też sobie nie kupiła, bo jak twierdzi po co.... Mieszka w komunalnym.
 W mieszkaniu komunalnym M4 wartości 200.000 zlotych mieszka też pani Małgorzata Górska Lenartowicz z PiS która jako Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 10 dostała to mieszkanie komunalne za 0 złotych od towarzysza Janusza Grobla z PZPR. Moralność komunistów z PiS i PZPR jeszcze identyczna. Biednego na bruk. A bogatego komunistycznego dzialacza z PZPR lub PiS do mieszkania komunalnego za 0 złotych! Bolszewicka mentalność i bolszewicka moralność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...