Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komisje nie wybrały dyrektorów szkół w Puławach. Zdecyduje prezydent

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 czerwca 2019 r. o 08:09 Powrót do artykułu
Panie Prezydencie Maj, albo się pan opamiętasz, albo następne wybory wygra partia interesów syjonistycznych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma Maj do członków komisji z kuratorium, związków zawodowych, rad pedagogicznych czy rad rodziców???? Co a to wspólnego z syjonistami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie Maj, albo się pan opamiętasz, albo następne wybory wygra partia interesów syjonistycznych![/quote]   [quote]A co ma Maj do członków komisji z kuratorium, związków zawodowych,  rad pedagogicznych czy rad rodziców???? Co a to wspólnego z syjonistami?
 W jednych anonimach prezydent Maj jest mocarny i może wszystko. W innych nie może nic. Pato trolle manipulują zgodnie z przyjętą kryminalną tezą kłamstw. Byle kłamstwem zaszczuć człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS ma paru działaczy do usadzenia na stołki. Po cichu z Majem załatwią interesik. Szkoda szkół i naszych dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Edytka, żądna władzy - w zeszłym roku startowała w konkursie w gm. Żyrzyn, pewnie po drodze jeszcze gdzieś, aż w końcu się udało 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla obu panow prezydentow,że starają się odspawać dyrektórow od fotela, pora na nowe spojrzenie, a wiadomo że tym dyrektorom nie bedzie sie to podobać, więc nie ma ci liczyć, że pochwalą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Edytka, żądna władzy - w zeszłym roku startowała w konkursie w gm. Żyrzyn, pewnie po drodze jeszcze gdzieś, aż w końcu się udało
Wychodzi na to Aga, że wszyscy kandydaci są żądni władzy. A nie przyszło Ci do głowy, że są ambitni i chcą się rozwijać. Oczywiście można siedzieć latami na etacie nauczyciela nawet bez awansu (no bo po co się wysilać, przecież inni za mnie zrobią a ja pokrzyczę, że taaak sie napracowałam) ale wtedy nie ma co narzekać, że się mało zarabia albo że trzeba jeździć po kilku szkołach żeby dopełnić etat. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie Maj, albo się pan opamiętasz, albo następne wybory wygra partia interesów syjonistycznych![/quote]   [quote]A co ma Maj do członków komisji z kuratorium, związków zawodowych,  rad pedagogicznych czy rad rodziców???? Co a to wspólnego z syjonistami?
 A czyje interesy reprezentuje partia pis? Zapłacisz 300 miliardów dolarów to zapamiętasz do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie to słabe. Dyrektorów trzeba wybrać. Czystki prezydent powinien zrobić w Urzędzie Miasta. Były wycieki informacji, teraz znowu chowanie głowy w piasek. Co to za ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierze zastepca prezydenta jest przewodniczacym. W historii Pulaw takiej sytuacji nie bylo. Zawsze byli dyrektorzy wylaniani. Startuja prawie te same osoby z duzym doswiadvzeniem n a dyrektorskim stolku. Tym razem jednak zabraklo im kompetencji To dziwna sytuacja.
[ol] Jesteś pewnien kto i w jakiej ilości startował w  SP 1, 3, 4 i 10?Słyszałem ze całkiem nowe osoby. W jakimś przypadku jedna i nawet nie złożyła poprawnie papierów więc jak mogła wygrać konkurs?[/ol]
 jakie nowe? np. w SP4 staruje nasza Renatka, która razem z koleżanką narobiła syfu w ogólniaku i teraz szuka nowego miejsca, bo tam już jej nie chcą. To teraz przyjdzie tu zajmować się tym jednym na czym się zna. oby prezydent Maj dobrsz popytal zanim posłucha delegacji Solidarności która go odwiedziła w tej sprawie, lobbując za swoją pofopieczna. Tylko że tej szkole potrzebny jest fachowiec a nie pani, ktora specjalizuje się w zupełnie czym innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wychodzi na to Aga, że wszyscy kandydaci są żądni władzy. A nie przyszło Ci do głowy, że są ambitni i chcą się rozwijać. Oczywiście można siedzieć latami na etacie nauczyciela nawet bez awansu (no bo po co się wysilać, przecież inni za mnie zrobią a ja pokrzyczę, że taaak sie napracowałam) ale wtedy nie ma co narzekać, że się mało zarabia albo że trzeba jeździć po kilku szkołach żeby dopełnić etat. ".......... Czy awans na dyrektora jest rozwojem osobowym?rozwój to specjalizacja, doktorat,drugi fakultet(tylko po co?) ale to jest rozwój.Funkcja dyrektora to zmniejszenie kontaktu z dziećmi(uczniami),zaprzątnięcie głowy organizacją placówki,przetargami,kadrami,san.-epid.em,kontrolami...Od tego traci się kontakt z przedmiotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma Maj do członków komisji z kuratorium, związków zawodowych,  rad pedagogicznych czy rad rodziców???? Co a to wspólnego z syjonistami?
 Niby  nie ma, ale sporo nierozstrzygnietych konkursów,  więc sobie powoła kogo chce na dyrektora,  znaczy kogo PiS chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...