Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miał 2,7 promila i "opiekował się" niemowlęciem. Trafił do aresztu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 listopada 2017 r. o 17:53 Powrót do artykułu
ludzie odurzają się bo są nieszczęśliwi, a nieszczęśliwi są bo nie maja bliskiej, żywej relacji z wszechmogącym jezusem chrystusem, któtu jest doskonale dobry i miłujący. w nim tylko przebaczenie, nowe serce i nadzieja wieczności w tym ciemnym świecie gdzie wszystko przemija, niszczeje, starzeje się i umiera- " pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a ja wam dam ukojenie." - mateusz 11:28. relacja z nim to nie religia, nie rytuały itd. nie potrzeba ludzi, pośredników do chrystusa ale zaufania mu, polegania na tym co zrobił dla nas na krzyżu. on żyje = kto ma w nim nadzieję ma pokój ducha i nie będzie szukał ucieczki, ukojenia w złych rzeczach i marnościach. ten który jest nieśmiertelny, niezmienny o od którego pochodzi miłość - tylko on ukojeniem dla ludzkiego serca ... ***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/04/21/nigdy-juz-sam-strach-pokonany/ , ***s://mieczduchapulawy.wordpress.com/2017/03/18/calkowite-uwolnienie-z-alkoholowego-bagna/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta pracuje, a idiota pije. Czas pomyśleć o rozwodzie z winy partnera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kobieta pracuje, a idiota pije. Czas pomyśleć o rozwodzie z winy partnera.
 ty chora jesteś, posiadanie chłopa to jest jak "złapanie Pana Boga za nogi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
40 lat to mógłby juz kilka szarych komórek posiadać, a nie styrodur zamiast mózgu. Widocznie mu już kompletnie wypaliło. Ta matka powinna capa w dupę kopnąć. H.... nie opiekun z takiego ojca. Jak dla mnie to kulawo rokuje na przyszłość. Kiełbie we łbie, siano w butach, słoma w kieszeni, styropian pod kopułą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...