Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwoje nastolatków zginęło w wypadku

Utworzony przez evo, 1 marca 2008 r. o 10:00 Powrót do artykułu
Chciaż nie znałam Ani i Damiana jestem wstrząśnięta tą tragedią, która zresztą wydarzyła się w mojej gminie. Współczuje całej rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem napisał:
Jak 16 to latka, TO PEWNIE TO CYGANY!!!!!!!!!!!!
po pierwsze to nie cygany tylko Polacy...nie mowi sie zle o zmarłych byla moja bratowa nie rzycze sobie zebyscie w jakikolwiek sposób oczerniali ja i moja rodzine...kochali sie wiec wzieli slub i mieli dziecko nie jedna z was chciałaby miec takiego meza jakim byl moj brat nie jeden z was chciałby byc takim mezem...kochajacym i odpowiedzialnym ponad wszystkie przeciwnosci losu...moze i miala 16 lat ale byla bardzo madra i opiekuncza matka...nie taka co zostawia dziecko na smietniku...wszyscy kochalismy ja jakby byla z nami od zawsze...dla zinteresowanych stan Pawła jest ciezki ale wszyscy sie o niego modlimy musi byc silny i życ dla malenstwa...i wrocic do nas bo bardzo go kochamy...pogrzeb ani środa 13.30 [*][*][*]...pgrzeb Damianka czwartek 13.30 [*][*][*][*][*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szykowałem się do pracy na 6.00 gdy słychać było wycie syren, jadące karetki, straż pożarną... to nie pierwszy raz. Od razu zorientowałem się że byl jakiś poważny wypadek na trasie koło Żyrzyna. I wiecie co mnie przeraża? - że tak niespodziewanie można zginąć przez kogoś na szosie. Człowiek jedzie sobie prosto i w ułamku sekundy jakiś kretyn wpada na Ciebie. Mówi się że zasnął za kierownicą - jeśli to prawda, to moim zdaniem była jego świadoma wina. Po co jechał, skoro wiedział, że jest zmęczony???? Powinien zatrzymać sie na parkingu i się zdrzemnąć - a nie jechać. A tak pozabijał młodych ludzi drań jeden. Dorosły i głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci, którzy nie przeżyli takiej tragedii często pochopnie oceniają ludzi i wyciągają wnioski, bo przecież zawsze najłatwiej zganić i oczernić kogoś obcego. Szczere wyrazy współczucia, musicie by silni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alfred napisał:
Szkoda ludzi,ale dla mnie czyms nie normalnym jest brac ślub w wieku 16 lat i rodzić dzieci. Dziecko w wieku 16 lat powinno siedziec w szkole i się uczyć. A człowiek który powinien byc bardziej dojrzały w wieku 22 lat nie powinien zapładniać dzieciaków-swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem psuje młodość dziewczynce. Nmadeszły takie czasy,gdzie dzieci rodzą dzieci i żenią się ...
JESCZE RAZ POWIESZ COS ZLE JEB*ANY FREDZIE NA PAWLA!!!! GLUPIA PALA AZ MNIE NERWY PONOSZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEB*ANE FLEJTUCHY CO WY KU*RWA PISZECIE NA RODZINE PAWLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAKIE KOZAKI KUR*WA JESTESCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! je****E PI***ZDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abcd napisał:
TO BYŁA MOJA SIOSTRA......SERCE MI PĘKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak zona i to 16=letnia niedawno sie pobrali bo urodzila mu dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wela napisał:
tak zona i to 16=letnia niedawno sie pobrali bo urodzila mu dziecko
Pedofilia, rzygać się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...