Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin ósmoklasisty 2019: Strajk nauczycieli nie zakłócił egzaminów z języka polskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 kwietnia 2019 r. o 13:51 Powrót do artykułu
Panie Tomaszewski. jak Pan sie czuje? Maly posluch pan ma wsrod nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Broniarz wraz ze Schetyna wydutkali nauczycieli, zrobili kampanię do EP na ich plecach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Broniarz wraz ze Schetyna wydutkali nauczycieli, zrobili kampanię do EP na ich plecach.
 Może kiedyś zrozumiesz o co niektórzy walczą. Jak Solidarność zorganizuje jakikolwiek strajk będę krzyczał że jest polityczny i gdzie byli jak PIS rządził 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W imieniu swoim jak i większości rodziców dziękuję nauczycielom pedagogom i innym ludziom związanych z naszymi dziećmi za determinację i za pokazanie co jest dla Państwa najważniejsze dobro dziecka dobro ucznia. Jeszcze raz wyrazy wielkiego szacunku dla państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zrobić z nauczycielami to Tusk z górnikami w Jastrzębiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że nauczyciele którzy wzięli udział w egzaminach nie będą szykanowani przez swoje koleżanki i kolegów. To co ostatnio spotkało nauczycieli którzy swą postawą manifestowali swoje zaangażowanie w kształtowanie i wychowywanie naszych dzieci a reakcję strajkujących których metody można porównać do metod z czasów komunizmu i pokazanie drugiej twarzy zasługuje na potępienie i nie ma nic wspólnego z kulturą i umiejętnością kształtowania uczniów. Jednym słowem mówiąc sami wyeliminowali się z zawodu pedagoga nauczyciela Polskiego nauczyciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zrobić z nauczycielami to Tusk z górnikami w Jastrzębiu.
 To na kiedy planujesz polowanie??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że nauczyciele którzy wzięli udział w egzaminach nie będą szykanowani przez swoje koleżanki i kolegów. To co ostatnio spotkało nauczycieli którzy swą postawą manifestowali swoje zaangażowanie w kształtowanie i wychowywanie naszych dzieci a reakcję strajkujących których metody można porównać do metod z czasów komunizmu i pokazanie drugiej twarzy zasługuje na potępienie i nie ma nic wspólnego z kulturą i umiejętnością kształtowania uczniów. Jednym słowem mówiąc sami wyeliminowali się z zawodu pedagoga nauczyciela Polskiego nauczyciela
 Nie będą szykanowani przez kolegów, gdyż takich już nie mają. Mam nadzieję również, że zarobione pieniądze na egzaminach oraz jakiekolwiek podwyżki przekażą na Caritas albo inną organizacje pożytku publicznego.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jesteś nauczycielem to twoja wypowiedź już świadczy że jesteś człowiekiem nie mającym nic wspólnego z człowieczeństwem. Więc siedź i rycz jak krowa i chrumkaj jak świnia jak twoje koleżanki i koledzy bo takie też się sceny zdarzały w niektórych szkołach. Jesteś upadłym człowiekiem o bardzo małej kulturze osobistej i poszanowaniu pracy drugiego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jesteś nauczycielem to twoja wypowiedź już świadczy że jesteś człowiekiem nie mającym nic wspólnego z człowieczeństwem. Więc siedź i rycz jak krowa i chrumkaj jak świnia jak twoje koleżanki i koledzy bo takie  też się sceny zdarzały w niektórych szkołach. Jesteś upadłym człowiekiem o bardzo małej kulturze osobistej i poszanowaniu pracy drugiego człowieka.
 A co Cię tak zabolało? Fakt oddawania pieniędzy na Caritas? Przecież pracuje się dla ideii a nie dóbr doczesnych. I Zmartwie Cię bo nie jestem nauczycielem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo dobrze bo wyjdzie to z korzyścią dla polskiej edukacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jesteś nauczycielem to twoja wypowiedź już świadczy że jesteś człowiekiem nie mającym nic wspólnego z człowieczeństwem. Więc siedź i rycz jak krowa i chrumkaj jak świnia jak twoje koleżanki i koledzy bo takie  też się sceny zdarzały w niektórych szkołach. Jesteś upadłym człowiekiem o bardzo małej kulturze osobistej i poszanowaniu pracy drugiego człowieka.
