Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kodeks Wyborcz: Art. 108 § 1. Zabrania się prowadzenia agitacji wyborczej: 1) na terenie urzędów administracji rządowej i administracji samorządu terytorialnego oraz sądów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi Starosta Popiołek odmówiła wynajmu Sali Pompejańskiej na wykład patriotyczny! Ja chciałem wynająć za pieniądze! A ile za wynajm tej samej sali płaci PIS Puławy? Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi Starosta Popiołek odmówiła wynajmu Sali Pompejańskiej na wykład patriotyczny! Ja chciałem wynająć za pieniądze! A ile za wynajm tej samej sali płaci PIS Puławy? Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że władza służy - kilka ton przybyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Stwórzmy wspólnotę, w której wszyscy będą czuli się dobrze" Może najpierw rozliczmy sie z poprzedniej kadencji. 1. Ile publicznych spotkań zorganizowali radni w czasie trwania kadencji? 2. Co Państwo Radni obiecywali ( sądzę, że raczej nie pamiętają) a co zrealizowali. Na razie nie ma, i chyba nie będzie wspólnoty. Ja się dobrze nie czuję gdy robi się mnie w balona. Może Pan Redaktor napisze porządny artykuł o kontaktach radnych z wyborcami i rozliczeniu sie z poprzednich obietnic wyborczych. Może tak " przemaglować" każdego radnego aż do bólu. Zakładem się, że Pan Redaktor tego nie zrobi. Gdy proponowałem coś takiego znajomemu dziennikarzowi odpowiedział mi- Nie chcę stracić pracy a gazeta intratnych ogłoszeń lokalnych spółek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuźwa nie mogę was czytać po co to zrobiłem...  Każdy siedzących 4lata powinien mieć knige o wpisane czego zrobił a czego nie.... A co zrobili poprzednicy..... 4 lata temu 8 lat temu 20 lat temu wszyscy podobnie... tak jak np Grobel coś zrobil tyle ile mógł chciał ale mógł więcej i jest za długo ale zmiennika na 100 % żeby go zmienić niema ale i tak do widzenia mimo wszystko nawet jakby to miałbyc ktoś z tych 3 osób NOWOŚĆ I KONIEC tak samo jak i starsi ludzie przymuleni zrobić zmianę że wszystkimi nawet tymi młodymi nie znają tematu zero nic po za tym to miasto powinno huczec że wszystkich stron tylko ludzi z haryzma brak to wina nas samych bo wyborców młodych brak i procentowo że nie wszyscy chodzą i kaplica..... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniacz i populista Pan M. to jego wypowiedzi, które dyskryminują mniejszość Romską zasługują potępieniu. STOP rasizmowi i dyskryminacji Romów. Zmiana nazwy ulicy jest konieczna i bezdyskusyjna. Pan M. nacjonalista i populista nie dostrzega problemów gdzie  nie ma Romów . Pan M. nie potrafi rozwiązywać problemów społecznych bo jest specjalistą od sadzenia drzew i krzewów. Przykładem jest głosownie Pan za prowadzeniem sprzedaży alkoholu po 22:00. Czy Pan M. ma problemy alkoholowe i nie potrafi ich rozwiązać. Dlaczego Pan M. nie odpowiada przed sądem za zachowania rasistowskie i dyskryminacje Romów ?
 Bo to nie są zachowania rasistowskie i dyskryminowanie Cyganów, tylko diagnoza realnego problemu, który od lat dusi Puławy i jego mieszkańców. Natomiast Twoje wystąpienie wyraźnie wskazuje nie na chęć merytorycznej dyskusji o jednym z głównych problemów Puław, a na wyraźną chęć zdyskryminowania Maja, jako kandydata na urząd. A już mówimy o dyskryminacji, to dyskryminacją Puławiaków jest zachowanie urzędów i urzędników w Puławach w końtekście POWSZECHNEJ i TOTALNEJ pomocy udzielanej Cyganom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile PiS Puławy zapłacił za Salę Pompejańska na SPOTKANIE POLITYCZNE? Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzywam Panią EWĘ do odpowiedzi! Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te 10 tys dla przedsiębiorców mają pochodzić z Urzędu Pracy. Czyli żadna łaska, bo to programy pomocowe ogólnopolskie lub sponsorowane przez UE i będą dostępne niezależnie od tego, kto obejmie władzę w mieście. Przypomina się Sienkiewicz i "Potop" czyli król szwedzki pod Zamościem:  Daję bo nie moje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniacz i populista Pan M. to jego wypowiedzi, które dyskryminują mniejszość Romską zasługują potępieniu. STOP rasizmowi i dyskryminacji Romów. Zmiana nazwy ulicy jest konieczna i bezdyskusyjna. Pan M. nacjonalista i populista nie dostrzega problemów gdzie  nie ma Romów . Pan M. nie potrafi rozwiązywać problemów społecznych bo jest specjalistą od sadzenia drzew i krzewów. Przykładem jest głosownie Pan za prowadzeniem sprzedaży alkoholu po 22:00. Czy Pan M. ma problemy alkoholowe i nie potrafi ich rozwiązać. Dlaczego Pan M. nie odpowiada przed sądem za zachowania rasistowskie i dyskryminacje Romów ?
Masz szansę ssię wykazać swoją niedyskryminacją Romów i wziąć ich na utrzymanie?  W czym problem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzywam Panią EWĘ do odpowiedzi! Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzywam Panią EWĘ do odpowiedzi! Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzywam PiS Puławy do odpowiedzi! Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odsunąć tą kastę od koryta. Ten Matras to taki wykształcony że w Budowlance w technikum ledwo zdawał z klasy do klasy. Taki wykształciuch. Ale przy korycie gęba się zaokrągliła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS Puławy rządzi a nam prawdziwym zwolennikom Prawa i Sprawiedliwości wstyd! Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z inicjatywy PiS Puławy wszystkie moje NEWSY na Forum Dziennika Wschodniego zostały SKASOWANE! Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego PiS Puławy nie założył mi SPRAWY KARNEJ o ZNIESŁAWIENIE? Zapwwniam, że nie założy! Bo nie było ZNIESŁAWIENIA! Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzywam PiS Puławy do odpowiedzi! Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzywam PiS Puławy do odpowiedzi! Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...