Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejny raz widać, jak bardzo idea "związków partnerskich miast" jest sztuczna. Poza pustymi gestami I bzdurnym gadaniem nic rzeczowego w tym nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sytuacja wzorowo pokazuje jak szkodliwa dla Polski jest naracja o Polsce przekazywana przez opozycyjnych europosłów, a w konkretnym przypadku przez tęczowego idiotę. Na pewno nie przyzna się, że jego tablica z Puławami, z miastem wolnym od LGBT to manipulacja, kłamstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za taką "przyjaźń" to ja bardzo dziękuję. Lepiej póki czas odseparować się od tych zindoktrynowanych moralnie ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż można rzec, podejrzewam, że na decyzję mógł mieć wpływ ten oto film: ***s://m.facebook.com/story.php?story_fbid=335156750832420&id=101402598109 Skrajnie zmanipulowany. Jeśli władze lokalne/wojewódzkie stanowczo nie będą odpowiadać na takie próby szkalowania Polski, to niestety nasi sąsiedzi będą nas postrzegać przez pryzmat takich zmanipulowanych przekazów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Pomysłodawcom takich uchwał bliżej mentalnie do Irkucka czy innego Nowosybirska. Niech tam szukają miast partnerskich. W Europie zachodniej to się z reguły działa tak, by wszystkim obywatelom żyło się dobrze. Tu w Polsce robi się tak, by każdemu innemu maksymalnie uprzykrzyć życie. Wschodnie to i niesprawiedliwe ale skoro naród chce to..."go east"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Puławy mogły wejść w związek partnerski skoro takich w Polsce nie ma? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście znów ataki na radnych będących za uchwałą przeciew LBGT. Anonimowość komentarzy daje ludziom złudne przeświadczenie, że mogą wszystko. Ale wydawcy ktorzy się na to zgadzają, włączają się w akcję hejtowania i szkalowania. To jest okropne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach, jakże mi przykro. Oj bo się popłaczę. Tak mi tęskno do pedałolandii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w związku z powyższym ulica Kazimierska zostanie pozbawiona Holenderskiego stylu i powróci dziki wschód ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co przyjaźnić się z ludźmi którzy popierają eutanazję i związki homoseksualne tolerują prostytucję Holendrzy demoralizację nazywają wolnością Dla mnie wolność to zupełnie coś innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Pomysłodawcom takich uchwał bliżej mentalnie do Irkucka czy innego Nowosybirska. Niech tam szukają miast partnerskich. W Europie zachodniej to się z reguły działa tak, by wszystkim obywatelom żyło się dobrze. Tu w Polsce robi się tak, by każdemu innemu maksymalnie uprzykrzyć życie. Wschodnie to i niesprawiedliwe ale skoro naród chce to..."go east"
Może zanim zabierzesz głos na temat Irkucka czy Nowosybirska to pojedź tam najpierw i zobacz jak tam jest. Byłem w Rosji kilka razy i drugiego tak gościnnego narodu to ze świecą szukać. Spędziłem również kilka lat na Zachodzie (Niemcy, Francja) i wiesz co? Wróciłem kilka lat temu i nie żałuję. Wiesz komu tam się dobrze żyje? Nierobom, brudasom, dziwakom i kolorowym. Normalny człowiek wcale nie ma tam lekko. Podkreślam, normalny, nie narwany lewacki wariat, któremu się wydaje, że wszystkie rozumy zjadł. I sto razy bardziej wolałbym żyć wśród "dzikusów" z Irkucka niż nowocześniuchów z dowolnego kraju na Zachodzie. W d***e byłeś i g*** widziałeś. Pojeździj trochę po świecie to pogadamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Pomysłodawcom takich uchwał bliżej mentalnie do Irkucka czy innego Nowosybirska. Niech tam szukają miast partnerskich. W Europie zachodniej to się z reguły działa tak, by wszystkim obywatelom żyło się dobrze. Tu w Polsce robi się tak, by każdemu innemu maksymalnie uprzykrzyć życie. Wschodnie to i niesprawiedliwe ale skoro naród chce to..."go east"
Może zanim zabierzesz głos na temat Irkucka czy Nowosybirska to pojedź tam najpierw i zobacz jak tam jest. Byłem w Rosji kilka razy i drugiego tak gościnnego narodu to ze świecą szukać. Spędziłem również kilka lat na Zachodzie (Niemcy, Francja) i wiesz co? Wróciłem kilka lat temu i nie żałuję. Wiesz komu tam się dobrze żyje? Nierobom, brudasom, dziwakom i kolorowym. Normalny człowiek wcale nie ma tam lekko. Podkreślam, normalny, nie narwany lewacki wariat, któremu się wydaje, że wszystkie rozumy zjadł. I sto razy bardziej wolałbym żyć wśród "dzikusów" z Irkucka niż nowocześniuchów z dowolnego kraju na Zachodzie. W d***e byłeś i g*** widziałeś. Pojeździj trochę po świecie to pogadamy.
