Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec z zakupami alkoholu po godz. 22? Nowe prawo pozwoli wprowadzać zakazy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2018 r. o 22:15 Powrót do artykułu
Zlikwidować całkowicie dla młodzieży alkohol, papierosy i narkotyki. Młodzież za dużo pije wódki, za dużo pije wina, za dużo pije alkoholu spożywa. Jak ja prezydentem zostanę, miasta naszego, to młodzież nie będzie miała, ani nic, do ust alkoholu i papierosów. Tak! Zlikwidować w naszym mieście, w calym całkowicie, żeby nie było bandyctwa, żeby nie było złodziejstwa, żeby nie było niczego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co możesz Polakom pokazać jak się można bawić bez alkoholu. A co ze stacjami benzynowymi ? Jeśli bierzecie za sklepy alkoholowe to tez i za stacje. Klient jak nie kupi w alkoholowym to poleci raz dwa na Orlen czy BP czy też na inna stacje. To jest chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja jestem żeby niczego nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zostanę prezydentem miasta naszego, to będzie można pić umiarkowanie, a nie tak, żeby się upić i walać. I chcę też wyprowadzić policje na ulice. Chcę wyprowadzić policje, żeby policja pilnowała całego naszego porządku, bo od tego jest policja i straż miejska. Od tego oni są! Od tego są oni! Od tego są. A kierowcy też będą przez policję surowo karani, za alkohol, za papierosy, za wszystko. Bardzo proszę kandydować na mnie. Komitet XXI wieku, pozycja pierwsza i jedyna. Dziękuję Państwu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamykać wszystko po 22 i wprowadzić całkowity zakaz sprzedaży alkoholu po tej godzinie włącznie z CPN wtedy ma to jakaś rację bytu zamkną sklep pójdą na CPN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I słusznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak kupię o 21. 59 cała skrzynkę piwa to I tak wystarczy mi na całą noc A po 22 już Niechodze bo już jestem żeby ciepły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dalej brniemy w państwo policyjne. Nakazowe zakazowe (a gdzie konstytucja)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre to są postulaty!!! Zlikwidować alkohol, a służby na ulice i karać, karać za bandytyzm za złodziejstwo za niegodziwość za wszystko! Zlikwidować alkohol całkowicie!!! Nie będzie alkoholu - nie będzie niczego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie za co brać kaskę, a i o łapówkę będzie łatwiej... No bo jak to? Tak każdy robi co chce?! Tak bez pozwoleństwa i papierka z pieczątką?!!! Tow. Gomółka bije brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie ŻADNYCH POZWOLEŃ ŻADNYCH KONCESJI ŻADNYCH MONOPOLI !!! ten alkohol papierosy narkotyki raz na zawsze zlikwidować trzeba i całkowicie!!! Żeby nie było niczego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to powinno się zakazać sprzedaży tej trucizny co to wam mózgi pierze wy opije. Potrzebne to wam jak koniowi kotlety mielone...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan burmistrz z Opola Lubelskiego, nadal będzie pozwalał na picie w centrum miasta na ławeczkach :) Ostatnio nawet widziałem jak pod samym urzędem małolaty stały z puszkami. Zabronić sprzedaży na stacjach paliw, to się ukróci pijackie eldorado.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co piszecie to sA BREDNIE MOCHEROWE BERETY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle w historii jest przykładów prohibicji, reglamentowania, kartek itp pomysłów, które rodziły jeszcze większe problemy w postaci szarej strefy, melin, przestępczości, korupcji... ale co zrobić jak niektórzy nie posiadaja mózgu... Łatwo zakazać ale nikt się nie zastanawi jaki to będzia miało realne efekty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zmiany dotyczą także orlenu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZLIKWIDOWAĆ ZAKAZAĆ CAŁKOWICIE w mieście naszym całym ten alkohol i inne narkotyki!!! To skończo się wreszcie te wszelkie ekscesy!!! Kierowców po wpływem śmierć i kalectwo na ulicach niosących nie będzie !!! Nie będzie alkoholu - nie będzie niczego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i tak mam w domu pełen barek na alkoholi tj. wódkę , bimberek, wino , whiski , nawet koniaki mam. O 21 sobie dokupię piwa na kaca . Niech sobie wprowadzają zakaz he he he he . Po 22 - giej to ja już będę tak nawalony , że będę zasrany , zaszczany i zarzygany leżeć na podłodze. He he he  kto będzie chciał się napić kupi sobie wcześniej alkohol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co na to UOKiK, bo teraz jakiś urzędas będzie mógł zakazać handlu w nocy każdemu, kto nie zapłaci mu haraczu, ewentualnie nie jest jego znajomym. A jedyne co się zmieni, to że normalny człowiek wracając w nocy z pracy nie kupi sobie piwka, a patologia przejdzie do melin, które najczęściej są w/przed blokami, ciekawe jak wtedy będą narzekać, nie pasuje że sklep w okolicy - niech się przeprowadzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnych koncesji i na handel alkoholem pozwoleń - zlikwidować całkowicie i bez wyjątku - zero tolerancji! Wtedy i miejsca na korupcje nie będzie! Nie będzie alkoholu - nie będzie niczego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...