Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byłem w Nałęczowie w sierpniu przez 8 dni i mam kilka spostrzerzeń ,a mianowicie chodzi o sklepy spożywcze ,gdzie wybór pieczywa jest kiepski.póznym popołudniem to już wogóle nie ma o czym mówić. super market w centrum czynny do 21 a już o 19 panie chowają chlebek i pozostałe bułeczki, inne towary jak mleko stojące w ladach chłodniczyczych stoją w opakowaniach zbiorczych i trzeba samemu rozpakowywać tak samo z wodą , ja wiem że ludzie kupują ale czy nie można zrobić kogoś odpowiedzialnego za dostawianie towaru.Tak się dba o turystów i kupcy protestują bo boją się konkurencji ,a ludzie pójdą do konkurencji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Etyka" biznesu pani Jamiołkowskiej jest godna "podziwu", podobnie jak podejście do tematu pana Rumińskiego. Ale cóż, nie od dziś wiadomo że burmistrz Nałęczowa i jego zastępca to godny siebie tandem... Na szczęście już tylko rok do wyborów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile Pan burmistrz wziął do kieszeni , albo i nie bo inwestor woził jego plakaty wyborcze na samochodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przykrością stwierdzam, że "Turysta" ma świętą rację. Rzeczywiście z pieczywem jest tragedia. A najdziwniejsze jest to, że Nałęczów słynął kiedyś z przepysznego chleba. Były to czasy "starego" pokolenia Zubrzyckich. Dziś z ich chleba został tylko zwodniczy zapach, na który można się nabrać. Ale co do budowy pawilonu - mam mieszane uczucia. Z jednej strony mieszkańcy (jeśli tak im zależy) mają prawo kupować takie samo badziewie i szajs jak mieszkańcy innych miast, szkoda tylko, że jedno z ostatnich już miejsc na lubelszczyźnie ceniących niemodną dziś "konserwatywną" dobrą robotę i szeroko pojętą kulturę może szybko zginąć pod zalewem śmieci i chłamu- co niechybnie grozi Nałęczowowi jeśli wyprze się własnej tożsamości. Czy władze nałęczowskie nie zastanawiają się: co się stało, że w ostatnich latach ludzie tak tłumnie zaczęli Nałęczów odwiedzać?Radzę się zastanowić. Bo w Nałęczowie człowiek czuje się jeszcze podmiotem a nie przedmiotem. Tu jeszcze można zauważyć poszanowanie dla tradycji, rodziny, historii. Oby to było zauważalne jak najdłużej. Serdeczne pozdrowienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy urzędnicy podejmą decyzję w oparciu o przepisy czy będą słuchać pani Jemiołkowskiej, która widać że kręci i kombinuje z planem . Planu na dzisiaj podobno nie ma, a zresztą zapisy w tym starym też nie pozwalały tam na budowę obiektów o dużej powierzchni. Dziwne, że nawet pani Jemiołkowska nie rozumie jaka to jest duża powierzchnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracamy do przeszłości. Pewna nać nie pozwoliła na budowę supermarketu koło obozu w Oswięcimiu ale przymknęła oko na budowę Galeri Plaza w Lublinie. A wiadomo Plaza powstała na miejscu byłego obozu ( filia Majdanka ). Pecunia non nolet jak mawiał cesarz Doklecjan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie w biedronce za pakowana drożdżówke płace 80 gr w markecie gs za taka sama 1.60
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za Biedronką w Nałęczowie. Już dość tej drożyzny! Dlaczego ci co się już dorobili chcą dalej żerować na mieszkańcach. Mało im jeszcze? Najwyrażniej boją się konkurencji. Brawo panie Burmistrzu że jest Pan za powstaniem Biedronki! To przecież wielka pomoc dla tych którzy przeliczają każdą złotówkę i zastanawiają się na jakie artykuły ich stać a z czego muszą zrezygnować. Nie mogę zrozumieć dlaczego niektórzy tak psioczą na pana Lenartowicza. Od pewnego czasu jest mieszkańcem naszej gminy i to co posiada zawdzięcza ciężkiej pracy. Równie dobrze mógł postawić na inną działalność i kupcom nałęczowskim nic by wtedy nie przeszkadzało. Ale on postawił na ludzi biedniejszych a jest ich w Nałęczowie naprawdę dużo. Drodzy kupcy życie naprawdę jest krótkie, nie zabierzecie pieniędzy na tamten świat. Pomyślcie też o biednych zamiast ich okradać z ostatnich złotówek. Spróbowali