 Jak dla mnie możesz mieszkać i w jaskini i złatwiać się w sławojce. Twoja sprawa i Twój wybór, alnie nie narzucaj swojego zdania innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co przyjaźnić się z ludźmi którzy popierają eutanazję i związki homoseksualne tolerują prostytucję Holendrzy demoralizację nazywają wolnością Dla mnie wolność to zupełnie coś innego
 A czym innym jest kult wiary ludzi którzy sami głodują, a tolerują pedofilów i ich utrzymują z włąsnych i nie tylko podatków? Polacy nazywają wiarę dobrem narodowym i cudem, a dla mnie cud to co innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma ideologii, jak sama nazwa wskazuje Les Gay Bi Trans - to konkretni ludzie. Jesli redaktorzyna pisze o ideologii to prosze o fakty, kto jest tworca tej wyimaginowanej ideologii? Kosciol? czy Partia? Jakie sa jej zalozenia, bvo to na ktore sie powoluje to wytyczne WHO i ze spolecznoscia LGBT maja tyle wspolnego tyle co dzisiejsze lato z zeslorocznym sniegiem. Prowokacja? Prowokacja jest nie to ze zachod zrywa stosunki z homofobicznymi dziurami a to ze klamliwie probuje sie wmowic ze LGBT "chce seksualizowac dzieci". Trzeba byc idiota aby w takie bzdury wierzyc... Ale coz takich w Polsce mamy 50% a wlasnie szczegolnie w takich zasciankach jak lubelskie i podkarpackie. Paprajcie sie w tym swoim bagienku i chroncie sie przed czyms cos nie istnieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukłony i podziękowania dla Rady Miasta i niby-Prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna dziura ze sciany wschodniej. Ciekawe ze te wszystkie anty lgbt, anty "muslimy" i najwieksi pobieracze 500+ i zapomog to glownie te zapyziale regiony z pkb na glowe duzo ponizej sredniej dla Polski. Ciekawe ze tego calego anty lgbt nie ma we Wroclawiu poznaniu trojmiescie itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydźcie się lewaccy Holendrzy. To ma być przyjaźń? Zaklejanie herbu puławskiego - Pogoni Litewskiej to wrogi gest. Może i lepiej, bo Holandia jest niebezpieczna, np strach byłoby wysłać Puławian do szalonej Holandii, bo szaleni Holendrzy mogliby gości poddać eutanazji. Omijać Holandię. Omijać zachodnią Europę. Oni są niebezpieczni. Doceniać normalną Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Pomysłodawcom takich uchwał bliżej mentalnie do Irkucka czy innego Nowosybirska. Niech tam szukają miast partnerskich. W Europie zachodniej to się z reguły działa tak, by wszystkim obywatelom żyło się dobrze. Tu w Polsce robi się tak, by każdemu innemu maksymalnie uprzykrzyć życie. Wschodnie to i niesprawiedliwe ale skoro naród chce to..."go east"
Może zanim zabierzesz głos na temat Irkucka czy Nowosybirska to pojedź tam najpierw i zobacz jak tam jest. Byłem w Rosji kilka razy i drugiego tak gościnnego narodu to ze świecą szukać. Spędziłem również kilka lat na Zachodzie (Niemcy, Francja) i wiesz co? Wróciłem kilka lat temu i nie żałuję. Wiesz komu tam się dobrze żyje? Nierobom, brudasom, dziwakom i kolorowym. Normalny człowiek wcale nie ma tam lekko. Podkreślam, normalny, nie narwany lewacki wariat, któremu się wydaje, że wszystkie rozumy zjadł. I sto razy bardziej wolałbym żyć wśród "dzikusów" z Irkucka niż nowocześniuchów z dowolnego kraju na Zachodzie. W d***e byłeś i g*** widziałeś. Pojeździj trochę po świecie to pogadamy.
Jak dla mnie możesz mieszkać i w jaskini i złatwiać się w sławojce. Twoja sprawa i Twój wybór, alnie nie narzucaj swojego zdania innym.
Sprostowałem tylko bzdury, które jakiś nieuk napisał. Jestem jednym z niewielu Polaków, którzy akurat w Rosji byli, najwięcej bzdur na temat realiów życia w Rosji wypisują ludzie, którzy nigdy tam nawet raz nie zajrzeli a swoją wiedzę o tym kraju czerpią chyba z facebooka. Skąd ośle, jeden z drugim, wiesz jak wygląda życie w Irkucku, Nowosybirsku czy jakimś jeszcze Archangielsku? Byłeś tam, widziałeś? Telewizja i internet to trochę za mało by się wypowiadać. A ja byłem i wiem trochę wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...