Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Internauci przeciw zmianom w budżecie obywatelskim w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 maja 2019 r. o 12:01 Powrót do artykułu
Tak zazdroszczę o ja chcę chałupę wybudować z miejskiej kasy. Jeśli spółdzielnię i wspólnoty będą mogły doic miasto to czemu nie wszyscy? Samochód nowy i to luksusowy też proszę. I jedzenie z dostawą do nowej chałupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Maj pokazuje sekcie pisowskiej" , a co on może pokazać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zazdroszczę o ja chcę chałupę wybudować z miejskiej kasy. Jeśli spółdzielnię i wspólnoty będą mogły doic miasto to czemu nie wszyscy? Samochód nowy i to luksusowy też proszę. I jedzenie z dostawą do nowej chałupy.
 I on startował na prezydenta. Populizm i idiotyzm plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zazdroszczę o ja chcę chałupę wybudować z miejskiej kasy. Jeśli spółdzielnię i wspólnoty będą mogły doic miasto to czemu nie wszyscy? Samochód nowy i to luksusowy też proszę. I jedzenie z dostawą do nowej chałupy.
I on startował na prezydenta. Populizm i idiotyzm plus
 Oj jak boli majowców kompetencja konkurenta ich bożka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, a jak będziemy chcieli ścieżkę rowerową i się okaże, żeby ją zrobić to trzeba przejść przez kawałek działki jakiejś spółdzielni, to co, już się nie da? Przecież to bez sensu, wystarczy wpisać, że to co z BO ma być dostępne dla wszystkich i po sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, a jak będziemy chcieli ścieżkę rowerową i się okaże, żeby ją zrobić to trzeba przejść przez kawałek działki jakiejś spółdzielni, to co, już się nie da? Przecież to bez sensu, wystarczy wpisać, że to co z BO ma być dostępne dla wszystkich i po sprawie
 Ludzie tego nie rozumiejo, ścieżkę się utnie i potem znowu dalej zrobi. już były w BO absurdy, że śmietnik remontowali do połowy bo druga połowa należy do wspólnoty mieszkaniowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zazdroszczę o ja chcę chałupę wybudować z miejskiej kasy. Jeśli spółdzielnię i wspólnoty będą mogły doic miasto to czemu nie wszyscy? Samochód nowy i to luksusowy też proszę. I jedzenie z dostawą do nowej chałupy.
I on startował na prezydenta. Populizm i idiotyzm plus
Oj jak boli majowców kompetencja konkurenta ich bożka.
 Nie jestem żadnym majowcem i nie mam bożka ponad moje dzieci. I powtórzę jeszcze raz. Populizm i i idiotyzm plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może niech spółdzielnie, wspólnoty, powiat finansują miasto? Dlaczego to ciągle miasto ma się zadłużyć i dawać wszystkim na wszystko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze miastu brakuje użerania się ze spółdzielniami i ich prezesami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na. prezydenta Pulaw. startowal nie tylko Cytrynski. Nauczycielka z Sp11 tez uwazala ze jest super kandydatka na prezydenta Pulaw. Ale wyborcy jej podziekowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może niech spółdzielnie, wspólnoty, powiat finansują miasto? Dlaczego to ciągle miasto ma się zadłużyć i dawać wszystkim na wszystko?