byście żyć za takie pieniądze to byście zrozumieli. Dajcie szanse tym na niższej stopie życiowej zamiast skakać do gardła innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.Ubożsi ludzie będą mogli zrobić tańsze zakupy a ci co psioczą na władze boją się konkurencji i odpływu klientów.Nie straszcie wyborami bo i tak biedniejsi sa w przewadze i zdecydują kogo wybrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za biedronką ,jesli ktos nie chce nie musi tam kupowac moze wybrac te ''TANIE'' sklepy w nałęczowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO NIEKTÓRE KOMENTARZE ZNIKNEŁY? CZYŻBY PRAWDA BOLAŁA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedronka w Nałęczowie jak najbardziej TAK. Może wreszcie zmusi sklepikarzy do obniżki cen , bo to co jest teraz to zwykła kpina. Ludzie i tak jeżdzić będą po Biedronkach po tańsze zakupy do Bochotnicy , Kurowa ,Bełżyc czy Lublina. Po co więc zmuszać ludzi do takich wypraw jak mogliby zrobić zakupy na miejscu. Kupcy piszą sprzeciwy , dlaczego nikt nie zapyta się mieszkańców Nałęczowa i okolic. Myślę że do otwarcia Biedronki dojdzie na pewno , ale pewnie chodzi też o to by było to po świętach . Bo jak nie wiadomo o co chodzi to na pewno o PIENIĄDZE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam,że Biedronka powinna powstać w Nałęczowie-czym to miasteczko różni się od Poniatowej?Tym że ma uzdrowiska?A co to ma do Biedronki?W P-wej też była obawa,że niektóre sklepiki upadną a jak do tej pory jak są tak są.Klienci przychodzą wszędzie i do Biedronki także.-bo co nie kupisz w Biedronce kupisz gdzie indziej,albo niektóre produkty nie są takiej jakości niż byśmy oczekiwali.Tak czy owak wszyscy już się przyzwyczaili także i do Biedronki.A zdrowa konkurencja nikomu jeszcze nie zaszkodziła-Niech p.K. i inni przedsiębiorcy z Nałęczowa stukną się w główki i nie będą tacy egoistyczni,niech pomyślą w ten sposób:jeśli ceną opuszczą w związku z biedronką to może wyjść im to na zdrowie jeszcze,bo tańsze produkty to oznacza więcej klientów-jest rywalizacja o klienta.....a klient krąży i szuka....Bo racja że jak nie powstanie Biedronka w Nałęczowie to klient z Nałęczowa pojedzie do Lublina,do Bełżyc czy do Kurowa czy P-wej.-Tak czy inaczej!Ja jeżdżę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedronka TAK , dodatkowo ROSSMAN albo NATURA . Dlaczego ja mam w Nałęczowie płacić 10 zł więcej za krem ????? Dlaczego przed świętami te same migday (ta sama waga i producent) w Biedronce są 3,5 zł tańsze niż w Nałęczowie w Markecie, (który podobno jest u nas najtańszy). No tak plusem jest najtańsza na świecie Cisowianka w markecie, ale już na przykład Nałęczowianka produkowana w Nałęczowie jest droższa niż na Śląsku!!! ( u mini przedsiębiorców) Słuchajcie żaden właściciel piekarni nałęczowskiej nie powinien mieć obaw, bo takie pieczywo zawsze zostanie sprzedane, nasze cukiernie które pieką suuuper ciasta też, pierogi z marketu produkcji uzdrowiska napewno też znikną, no a o niektóre rzeczy proszę powalczyć. Niestety ja nie chce codziennie wozić zakupów z Lublina , albo jeździć do Wąwolnicy gdzie cztery duże sklepy się utrzymują ale mieszkańcy mają tańsze zakupy. Aha! jeśli chodzi o pozwolenia, to gratuluje pomysłu na zabudowę ul.1-go maja w Nałęczowie zapełniane go róznego rodzaju "plombami". Tam to jest naprawdę ślicznie. Pozdrawiam wszystkich zwolenników obniżania cen w Nałęczowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W najbliższą niedzielę tj.20 grudnia TVP3 info o godz.20.50 przekaże na" żywo " spotkanie młodzieżówek partyjnych z Panem Markiem Sawickim-Ministrem Rolnictwa- Polskie Stronnictwo Ludowe. Temat główny :Czy koalicja PSL-PO utrzyma się do końca kadencji? Gościowi można pocztą elektroniczną w trakcie programu przesłać pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nałęczów = drożyzna opłaca się pojechać do lublina i zrobić zakupy a pan burmistrz teraz się zgadza aby uniknąć problemów z prawem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...