Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
henio napisał:
Skoro to takie fajne to może prezes tej firemki co ma stawiać wiatraki pochwali sie ile mam takich dobrodziejst w swoim ogródku lub w bezpośredniej bliskości swojego domu (no powiedzmy w promieniu 2 kilometrów).
"ile mam takich dobrodziejst"a do szkoły dobrodzieju to gdzie się chodziło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek napisał:
Jestem mieszkańcem Rososzy, i nie po to wybrałem tak ładną i zdrową wieś, tak zieloną i tak leśną, tak spokojną i wesołą, żeby mi tu jakieś maszty stawiali. Koniec z tym, jak burmistrz chce sobie stawiać to przed własnym domem.
Wsi wesoła wsi spokojna można by rzec za wieszczemWydaje mi się ,że wieś nazywa się Rossosz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cz się mylę? napisał:
Wsi wesoła wsi spokojna można by rzec za wieszczemWydaje mi się ,że wieś nazywa się Rossosz
Mylisz się ,bo to jest własnie Rososz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi nalezy uczyc rozsadku, gospodarnosci i zapobiegliwosci. Najlepsza ponoc nauka poprzez garnek w obszernym tego slowa znaczeniu! Proponuje wiec zamrozenie ewentualnie planowanych w okolicy inwestycji z budzetu panstwa, a wiec nas wszystkich.... Niech teraz wiesniacy sami sobie radza, a nie korzystaja z pracy i poswiecenie wszystkich innych, tylko nie siebie samych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zapis prawny woła pokrzywdzone społeczenstwo, któremu przed oknami domów wybudowano lub planuje sie wybudowanie turbin wiatrowych, a przecie Departament Zdrowia Publicznego Ministerstwa Zdrowia (pismo znak MZ-ZP-S-078-21233-13/EM/12 z dnia 27 lutego 2012r) zaleca lokalizowanie elektrowni wiatrowych w odległosci nie mniejszej ni 2 km od domów mieszkalnych. Pokrzywdzeni Polacy maja prawo domagac sie jednego krótkiego zapisu ustalajacego minimalna odległosc turbin wiatrowych od siedzib ludzkich. Maja to przecie zagwarantowane w konstytucji. Kto wiec ponosi wine za brak unormowan prawnych? Czy to tylko lenistwo ustawodawcy, czy celowa gra umoliwiajaca czerpanie przez niektóre grupy ludzi ogromnych korzysci? Ale czy legalnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...