 W każdym zawodzie osoby wyłamujące się traktowane są podobnie lub jeszcze gorzej. Tutaj skończyło się na szpalerze milczących osobach strajkujących lub hasłach na plakacie. W sumie ostatnio w Gnieźnie też obserwowany był szacunek dla osób o innej orientacji przez pozostałe osoby. Polacy tak mają, że nie lubią odmienności 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie orły latają samotnie A barany chodzą w stadach. Wielkie brawa i szacunek dla tzw. Łamistrajków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można też działać pod czyjeś aspiracje czy na zamówienie polityczne. Jest to chore. Reprezentuję zawód który również strajkował ale nie byl to strajk ze szkodą dla obywateli a odpowiedni ludzie czuwali by przy naszym strajku nie kręcili się żadni politycy z opozycji. I to nam się udało. A strajk nauczycieli jest taka szkodą i co najgorsze jest to wymierzone w uczniów. Myślałem że jednak ludzie pracujący w szkole to ludzie inteligentni myślący jednak się przeliczyłem. Broniarz rzucił hasło 1000 złotych od stycznia a niby to wykształcone środowisko poleciało za nim ja przczoly do ula. Jeśli zarabiacie średnio 2000 złotych pokażcie mi kraj który dał 50% podwyżkę. Powiem szczerze nie znam takiego kraju ani w UE ani na świecie. Cała sfera budżetowa pokutuje za 8 letnie rządy PO-PSL bo przez 8 lat nikt nie dostawał podwyżek. Wystarczyło dać co roku po 50 złotych to w tym momencie byłaby to suma 400 złotych więcej czyli o 96 euro zmniejszyłaby się różnica między Czechami Słowacja bo w chwili obecnej z tymi krajami się możemy równać. Druga rzecz to reputacja myślę że strajkujący nauczyciele stracili nie tylko reputację ale szacunek społeczeństwa co widać na forach internetowych. To co było organizowane wiece poparcia to raczej małe grupki rodziców czy nauczycieli i w większości ich dzieci. Każdy powinien godnie zarabiać ale nie da się naprawić czegoś co było zaniedbane przez 30 lat. Tak drodzy państwo my straciliśmy 30 lat rozwoju przez poszczególne rządy niekompetencji a przede wszystkim złodziejstwa od prawa do lewa. I co najgorsze nigdy państwo Polskie nie otrzymalo zwrotu ukradzionych pieniędzy. Więc mimo to patrzę z nadzieją w przyszłość . Bo co roku pocieszam się że będzie lepiej czego wam wszystkim życzę I zacznijcie się do cholery do siebie uśmiechać i patrzeć na siebie z życzliwością a nie przez pryzmat głupich polityków którzy podburzaja tłum. Wszystkiego dobrego na Święta Wielkanocne. Pozdrawiam Kisiel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W KENie też spoko egzamin szóstoklasisty bardzo miła atmosfera i bez stresu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ósmoklasisty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo KEN jest the best   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze - ZNP / PO / SLD /Broniarzowi /Schetynie nie udało się zakłócić uczniom egzaminów - szacunek dla tych nauczycieli którzy pracowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My rodzice nie jesteśmy dla was drodzy. To wy jesteście "drodzy" dla społeczeństwa. Szantazujecie 2/3 społeczeństwa żądając niebotycznie wysokch POdwyżek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie orły latają samotnie A barany chodzą w stadach. Wielkie brawa i szacunek dla tzw. Łamistrajków
 Masz rację :) Widziałem orła cień...  Orła można też wywinąć....  Ja jednak wolę być baranem. Skoro krowa dostała i świania to i ja dostanę beeee beeee beeee  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...