Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzieci zobaczyły nagie zdjęcia nauczycielki

Utworzony przez paula, 19 lutego 2015 r. o 09:33 Powrót do artykułu
też kiedyś miałem fajne nauczycieli i bardzo chętnie zobaczyłbym je rozebrane ale nie robił z tego afery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też kiedyś miałem fajne nauczycieli i bardzo chętnie zobaczyłbym je rozebrane ale nie robił z tego afery
A Ogórek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w wieku przedemerytalnym to musiały być niezwykle seksi te zdjęcia
jeśli nie wiesz to nauczyciel może przejść na emeryturę po 25 latach pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla dzieci - PRZECIEŻ JAKOŚ MUSIAŁY ZNALEŹĆ (ALBO NAUCZYCIELKA SIĘ POCHWALIŁA) TĘ CHOLERNĄ STRONĘ!!!!!!!!!!!! GDZIE ONA JEST (STRONA I NAUCZYCIELKA)???????????? JEŻELI DZIECI WIEDZĄ TO MOŻE I MY JA ZOBACZYMY> GAŁY JUŻ MI WYCHODZĄ NA WIERZCH Z NIECIERPLIWOŚCI!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla dzieci - PRZECIEŻ JAKOŚ MUSIAŁY ZNALEŹĆ (ALBO NAUCZYCIELKA SIĘ POCHWALIŁA) TĘ CHOLERNĄ STRONĘ!!!!!!!!!!!! GDZIE ONA JEST (STRONA I NAUCZYCIELKA)???????????? JEŻELI DZIECI WIEDZĄ TO MOŻE I MY JA ZOBACZYMY> GAŁY JUŻ MI WYCHODZĄ NA WIERZCH Z NIECIERPLIWOŚCI!!!!!!!!!!!!!!
niech ci gały nie wychodzą :D zdjęcia opublikowała lokalna gazeta, pokazala je Superstacja we wczorajszych wiadomościach oraz Polsat. Byly też na facebooku pani nauczycielki. Ogólnoe mozna je znaleźć w necie. Ja znalazłem na stronie superstacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli nie wiesz to nauczyciel może przejść na emeryturę po 25 latach pracy.
akurat ta pani ma lat 60, a jej amant 37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat ta pani ma lat 60, a jej amant 37
  To w takim razie powinni go ukarać za gerontofilię :P   Ile to zboków chodzi po tym świecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) nauczycielka będąca już w wieku emerytalnym (...)
  Jak to przeczytałem - w kontekście 'nagich' zdjęć - to  j e b ł e m! :D :D :D :D :D :D    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli nie wiesz to nauczyciel może przejść na emeryturę po 25 latach pracy.
Jesteś niezorientowany. Mam 25 lat pracy i nie mogę. Kiedyś tka było i dotyczyło pracujących w tzw szkołach specjalnych, a w zwykłych po 30 latach. i to było uzasadnione bo po wielielu latach pracy w szkole ludziom się poprostu w głowie miesza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po jaką cholerę dała się sfotografować w negliżu? Gdyby nie pozwoliła robić sobie takich zdjęć, teraz nic by się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lola Boga, co sie stało bo dzieci naga babę zobaczyly. Koniec swiata. Dostaną ADHD i autyzmu. Słyszałem,ze jak PiS dojdzie do władzy to zwierzętom domowym i w zoo bedą majtki zakładać by dzieci przypadkiem dupy nie zobaczyly.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cha, cha, cha! Ale SENSACJA! Swoją drogą głupota ludzka jest PORAŻAJACA... zarówno tej kobiety jak i calej reszty labidzacej, że dzieci "zobaczą nagą". A tak między nami - kto to pisał? "Nagie zdjecia nauczycielki"... to są zdjęcia nagie i - ubrane? Jak można rozebrac czy ubrac ZDJĘCIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Filemonie wiek emerytalny nauczycieli tak jak górników to nie 67 lat:P:P:Pa około 40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...