Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

29 lutego 2008 r.
18:20
Edytuj ten wpis

Dwoje nastolatków zginęło w wypadku

0 49 A A

16-letnia dziewczyna i 14-letni chłopak to śmiertelne ofiary czołowego zderzenia opla z fordem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kierowcy obu samochodów w stanie ciężkim leżą w szpitalu.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wczesnym rankiem w Żyrzynie na drodze nr 17 z Lublina do Warszawy. Około godz. 5.20 jadący w kierunku Lublina ford zjechał nagle na lewy pas ruchu. Jadący z przeciwka opel próbował się jeszcze ratować i skręcać. Bezskutecznie.

Na miejscu zginęła pasażerka opla, 16-letnia żona kierowcy. Do szpitala w Puławach w stanie ciężkim trafiły trzy osoby. 14-letni pasażer opla - brat kierowcy - był nieprzytomny i reanimowany. Jego obrażenia były jednak tak poważne, że chłopca nie udało się uratować. Po godz. 11 zmarł w szpitalu.

W dalszym ciągu w szpitalu pozostają dwaj kierowcy samochodów: 22-letni mieszkaniec Opola Lubelskiego kierujący oplem i 47-letni kierowca forda z Tomaszowa Lubelskiego. Ich stan jest poważny, ale życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Policjanci pobrali krew do zbadania trzeźwości obu mężczyzn. Jednak przyczyną wypadku mogło być zaśnięcie kierowcy forda. Policja na razie tego nie przesądza. - Z relacji świadka wypadku, którym był kierowca samochodu jadącego za fordem wynika, że auto zjechało na lewy pas z niewiadomych przyczyn - relacjonuje Roman Maruszak, rzecznik puławskiej policji.

Przez blisko 5 godzin droga z Lublina do Warszawy była zablokowana. Policjanci kierowali samochody w Kurowie i Moszczance na Puławy oraz Dęblin. Po przeprowadzeniu oględzin miejsca wypadku około godz. 10 roztrzaskane samochody można było usunąć z jezdni i odblokować ruch.

Prosty odcinek 17-tki między Żyrzynem a Rykami jest częstym miejscem wypadków. Ostatni wydarzył się na początku stycznia. Wówczas pięć osób trafiło do szpitala, ale na szczęście nie było ofiar śmiertelnych. Wtedy kierowca jednego z aut wyprzedzał w niedozwolonym miejscu.

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gosc / 8 grudnia 2010 o 14:42
0
[quote name='wela' timestamp='1291747140' post='400826']
tak zona i to 16=letnia niedawno sie pobrali bo urodzila mu dziecko
[/quote]
Pedofilia, rzygać się chce.
Avatar
wela / 7 grudnia 2010 o 19:39
0
tak zona i to 16=letnia niedawno sie pobrali bo urodzila mu dziecko
Avatar
nik / 3 grudnia 2010 o 13:37
0
[quote name='abcd' timestamp='1204377690' post='17744']
TO BYŁA MOJA SIOSTRA......SERCE MI PĘKA
[/quote]
Avatar
Gość / 11 marca 2008 o 10:29
0
JEB*ANE FLEJTUCHY CO WY KU*RWA PISZECIE NA RODZINE PAWLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAKIE KOZAKI KUR*WA JESTESCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! je****E PI***ZDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 11 marca 2008 o 10:19
0
Alfred napisał:
Szkoda ludzi,ale dla mnie czyms nie normalnym jest brac ślub w wieku 16 lat i rodzić dzieci.
Dziecko w wieku 16 lat powinno siedziec w szkole i się uczyć.
A człowiek który powinien byc bardziej dojrzały w wieku 22 lat nie powinien zapładniać dzieciaków-swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem psuje młodość dziewczynce.
Nmadeszły takie czasy,gdzie dzieci rodzą dzieci i żenią się ...