 Niesienia wiedzy w naród nigdy dość. Tak więc drogi Gościu po pierwsze spółdzielnie czy wspólnoty to nie wirtualne byty ale ludzie, właściciele je tworzący. Po drugie wszyscy ci ludzie finansują miasto płacąc podatki od nieruchomosci, gruntu, których są właścicielami. Po trzecie czy te podatki nie miały być niższe za nowej władzy majowej? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suwerenie zaśpiewajmy wspólnie międzynarodówkę! To że ja finansuje państwo znaczy że państwo ma mi budować dom czy kupić samochód? Miasto ma swoje zadania i nie widzę powodu żeby finansowalo powiat czy spółdzielnię mieszkaniowe tak samo jak nie widzę powodu by spółdzielnię czy powiat finansowały inwestycje miasta. Interesuje się tym co się dzieje w mieście i powiecie. Dlatego stwierdzam, że zwyczajnie kłamiesz wmawiając nam, że za prezydenta Maja miały spaść jakieś podatki. Jeśli nie zgadzasz się z moją opinią, że jesteś zwyczajnym łotrem, oszustem i manipulatorem, wskaż jakąkolwiek wypowiedź prezydenta Maja przed lub po wyborach która potwierdzałaby twoje szerzone publicznie kłamstwa. Ja się z takim czymś nie spotkałem a obserwuje uważnie. Podatki owszem spadną lecz dzięki Morawieckiemu który teraz je populistyczne obniża. Może i dobrze. Będzie mniej na pomysły finansowania poronionych socjalistycznych pomysłów finansowania przez miasto spółdzielni i prywatnych wspólnot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynik był do przewidzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że bezmiaru głupoty arogancji i pychy niektórych radnych nie da się przewidzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budzet. obywatelski bez finansow a nia sluzby zdrowia oswiaty i spoldzielni mieszkaniowych. I radni niech nie dokonuja tego typu zmian. Tego oczekuja mieszkancy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie gdzie się Pan Prezydent podziewa?! Nie widać, nie słychać... Co się dzieje? Podobno w szpitalu widziany był jakiś czas to prawda? Czemu się nie wypowiada nic? Temat jakiś niewygodny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektorzy chorzy jak nie zaczepiaja obecnego prezydenta Wezcie sobie leki na uspokojenie nie ma innego wyjscia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak idzie na kibel też ma się publicznie wypowiadać? Janusz czy starosta się wypowiadali jak byli w szpitalu czy w sanatorium?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj po latach pracy na czarno w końcu ma ubezpieczenie to poszedł się chłopina leczyć. Ot cała zagadka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suwerenie zaśpiewajmy wspólnie międzynarodówkę! To że ja finansuje państwo znaczy że państwo ma mi budować dom czy kupić samochód? Miasto ma swoje zadania i nie widzę powodu żeby finansowalo powiat czy spółdzielnię mieszkaniowe tak samo jak nie widzę powodu by spółdzielnię czy powiat finansowały inwestycje miasta. Interesuje się tym co się dzieje w mieście i powiecie. Dlatego stwierdzam, że zwyczajnie kłamiesz wmawiając nam, że za prezydenta Maja miały spaść jakieś podatki. Jeśli nie zgadzasz się z moją opinią, że jesteś zwyczajnym łotrem, oszustem i manipulatorem, wskaż jakąkolwiek wypowiedź prezydenta  Maja przed lub po wyborach która potwierdzałaby twoje szerzone publicznie kłamstwa.  Ja się z takim czymś  nie spotkałem a obserwuje uważnie.  Podatki owszem spadną lecz dzięki Morawieckiemu który teraz je populistyczne obniża. Może i dobrze. Będzie mniej na pomysły finansowania poronionych socjalistycznych pomysłów finansowania przez miasto spółdzielni i prywatnych wspólnot.
 Nie wiem kim jesteś, gdzie mieszkasz, czy jesteś członkiem spółdzielni czy wspólnoty, czy posiadasz własny dom, czy jesteś stary czy młody, czy masz dzieci, czy psa, czy kota, czy jeździsz rowerem, czy samochodem. Ale mam nadzieję, że nigdy nie korzystałeś z żadnego chodnika biegnącego przez tereny wspólnoty mieszkaniowej czy spółdzielni, nigdy twoje dzieci nie bawiły się na placu zabaw nalezacym do wspólnoty czy spółdzielni, twój pies nigdy nie opsikał krzaczków zasadzonych na terenie i przez wspólnotę czy spółdzielnie, i nigdy nie zaparkowałes samochodu należącego do wspólnoty czy spółdzielni. A poza tym nie rozumiem dlaczego zawsze musisz pisać obrażając innych. Ale to pewnie nie wyniosłeś z domu dobrego wychowania, w sumie nie twoja wina. A o podatkach  majowych  i obietnicach z nimi zwiząanych radzę jeszcze poczytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...