Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Obok miejsa wypadku wisi baner z napisem "Będzie dobrze". Dotyczy zapewne innych wydarzen, ale trzymajmy sie tych slow. Nadzieja umiera ostatnia. Dolozcie sie do tej zbiorki, chociaz pare groszy. Dla Rodziny wyrazy wspolczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawura psychopatów poruszających się po polskich drogach jest czymś nie do pojęcia. Giną niewinni ludzie, bo „kierowca” musi docisnąć pedał i podkręcić ego końmi pod maską. Polska nauka jazdy nie istnieje. Pseudo szkoły nauki jazdy nie mają wspólnego standardu, nie uczona jest świadomość wpadania w poślizg lub czym może grozić przekroczenie prędkości. Dlaczego skoro są państwowe zerówki, podstawówki, technika, licea, to nie ma tak samo państwowej szkoły nauki jazdy? Nie ustawianie zagłówków i 30h jazd, by zostać nowym Kubicą, a rozwaga, tolerancja i świadomość na drugiego człowieka plus psychiatryczne testy i reakcja na agresję, badanie impulsów samozachowawczych, reagowania na sytuacje trzecie, tym można zacząć zmieniać mentalność polaków na drogach. Zacznijcie ludzie myśleć, i tak dojedziecie do celu. Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie. Myśl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia. Ale zwracam się do mecenasów, pomóżcie tej rodzinie. Ja nie jestem biegły w tym temacie ale zapewne rodzinie należy się zadośćuczynienie od sprawcy wypadku i od jego firmy ubezpieczeniowej. Mam nadzieję, że dziewczynki będą miały zasądzone renty przynajmniej do czasu uzyskania pełnoletniości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre to wszystko, ale czy slice naprawdę są najlepszym miejscem do zabawy i spędzania wolnego czasu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pixxie. Co ma wspólnego nauka jazdy z debilem, który zdecydował się na niebezpieczny manewr ? Instruktorzy mają ponosić odpowiedzialność za brak wyobraźni jakiegoś kierowcy ???Bzdury piszesz człowieku !!! A jak ty dostaniesz mandat za przekroczenie prędkości to też wina nauki jazdy ?. Ogarnij się człowieku i nie pisz bzdur bo się kompromitujesz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Mareka. Jeśli przytoczone przeze mnie argumenty, gdzie nie ma nic o mandatach ani winie instruktorów, tylko o tym, że polska szkoła nauki jazdy nie istnieje i funkcjonuje fatalnie. Kierowcy nie wiedzą czym jest poślizg, jak można z niego wyjść, czym skutkuje przekroczenie prędkości nawet o 10km/h na mokrej nawierzchni, a co za tym idzie jakie zagrożenie to tworzy, to tak, nie dogadamy się. Nowi kierowcy wsiadają potem za kółko i popisują się brawurą, jadą 80-90 km/h przez miasto, wyprzedają już nawet nie na trzeciego, a czwartego i piątek, i jeśli takie fakty nie pobudzają Pana wyobraźni i świadomości, to niestety nie mam nic więcej do dodania i życzę Panu wszystkiego dobrego i bezpiecznej jazdy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po kursie to kursanci mają w miarę bezpiecznie poruszać się po drogach. Jak można uczyć poślizgów po 30 godzinach jazdy !!! Sztuką nie jest wychodzenie z poślizgów tylko  nie doprowadzanie do wpadnięcia w poślizg. To po pierwsze, a po drugie aby uczyć doskonalenia technik jazdy wyjścia z poślizgu to trzeba mieć duże doświadczenie w kierowniu pojazdem. Proponuję Pani kandydować na posła Rzeczpospolitej Polski to zapewne zmieni pan ustawy i rozporządzenia odnośnie szkolenia przyszłych kandydatów na kierowców. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...