JESCZE RAZ POWIESZ COS ZLE JEB*ANY FREDZIE NA PAWLA!!!! GLUPIA PALA AZ MNIE NERWY PONOSZA

JESCZE RAZ POWIESZ COS ZLE JEB*ANY FREDZIE NA PAWLA!!!! GLUPIA PALA AZ MNIE NERWY PONOSZA rozwiń
Avatar
Gość / 9 marca 2008 o 13:12
0
Ci, którzy nie przeżyli takiej tragedii często pochopnie oceniają ludzi i wyciągają wnioski, bo przecież zawsze najłatwiej zganić i oczernić kogoś obcego. Szczere wyrazy współczucia, musicie by silni.
Avatar
Jarecki / 5 marca 2008 o 07:07
0
Szykowałem się do pracy na 6.00 gdy słychać było wycie syren, jadące karetki, straż pożarną... to nie pierwszy raz. Od razu zorientowałem się że byl jakiś poważny wypadek na trasie koło Żyrzyna. I wiecie co mnie przeraża? - że tak niespodziewanie można zginąć przez kogoś na szosie.
Człowiek jedzie sobie prosto i w ułamku sekundy jakiś kretyn wpada na Ciebie. Mówi się że zasnął za kierownicą - jeśli to prawda, to moim zdaniem była jego świadoma wina. Po co jechał, skoro wiedział, że jest zmęczony???? Powinien zatrzymać sie na parkingu i się zdrzemnąć - a nie jechać. A tak pozabijał młodych ludzi drań jeden.
Dorosły i głupi.
Szykowałem się do pracy na 6.00 gdy słychać było wycie syren, jadące karetki, straż pożarną... to nie pierwszy raz. Od razu zorientowałem się że byl jakiś poważny wypadek na trasie koło Żyrzyna. I wiecie co mnie przeraża? - że tak niespodziewanie można zginąć przez kogoś na szosie.
Człowiek jedzie sobie prosto i w ułamku sekundy jakiś kretyn wpada na Ciebie. Mówi się że zasnął za kierownicą - jeśli to prawda, to moim zdaniem była jego świadoma wina. Po co jechał, skoro wiedział, że jest zmęczony???? Powinien zatrzymać sie na parkingu i... rozwiń
Avatar
marta / 4 marca 2008 o 19:35
0
Nie wiem napisał:
Jak 16 to latka, TO PEWNIE TO CYGANY!!!!!!!!!!!!

po pierwsze to nie cygany tylko Polacy...nie mowi sie zle o zmarłych byla moja bratowa nie rzycze sobie zebyscie w jakikolwiek sposób oczerniali ja i moja rodzine...kochali sie wiec wzieli slub i mieli dziecko nie jedna z was chciałaby miec takiego meza jakim byl moj brat nie jeden z was chciałby byc takim mezem...kochajacym i odpowiedzialnym ponad wszystkie przeciwnosci losu...moze i miala 16 lat ale byla bardzo madra i opiekuncza matka...nie taka co zostawia dziecko na smietniku...wszyscy kochalismy ja jakby byla z nami od zawsze...dla zinteresowanych stan Pawła jest ciezki ale wszyscy sie o niego modlimy musi byc silny i życ dla malenstwa...i wrocic do nas bo bardzo go kochamy...pogrzeb ani środa 13.30 [*][*][*]...pgrzeb Damianka czwartek 13.30 [*][*][*][*][*][*][*]

po pierwsze to nie cygany tylko Polacy...nie mowi sie zle o zmarłych byla moja bratowa nie rzycze sobie zebyscie w jakikolwiek sposób oczerniali ja i moja rodzine...kochali sie wiec wzieli slub i mieli dziecko nie jedna z was chciałaby miec takiego meza jakim byl moj brat nie jeden z was chciałby byc takim mezem...kochajacym i odpowiedzialnym ponad wszystkie przeciwnosci losu...moze i miala 16 lat ale byla bardzo madra i opiekuncza matka...nie taka co zostawia dziecko na smietniku...wszyscy kochalismy ja jakby byla z nami... rozwiń
Avatar
Gość / 4 marca 2008 o 16:50
0
Chciaż nie znałam Ani i Damiana jestem wstrząśnięta tą tragedią, która zresztą wydarzyła się w mojej gminie. Współczuje całej rodzinie.
Avatar
Gość / 4 marca 2008 o 16:44
0
Współczuje rodzinie zmarłych osób. Moja koleżanka znała Damiana i jest bardzo roztrzęsiona. nie może sobie poradzić z tym co się stało.:-(
Chociaż osobiście nie znałam Damiana ani Ani jest mi bardzo smutno że już ich nie ma między nami....
Avatar
gosc / 8 grudnia 2010 o 14:42
0
[quote name='wela' timestamp='1291747140' post='400826']
tak zona i to 16=letnia niedawno sie pobrali bo urodzila mu dziecko
[/quote]
Pedofilia, rzygać się chce.
Avatar
wela / 7 grudnia 2010 o 19:39
0
tak zona i to 16=letnia niedawno sie pobrali bo urodzila mu dziecko
Avatar
nik / 3 grudnia 2010 o 13:37
0
[quote name='abcd' timestamp='1204377690' post='17744']
TO BYŁA MOJA SIOSTRA......SERCE MI PĘKA
[/quote]
Avatar
Gość / 11 marca 2008 o 10:29
0
JEB*ANE FLEJTUCHY CO WY KU*RWA PISZECIE NA RODZINE PAWLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAKIE KOZAKI KUR*WA JESTESCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! je****E PI***ZDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 11 marca 2008 o 10:19
0
Alfred napisał:
Szkoda ludzi,ale dla mnie czyms nie normalnym jest brac ślub w wieku 16 lat i rodzić dzieci.
Dziecko w wieku 16 lat powinno siedziec w szkole i się uczyć.
A człowiek który powinien byc bardziej dojrzały w wieku 22 lat nie powinien zapładniać dzieciaków-swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem psuje młodość dziewczynce.
Nmadeszły takie czasy,gdzie dzieci rodzą dzieci i żenią się ...

JESCZE RAZ POWIESZ COS ZLE JEB*ANY FREDZIE NA PAWLA!!!! GLUPIA PALA AZ MNIE NERWY PONOSZA

JESCZE RAZ POWIESZ COS ZLE JEB*ANY FREDZIE NA PAWLA!!!! GLUPIA PALA AZ MNIE NERWY PONOSZA rozwiń
Avatar
Gość / 9 marca 2008 o 13:12
0
Ci, którzy nie przeżyli takiej tragedii często pochopnie oceniają ludzi i wyciągają wnioski, bo przecież zawsze najłatwiej zganić i oczernić kogoś obcego. Szczere wyrazy współczucia, musicie by silni.
Avatar
Jarecki / 5 marca 2008 o 07:07
0
Szykowałem się do pracy na 6.00 gdy słychać było wycie syren, jadące karetki, straż pożarną... to nie pierwszy raz. Od razu zorientowałem się że byl jakiś poważny wypadek na trasie koło Żyrzyna. I wiecie co mnie przeraża? - że tak niespodziewanie można zginąć przez kogoś na szosie.
Człowiek jedzie sobie prosto i w ułamku sekundy jakiś kretyn wpada na Ciebie. Mówi się że zasnął za kierownicą - jeśli to prawda, to moim zdaniem była jego świadoma wina. Po co jechał, skoro wiedział, że jest zmęczony???? Powinien zatrzymać sie na parkingu i się zdrzemnąć - a nie jechać. A tak pozabijał młodych ludzi drań jeden.
Dorosły i głupi.
Szykowałem się do pracy na 6.00 gdy słychać było wycie syren, jadące karetki, straż pożarną... to nie pierwszy raz. Od razu zorientowałem się że byl jakiś poważny wypadek na trasie koło Żyrzyna. I wiecie co mnie przeraża? - że tak niespodziewanie można zginąć przez kogoś na szosie.
Człowiek jedzie sobie prosto i w ułamku sekundy jakiś kretyn wpada na Ciebie. Mówi się że zasnął za kierownicą - jeśli to prawda, to moim zdaniem była jego świadoma wina. Po co jechał, skoro wiedział, że jest zmęczony???? Powinien zatrzymać sie na parkingu i... rozwiń
Avatar
marta / 4 marca 2008 o 19:35
0
Nie wiem napisał:
Jak 16 to latka, TO PEWNIE TO CYGANY!!!!!!!!!!!!

po pierwsze to nie cygany tylko Polacy...nie mowi sie zle o zmarłych byla moja bratowa nie rzycze sobie zebyscie w jakikolwiek sposób oczerniali ja i moja rodzine...kochali sie wiec wzieli slub i mieli dziecko nie jedna z was chciałaby miec takiego meza jakim byl moj brat nie jeden z was chciałby byc takim mezem...kochajacym i odpowiedzialnym ponad wszystkie przeciwnosci losu...moze i miala 16 lat ale byla bardzo madra i opiekuncza matka...nie taka co zostawia dziecko na smietniku...wszyscy kochalismy ja jakby byla z nami od zawsze...dla zinteresowanych stan Pawła jest ciezki ale wszyscy sie o niego modlimy musi byc silny i życ dla malenstwa...i wrocic do nas bo bardzo go kochamy...pogrzeb ani środa 13.30 [*][*][*]...pgrzeb Damianka czwartek 13.30 [*][*][*][*][*][*][*]

po pierwsze to nie cygany tylko Polacy...nie mowi sie zle o zmarłych byla moja bratowa nie rzycze sobie zebyscie w jakikolwiek sposób oczerniali ja i moja rodzine...kochali sie wiec wzieli slub i mieli dziecko nie jedna z was chciałaby miec takiego meza jakim byl moj brat nie jeden z was chciałby byc takim mezem...kochajacym i odpowiedzialnym ponad wszystkie przeciwnosci losu...moze i miala 16 lat ale byla bardzo madra i opiekuncza matka...nie taka co zostawia dziecko na smietniku...wszyscy kochalismy ja jakby byla z nami... rozwiń
Avatar
Gość / 4 marca 2008 o 16:50
0
Chciaż nie znałam Ani i Damiana jestem wstrząśnięta tą tragedią, która zresztą wydarzyła się w mojej gminie. Współczuje całej rodzinie.
Avatar
Gość / 4 marca 2008 o 16:44
0
Współczuje rodzinie zmarłych osób. Moja koleżanka znała Damiana i jest bardzo roztrzęsiona. nie może sobie poradzić z tym co się stało.:-(
Chociaż osobiście nie znałam Damiana ani Ani jest mi bardzo smutno że już ich nie ma między nami....
Zobacz wszystkie komentarze 49

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 16 2

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 26 11

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 6 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 5

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 30 18

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 17 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!